|
Stránka 1 z 1
|
[ Příspěvků: 9 ] |
|
| Autor |
Zpráva |
|
Jiry
Registrován: 6.1.09, 21:22 Příspěvky: 368 Bydliště: Lány
|
 Škoda Octavie 1,6 55kW
Při zahřátí na provozní hodnotu začne motor cukat a nakonec při přidání plynu chcípá... Co s tím ? Co to může být ?
_________________ Škoda Felicia 1.3 BMM 50 kW - TOP - prodáno 2013 Škoda Octavia 1.6 MPi 55 kW - nespokojenost - prodáno 2014 Škoda 120L 36kW - TOP - prodáno Avia Furgon do 3,5T - TOP, ale ty emise - 2019 prodáno AGM Variant do 3,5t - multikára motor Škoda 1.3 43kW
|
| 18.1.12, 11:51 |
|
 |
|
Reklama
|
 Reklama
|
| |
|
 |
|
superflo
Registrován: 10.12.07, 16:03 Příspěvky: 555 Bydliště: Košice, Bratislava
|
 Re: Škoda Octavie 1,6 55kW
zacal by som komplet VN sustavou, kable, modul zapalovania, rozdelovac (viko, palec), sviecky potom, lambda ci vobec pracuje... a hlavne ako... skus odpojit lambdu ci to nepomoze, takziez cidlo teploty chladiacej kvapaliny... klapka cista?? nahodou prasknute zvody medzi 2-3 valcom nemas, moze dostavat falosny vzduch a nasledne labda vyhodnocuje prilis chudobnu zmes, nasledne ho zaliava benalom... a chcipa VAG nehovori nic??
_________________ Škoda Fabia Ambiente, 1,4TDi - 51kW, r.v. 2006, 235 000km - fičíííí Škoda Felícia LXi, 1,6MPi - 55kW, r.v. 1996, 184 000km - predaná
|
| 18.1.12, 15:52 |
|
 |
|
Jiry
Registrován: 6.1.09, 21:22 Příspěvky: 368 Bydliště: Lány
|
 Re: Škoda Octavie 1,6 55kW
Co je nový - Rozdělovač komplet, cívka zapalování, kabely, svíčky, těsnění pod hlavou, termostat s čidlem teploty, ...
Klapka je čistá..
Vag píše jenom zkrat nebo prostě nějakou dementní chybu. Která se objevuje furt a nemá význam při chodu motoru...
Dneska budu přeinstalovávat řídící jednotku... tak uvidíme. Pokud to nepujde zkusím ještě lambda sondu po případě benzínové čerpadlo...
_________________ Škoda Felicia 1.3 BMM 50 kW - TOP - prodáno 2013 Škoda Octavia 1.6 MPi 55 kW - nespokojenost - prodáno 2014 Škoda 120L 36kW - TOP - prodáno Avia Furgon do 3,5T - TOP, ale ty emise - 2019 prodáno AGM Variant do 3,5t - multikára motor Škoda 1.3 43kW
|
| 18.1.12, 16:02 |
|
 |
|
Jiry
Registrován: 6.1.09, 21:22 Příspěvky: 368 Bydliště: Lány
|
 Re: Škoda Octavie 1,6 55kW
Problém jsem vyřešil výměnou čidla sání a výměnou benzínové pumpy. Teď auto už jezdí. Nicméně mě zlobí ještě jeden problém. Při přidání plynu a sešlápnutí prudce pedálu plynu na zem, tak se mi auto zadusí a nejede. Musím ubrat a pomaleji přidávat. Nicméně to obtěžuje.
Co je nové - civka zap., svíčky, kabely, vzduch filtr, palec rozdělovače, hlava rozdělovače, čidlo sání, čidlo teploty, Zkontrolované popřípadě nastavené - klapka čistá a nastavená, celý rozdělovač, benzinová pumpa,
_________________ Škoda Felicia 1.3 BMM 50 kW - TOP - prodáno 2013 Škoda Octavia 1.6 MPi 55 kW - nespokojenost - prodáno 2014 Škoda 120L 36kW - TOP - prodáno Avia Furgon do 3,5T - TOP, ale ty emise - 2019 prodáno AGM Variant do 3,5t - multikára motor Škoda 1.3 43kW
|
| 19.2.12, 15:25 |
|
 |
|
p.s.
Registrován: 12.10.09, 21:26 Příspěvky: 1486 Bydliště: Karlovarsko
|
 Re: Škoda Octavie 1,6 55kW
co palivovej filtr? ten pod autem 
_________________ škoda octávie combi 1.9TDI 81KW škoda octávie combi 1.6 SR 74KW felda combi 1.6
|
| 19.2.12, 16:01 |
|
 |
|
Jiry
Registrován: 6.1.09, 21:22 Příspěvky: 368 Bydliště: Lány
|
 Re: Škoda Octavie 1,6 55kW
ten je v pořádku
_________________ Škoda Felicia 1.3 BMM 50 kW - TOP - prodáno 2013 Škoda Octavia 1.6 MPi 55 kW - nespokojenost - prodáno 2014 Škoda 120L 36kW - TOP - prodáno Avia Furgon do 3,5T - TOP, ale ty emise - 2019 prodáno AGM Variant do 3,5t - multikára motor Škoda 1.3 43kW
|
| 19.2.12, 16:11 |
|
 |
|
superflo
Registrován: 10.12.07, 16:03 Příspěvky: 555 Bydliště: Košice, Bratislava
|
 Re: Škoda Octavie 1,6 55kW
spatny zakladny predstih... tocil si s rozdelovacom? zakladny predstih ma byt 6st +/- 1st
_________________ Škoda Fabia Ambiente, 1,4TDi - 51kW, r.v. 2006, 235 000km - fičíííí Škoda Felícia LXi, 1,6MPi - 55kW, r.v. 1996, 184 000km - predaná
|
| 20.2.12, 11:10 |
|
 |
|
Jiry
Registrován: 6.1.09, 21:22 Příspěvky: 368 Bydliště: Lány
|
 Re: Škoda Octavie 1,6 55kW
Dobře zkusím to... akorát nevím jak mám nastavit ten základní předstih, aby byl 6st +/- 1st ... To mi ještě řekni...
_________________ Škoda Felicia 1.3 BMM 50 kW - TOP - prodáno 2013 Škoda Octavia 1.6 MPi 55 kW - nespokojenost - prodáno 2014 Škoda 120L 36kW - TOP - prodáno Avia Furgon do 3,5T - TOP, ale ty emise - 2019 prodáno AGM Variant do 3,5t - multikára motor Škoda 1.3 43kW
|
| 20.2.12, 11:17 |
|
 |
|
superflo
Registrován: 10.12.07, 16:03 Příspěvky: 555 Bydliště: Košice, Bratislava
|
 Re: Škoda Octavie 1,6 55kW
robi sa to na specialnej masine podla dielenskej prirucky... niektori spominali ak som to riesil na mojej felde ze Ti to urobia na emiske, no mne to na celom vychodnom slovensku nevedel nikto nastavit nikde.. tak som to urobil podla ucha, aby nevznikalo detonacne horenie, pootacanim a naslednou skusobnou jazdou sa mi to aj podarilo... musis to urobit podla ucha... t.j. poznac vychodziu polohu rozdeovaca ako je to naznacene v prilozenom dokumente a trosku s nim pootoc smerom od seba (v smere hodinovych ruciciek cca 1-2mm, ak stojis na boku pri blatniku masiny), urob skusobnu jazdu... a tak dalej... musis to jednoducho vyskusat... drzim palce... NAVOD:  Uploaded with ImageShack.us
_________________ Škoda Fabia Ambiente, 1,4TDi - 51kW, r.v. 2006, 235 000km - fičíííí Škoda Felícia LXi, 1,6MPi - 55kW, r.v. 1996, 184 000km - predaná
|
| 20.2.12, 15:14 |
|
 |
|
Reklama
|
 Reklama
|
| |
|
 |
|
|
Stránka 1 z 1
|
[ Příspěvků: 9 ] |
|
Kdo je online |
Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků |
|
Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru Nemůžete odpovídat v tomto fóru Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
|
|