Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 22.6.26, 15:34



Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 34 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3
 Velká spotřeba Formana 
Autor Zpráva

Registrován: 17.9.06, 15:37
Příspěvky: 14998
Bydliště: Havířov
Příspěvek Re: Velká spotřeba Formana
Jestli vypíná v tomto počasí sytič už po pár set metrech, tak je to taky špatně. Vypínat má myslím uplně až při 40°C, ne? Nebo i kdyby při nižší teplotě, tak určitě po pár set metrech se motor ještě nezahřeje a motor se trápí studený a proto žere jak tank. Jedině, že by jste ho nechával třeba 5 minut zahřát na místě.

_________________
Škoda Favorit r.v. 94 BMM, Solitaire, Motor-Excel tuning, LPG- Minulost
Golf IV 1,6 74kW Jazz Blue perleť
Golf VII, 1,4TSi 103kW, Night Blue


3.2.12, 10:03
Profil
Příspěvek Reklama

   
Uživatelský avatar

Registrován: 28.12.07, 16:31
Příspěvky: 11977
Bydliště: Český Těšín
Příspěvek 
No pokud motor udrží volnoběžné otáčky bez toho, aniž by se mu chtělo chcípat, tak bych v tom vypínání sytiče neviděl problém. Určitě to takhle bude mít lepší spotřebu, než aby to jelo 5 km na sytič.

_________________
Favorit 135GLX, 1992, LPG - Fanouš Obrázek
Forman 136GLX, 1993, LPG - Miloš_Obrázek


3.2.12, 13:52
Profil
Uživatelský avatar

Registrován: 11.2.06, 15:19
Příspěvky: 19160
Bydliště: SR Bratislavský kraj - Senec
Příspěvek Re: Velká spotřeba Formana
po pár metroch mu môže vypnúť najvyšší stupeň obohacovania a voľnobežných otáčok, ale sytič ako taký pokiaľ je OK, ani nepostrehneš kedy vypne úplne, aspoň nie za jazdy, dalo by sa to na voľnobežných otáčkach, ale aj presnosť otáčkomera je diskutabilná, tak som to mal keď som Favo kúpil, problémy začali až po montáži LPG...

_________________
Škoda Favorit 135(136)(G)Lx 93 LPG klima červeň
Nie je všetko tak ako vyzerá - rozdiel je v technike...
http://skoda.panda.cz/forum/viewtopic.php?t=3336


3.2.12, 14:50
Profil

Registrován: 23.3.11, 20:44
Příspěvky: 87
Bydliště: Zbraslav Pha 5
Příspěvek Re: Velká spotřeba Formana
ano, auto nechávám v těchto mrazech nastartované tak na jednu cigaretu, pak jedu. Po pár set metrech mám kopec dolů, kde vyřazuji a slyšitelně cítím, že otáčky spadly z původních vyšších do normálu, motor se nedusí a volnoběh je ok......zkusím ten termostat, dík

_________________
Škoda Felicia "97, MPI, krátká bílá


5.2.12, 02:42
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 34 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Český překlad – phpBB.cz
[ Time : 0.084s | 11 Queries | GZIP : Off ]