Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 22.6.26, 07:11



Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 30 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další
 1.6 do S120 
Autor Zpráva

Registrován: 1.2.12, 22:52
Příspěvky: 2
Příspěvek 1.6 do S120
ahojte vsetci....
mam taku otazocku.... neskusal niekto implantovat motor z felicie 1.6 mpi do skody 120????? mam doma celu feliciu komplet aj s elektrikou tak na pokusi :D Na co si dat pozor a neake postrehy by som uvital
dikes


2.2.12, 00:00
Profil
Příspěvek Reklama

   
karosář
Uživatelský avatar

Registrován: 28.5.07, 13:00
Příspěvky: 4154
Bydliště: Havirov
Příspěvek Re: 1.6 do S120
Hlavne si dej pozor na to, ze je takova prestavba nelegalni :roll:

_________________
škoda 105S (Blanka)1984 438 000km-kdykoliv kamkoliv...
škoda 125L (Bobiš)1988 70 000km-přepych a pohodlí
škoda 100L (Šmoulinka)1974 204 000km-tradice a jistota
škoda 110R 1977 152tk
škoda felicia 1.3MPi 255tk+1.3 MPi Kombi LPG 444tk
OctaviaII 1,9tdi 462tk


2.2.12, 01:50
Profil
Uživatelský avatar

Registrován: 7.5.06, 20:16
Příspěvky: 9236
Bydliště: Partizánske
Příspěvek Re: 1.6 do S120
To treba hľadať skôr na Virte:
http://skoda-virt.cz/cz/forum/motor-1/1 ... -do-skody/

_________________
Kilecko Zmenilo majiteľa...
Embucha = moja 125ka znova žije
Hybridka = R.I.P. :-(
Megane 1,9D
AR 156 1,9 JTD; AR 159 SW 1,9 JTD; AR 146 1,6 Twin Spark 88kW, ´97


2.2.12, 06:20
Profil

Registrován: 21.1.06, 19:58
Příspěvky: 15109
Bydliště: Praha
Příspěvek Re: 1.6 do S120
Za peníze získané prodejem Felicie do šrotu doporučuji tento nápad rozchlastat.

Agregát 1.6 55kW AEE je výsměch motorům. Vysoká spotřeba, nízký výkon, vysoká hmotnost

_________________
ŠKODA 742 FOREVER TEAM


2.2.12, 20:14
Profil

Registrován: 12.10.09, 21:26
Příspěvky: 1486
Bydliště: Karlovarsko
Příspěvek Re: 1.6 do S120
oponuju mame v rodině feldu s tímto motorem poruchovost minimální,spotřeba do 7.5l na 100 a výkon mi na feldu nepřipadá zas tak špatnej předjíždí se stim uplně bez problémů a tahá slušně. :mrgreen:

_________________
škoda octávie combi 1.9TDI 81KW
škoda octávie combi 1.6 SR 74KW
felda combi 1.6


2.2.12, 21:19
Profil
Mistr mechanik
Uživatelský avatar

Registrován: 1.3.06, 13:42
Příspěvky: 16256
Bydliště: Strážnice
Příspěvek Re: 1.6 do S120
Šemik píše:
Za peníze získané prodejem Felicie do šrotu doporučuji tento nápad rozchlastat.

Agregát 1.6 55kW AEE je výsměch motorům. Vysoká spotřeba, nízký výkon, vysoká hmotnost



mimo chlast je ještě alternativa sauna,

mrzne a lidí vymýšlí totál kraviny,

prostě rozmrazit se zmrazit se :D

za měsíc je jaro :roll: :D


2.2.12, 21:24
Profil
Uživatelský avatar

Registrován: 25.1.07, 23:48
Příspěvky: 6704
Bydliště: Kosice
Příspěvek Re: 1.6 do S120
tiez odporucam rozchlastat (okrem toho to ma tiez protizimove ucinky, len netreba na mraze zaspat). minimalne je problem s tym, kam pojde rozdelovac, kedze ten trci smerom v ktorom ma skodovka poziarnu prepazku.

_________________
This is Linux land, on silent nights you can hear Windows machines rebooting.
(--)))o-») Skoda Rapid 136 r.v.1989 biely
OOOO Audi 80 2.3E r.v. 1993 - Vopruz durch Technik
[H] Honda HR-V 4x4 r.v. 2000 - mula
Skoda 742 Forever Team


2.2.12, 21:41
Profil Zobrazit autorovy stránky
Uživatelský avatar

Registrován: 15.11.06, 22:59
Příspěvky: 17411
Bydliště: Stračov (u HK)
Příspěvek Re: 1.6 do S120
no ve felde ta 1,6 nejede az zas tak hrozne, ale jinak bych na to kaslal...nejaky predelavani

_________________
"clovek musi mit odvahu to zkurvit"


2.2.12, 22:11
Profil ICQ
Uživatelský avatar

Registrován: 1.1.08, 14:46
Příspěvky: 5654
Bydliště: Plzeň
Příspěvek Re: 1.6 do S120
Za tu práci to nestojí...

_________________
člen Coupé clubu TW
fotky https://mattess00.rajce.idnes.cz/


2.2.12, 22:29
Profil
Uživatelský avatar

Registrován: 18.3.07, 20:23
Příspěvky: 4146
Bydliště: okres svitavy,West Yorkshire
Příspěvek Re: 1.6 do S120
No ja nevim, kamarad to mel v rapidu i s turbem a jelo to jak raketa, vsak to bude tady v garazi, ale resil tam dost problemu, jako treba vyrezani zadni steny od motoru kvuli rozdelovaci a podobne

_________________
Jaguar XJS 1986 zlata
Skoda Fabia Combi zlata
Pak ještě tři letadla a čtyři helikoptéry


3.2.12, 01:20
Profil ICQ
karosář
Uživatelský avatar

Registrován: 28.5.07, 13:00
Příspěvky: 4154
Bydliště: Havirov
Příspěvek Re: 1.6 do S120
Ja myslim, ze je mnohem jednodussi a lepsi upravit stavajici motor ;) 8)
A navic ja osobne bych z takoveho vozu nemel zadnou radost, kdyz jezdim 742 a dosahnu nejakych vysledku, (ze nekam dojedu, nekoho predjedu a pod. ..) tak mam radost ze jsem to dokazal se 742, ne s felicii narvanou/nakamuflovanou do 30let stareho vozu :roll:
Jinak doufam, ze tento prispevek , byt je napsan velmi krkolome bude mit nejakou vypovidaci hodnotu a nekdo pochopi mou myslenku, a muj kostrbaty sloh snad omluvi ze jsem pil, a nemalo :lol:

_________________
škoda 105S (Blanka)1984 438 000km-kdykoliv kamkoliv...
škoda 125L (Bobiš)1988 70 000km-přepych a pohodlí
škoda 100L (Šmoulinka)1974 204 000km-tradice a jistota
škoda 110R 1977 152tk
škoda felicia 1.3MPi 255tk+1.3 MPi Kombi LPG 444tk
OctaviaII 1,9tdi 462tk


3.2.12, 01:38
Profil
Uživatelský avatar

Registrován: 1.1.08, 14:46
Příspěvky: 5654
Bydliště: Plzeň
Příspěvek Re: 1.6 do S120
S turbem pojede i 742 motor jako raketa :wink:

_________________
člen Coupé clubu TW
fotky https://mattess00.rajce.idnes.cz/


3.2.12, 08:21
Profil

Registrován: 24.4.11, 10:42
Příspěvky: 81
Bydliště: Benešov u Prahy
Příspěvek Re: 1.6 do S120
Ale moc toho nevydrží :D

_________________
Octavia Combi ASV, Felicia Combi AEE


3.2.12, 09:17
Profil
Uživatelský avatar

Registrován: 1.1.08, 14:46
Příspěvky: 5654
Bydliště: Plzeň
Příspěvek Re: 1.6 do S120
Záleží na tlaku a uživateli. Kamarád měl turbo na 135ce a najel 40t km
http://skoda-virt.cz/cz/forum/upravy/11 ... 0#p1425760

_________________
člen Coupé clubu TW
fotky https://mattess00.rajce.idnes.cz/


3.2.12, 09:28
Profil
Uživatelský avatar

Registrován: 18.3.07, 20:23
Příspěvky: 4146
Bydliště: okres svitavy,West Yorkshire
Příspěvek Re: 1.6 do S120
Tak ono to jezdilo i bez turba pekne, nakonec to ale dopadlo tak ze propalil pist, jinak nevyhody myslim jsou jasne, motor je tezky, je treba dost improvizovat pri montazi, legalnost samozrejme, dle me jsou takove experimenty vhodne do aut na jezdeni po akcicha srazech, do bezneho provozu bych to s dnesnimi predpisy a sankcemi moc nevidel

_________________
Jaguar XJS 1986 zlata
Skoda Fabia Combi zlata
Pak ještě tři letadla a čtyři helikoptéry


3.2.12, 10:16
Profil ICQ
Příspěvek Reklama

   
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 30 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Český překlad – phpBB.cz
[ Time : 0.046s | 11 Queries | GZIP : Off ]