| Autor |
Zpráva |
|
varok
Registrován: 17.9.06, 15:37 Příspěvky: 14998 Bydliště: Havířov
|
 Re: Velká spotřeba Formana
Jestli vypíná v tomto počasí sytič už po pár set metrech, tak je to taky špatně. Vypínat má myslím uplně až při 40°C, ne? Nebo i kdyby při nižší teplotě, tak určitě po pár set metrech se motor ještě nezahřeje a motor se trápí studený a proto žere jak tank. Jedině, že by jste ho nechával třeba 5 minut zahřát na místě.
_________________ Škoda Favorit r.v. 94 BMM, Solitaire, Motor-Excel tuning, LPG- Minulost Golf IV 1,6 74kW Jazz Blue perleť Golf VII, 1,4TSi 103kW, Night Blue
|
| 3.2.12, 10:03 |
|
 |
|
Reklama
|
 Reklama
|
| |
|
 |
|
gokralik
Registrován: 28.12.07, 16:31 Příspěvky: 11977 Bydliště: Český Těšín
|
No pokud motor udrží volnoběžné otáčky bez toho, aniž by se mu chtělo chcípat, tak bych v tom vypínání sytiče neviděl problém. Určitě to takhle bude mít lepší spotřebu, než aby to jelo 5 km na sytič.
_________________ Favorit 135GLX, 1992, LPG - Fanouš  Forman 136GLX, 1993, LPG - Miloš_
|
| 3.2.12, 13:52 |
|
 |
|
michalkatka
Registrován: 11.2.06, 15:19 Příspěvky: 19160 Bydliště: SR Bratislavský kraj - Senec
|
 Re: Velká spotřeba Formana
po pár metroch mu môže vypnúť najvyšší stupeň obohacovania a voľnobežných otáčok, ale sytič ako taký pokiaľ je OK, ani nepostrehneš kedy vypne úplne, aspoň nie za jazdy, dalo by sa to na voľnobežných otáčkach, ale aj presnosť otáčkomera je diskutabilná, tak som to mal keď som Favo kúpil, problémy začali až po montáži LPG...
_________________ Škoda Favorit 135(136)(G)Lx 93 LPG klima červeň
Nie je všetko tak ako vyzerá - rozdiel je v technike...
http://skoda.panda.cz/forum/viewtopic.php?t=3336
|
| 3.2.12, 14:50 |
|
 |
|
Corlis
Registrován: 23.3.11, 20:44 Příspěvky: 87 Bydliště: Zbraslav Pha 5
|
 Re: Velká spotřeba Formana
ano, auto nechávám v těchto mrazech nastartované tak na jednu cigaretu, pak jedu. Po pár set metrech mám kopec dolů, kde vyřazuji a slyšitelně cítím, že otáčky spadly z původních vyšších do normálu, motor se nedusí a volnoběh je ok......zkusím ten termostat, dík
_________________ Škoda Felicia "97, MPI, krátká bílá
|
| 5.2.12, 02:42 |
|
 |
|
Kdo je online |
Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 12 návštevníků |
|
Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru Nemůžete odpovídat v tomto fóru Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
|
|