Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 22.6.26, 18:59



Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 16 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další
 Pada do nouzoveho rezimu 
Autor Zpráva

Registrován: 7.2.12, 15:04
Příspěvky: 4
Příspěvek Pada do nouzoveho rezimu
Cau chlapi nevim jestli uz jste to tu resili mam octavku 1.9 tdi 96kw, mam ji chvilku tak ji moc nerozumim jete ale kdyz ji nalozim na dalnici do plnejch tak to padne musim zastavit vypnou zapnout a dobry cim to je?


7.2.12, 15:07
Profil
Příspěvek Reklama

   
Uživatelský avatar

Registrován: 31.10.08, 16:00
Příspěvky: 12598
Příspěvek Re: Pada do nouzoveho rezimu
Pravdepodobne zatuhnuta regulacia na turbe. Pockaj kym sa ukazu odbornici na tieto motory z nakladakov, oni uz budu vediet. Na diagnostike to hlasi co?

_________________
"You only really learn by doing it, I believe." Ayrton Senna


7.2.12, 16:57
Profil Zobrazit autorovy stránky
Mistr mechanik
Uživatelský avatar

Registrován: 1.3.06, 13:42
Příspěvky: 16256
Bydliště: Strážnice
Příspěvek Re: Pada do nouzoveho rezimu
nejlepší je pojezdit s vagem a postupně v bloku měřených hodnot hledat hodnoty které ti přeročí pod dobu několika vteřin limit a auto spadne do nouzáku že musíš znova nastartartovat a pak to zas jede,

začíná se u turba a váhy v poli 1O a 11 správné údaje váhy a turba jsou pod oknem :wink:


7.2.12, 20:11
Profil
Uživatelský avatar

Registrován: 6.12.10, 17:55
Příspěvky: 295
Bydliště: Ostrava-Zábřeh
Příspěvek Re: Pada do nouzoveho rezimu
JJ jak píše Miloš vaha regulace na turbu udelat log číslo skupiny-010,011

_________________
Škoda felicie 1.9D combi 47KW rv.96 Prodáno
Seat toledo 1.9TDI sedan 66KW rv.2004/12 (2005)


7.2.12, 20:43
Profil

Registrován: 12.10.09, 21:26
Příspěvky: 1486
Bydliště: Karlovarsko
Příspěvek Re: Pada do nouzoveho rezimu
ted sem to řešil na svý oktě ten samej problém diag hlásil překročenou mez regulace turba šlo ven rozhodil sem ho a regulace total zasekaná celý sem to vymyl a rozhejbal regulaci podložil podložkama 0.1 a složil cca 5 hodin práce kapku sem se toho bál neb sem to dělal prvně ale šlo to dobře nejhorší bylo dostat turbo z auta šlo ven vrchem leč dílo se zdařilo a šlape opět jako drak tady máš návod taky se se tím řídil:http://dieselpower.cz/forum/viewtopic.php?t=45149&postdays=0&postorder=asc&start=0

_________________
škoda octávie combi 1.9TDI 81KW
škoda octávie combi 1.6 SR 74KW
felda combi 1.6


7.2.12, 23:59
Profil
Mistr mechanik
Uživatelský avatar

Registrován: 1.3.06, 13:42
Příspěvky: 16256
Bydliště: Strážnice
Příspěvek Re: Pada do nouzoveho rezimu
chce to ale přesně zjistit která hodnota klidně to může dělat i čidlo teploty, nebo turbo OK a zamrzlá voda v bandě, nefunkční n75


8.2.12, 14:02
Profil

Registrován: 7.2.12, 15:04
Příspěvky: 4
Příspěvek Re: Pada do nouzoveho rezimu
dik dik za odpovedi na diagnostice to hlasilo regulace tlaku turba,kamos mi to rozebral rikal ze to je zaneseny,tak to trochu rozhejbal uz je to lepsi ale obcas to jeste zazlobi prej se to posila na ultrazvukove cisteni nejake??


19.2.12, 16:33
Profil

Registrován: 12.10.09, 21:26
Příspěvky: 1486
Bydliště: Karlovarsko
Příspěvek Re: Pada do nouzoveho rezimu
trochu rozhejbal? pokud tu regulaci měl rozebranou měl to pořádně vyčistit a rozhejbat nic na tom neni trocha nafty či jiného čističe při skládání tu regulaci vypodložit tak se se píše v odkazu a neni co řešit neni důvod to rozebírat ještě jednou ovšem pokud to vyčistíš a nepodložíš tak to budeš dělat do roka zas :sick: zvláště pokud jezdíš pouze v nízkých otáčkách 8)

_________________
škoda octávie combi 1.9TDI 81KW
škoda octávie combi 1.6 SR 74KW
felda combi 1.6


19.2.12, 16:56
Profil
Uživatelský avatar

Registrován: 15.11.06, 22:59
Příspěvky: 17411
Bydliště: Stračov (u HK)
Příspěvek Re: Pada do nouzoveho rezimu
kamos te pekne ochcal

_________________
"clovek musi mit odvahu to zkurvit"


19.2.12, 19:11
Profil ICQ

Registrován: 20.2.12, 18:47
Příspěvky: 2
Příspěvek Re: Pada do nouzoveho rezimu
nemá smysl to čistit sám.je to na chvíli.je třeba to poslat na ultrazvuk a repas a je pokoj.je potřeba to auto taky občas pořádně protahnout a ne s tím posílat ženskou na nákupy:))


20.2.12, 19:32
Profil

Registrován: 12.10.09, 21:26
Příspěvky: 1486
Bydliště: Karlovarsko
Příspěvek Re: Pada do nouzoveho rezimu
proč to posílat celý na repas když je tuhá pouze regulace :?: šikovnej člověk si to udělá i sám jen je důležitý to podložit a jak píšeš nejezdit jak důchodce taky nevidim větší smysl v tom ultrazvuku když si to můžeš vyčistit sám běžně dostupnými prostředky a mimochodem do půl roku lze zasrat i regulaci na novém turbu :!:

_________________
škoda octávie combi 1.9TDI 81KW
škoda octávie combi 1.6 SR 74KW
felda combi 1.6


21.2.12, 00:11
Profil
Mistr mechanik
Uživatelský avatar

Registrován: 1.3.06, 13:42
Příspěvky: 16256
Bydliště: Strážnice
Příspěvek Re: Pada do nouzoveho rezimu
pokud máš běžně doma 15,OOO na nic, sekne se turbo pošleš na repasi, ultrazvuk a más klid,

pokud máš ruce šikovné máš patnáctku k dobru :oops:


21.2.12, 08:18
Profil
Uživatelský avatar

Registrován: 15.11.06, 22:59
Příspěvky: 17411
Bydliště: Stračov (u HK)
Příspěvek Re: Pada do nouzoveho rezimu
rada: jednou tejdne na ohratym motoru rozjed treba 3jku na 4 000rpm...tim se regulace rozhejbe do krajnih poloh :)

ja to tak delam a nemam problem, najeto 211 na original turbo

_________________
"clovek musi mit odvahu to zkurvit"


21.2.12, 14:10
Profil ICQ
Uživatelský avatar

Registrován: 28.12.11, 16:07
Příspěvky: 530
Příspěvek Re: Pada do nouzoveho rezimu
Přesně tak. Problémy se zatuhlou regulací turba mají hlavně pantátové, co se bojí na to pořádně cápnout.


21.2.12, 15:33
Profil
Uživatelský avatar

Registrován: 28.12.07, 16:31
Příspěvky: 11977
Bydliště: Český Těšín
Příspěvek 
A tak přece si nebudou zvyšovat průměrnou spotřebu né? :)

_________________
Favorit 135GLX, 1992, LPG - Fanouš Obrázek
Forman 136GLX, 1993, LPG - Miloš_Obrázek


21.2.12, 15:34
Profil
Příspěvek Reklama

   
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 16 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Google [Bot] a 18 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Český překlad – phpBB.cz
[ Time : 0.069s | 13 Queries | GZIP : Off ]