Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 22.6.26, 12:50



Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 9 ] 
 Škoda Octavie 1,6 55kW 
Autor Zpráva
Uživatelský avatar

Registrován: 6.1.09, 21:22
Příspěvky: 368
Bydliště: Lány
Příspěvek Škoda Octavie 1,6 55kW
Při zahřátí na provozní hodnotu začne motor cukat a nakonec při přidání plynu chcípá... Co s tím ? Co to může být ?

_________________
Škoda Felicia 1.3 BMM 50 kW - TOP - prodáno 2013
Škoda Octavia 1.6 MPi 55 kW - nespokojenost - prodáno 2014
Škoda 120L 36kW - TOP - prodáno
Avia Furgon do 3,5T - TOP, ale ty emise - 2019 prodáno
AGM Variant do 3,5t - multikára motor Škoda 1.3 43kW


18.1.12, 11:51
Profil
Příspěvek Reklama

   

Registrován: 10.12.07, 16:03
Příspěvky: 555
Bydliště: Košice, Bratislava
Příspěvek Re: Škoda Octavie 1,6 55kW
zacal by som komplet VN sustavou, kable, modul zapalovania, rozdelovac (viko, palec), sviecky
potom, lambda ci vobec pracuje... a hlavne ako...
skus odpojit lambdu ci to nepomoze, takziez cidlo teploty chladiacej kvapaliny...
klapka cista??
nahodou prasknute zvody medzi 2-3 valcom nemas, moze dostavat falosny vzduch a nasledne labda vyhodnocuje prilis chudobnu zmes, nasledne ho zaliava benalom... a chcipa

VAG nehovori nic??

_________________
Škoda Fabia Ambiente, 1,4TDi - 51kW, r.v. 2006, 235 000km - fičíííí
Škoda Felícia LXi, 1,6MPi - 55kW, r.v. 1996, 184 000km - predaná


18.1.12, 15:52
Profil
Uživatelský avatar

Registrován: 6.1.09, 21:22
Příspěvky: 368
Bydliště: Lány
Příspěvek Re: Škoda Octavie 1,6 55kW
Co je nový - Rozdělovač komplet, cívka zapalování, kabely, svíčky, těsnění pod hlavou, termostat s čidlem teploty, ...

Klapka je čistá..

Vag píše jenom zkrat nebo prostě nějakou dementní chybu. Která se objevuje furt a nemá význam při chodu motoru...

Dneska budu přeinstalovávat řídící jednotku... tak uvidíme. Pokud to nepujde zkusím ještě lambda sondu po případě benzínové čerpadlo...

_________________
Škoda Felicia 1.3 BMM 50 kW - TOP - prodáno 2013
Škoda Octavia 1.6 MPi 55 kW - nespokojenost - prodáno 2014
Škoda 120L 36kW - TOP - prodáno
Avia Furgon do 3,5T - TOP, ale ty emise - 2019 prodáno
AGM Variant do 3,5t - multikára motor Škoda 1.3 43kW


18.1.12, 16:02
Profil
Uživatelský avatar

Registrován: 6.1.09, 21:22
Příspěvky: 368
Bydliště: Lány
Příspěvek Re: Škoda Octavie 1,6 55kW
Problém jsem vyřešil výměnou čidla sání a výměnou benzínové pumpy. Teď auto už jezdí. Nicméně mě zlobí ještě jeden problém. Při přidání plynu a sešlápnutí prudce pedálu plynu na zem, tak se mi auto zadusí a nejede. Musím ubrat a pomaleji přidávat. Nicméně to obtěžuje.

Co je nové - civka zap., svíčky, kabely, vzduch filtr, palec rozdělovače, hlava rozdělovače, čidlo sání, čidlo teploty,
Zkontrolované popřípadě nastavené - klapka čistá a nastavená, celý rozdělovač, benzinová pumpa,

_________________
Škoda Felicia 1.3 BMM 50 kW - TOP - prodáno 2013
Škoda Octavia 1.6 MPi 55 kW - nespokojenost - prodáno 2014
Škoda 120L 36kW - TOP - prodáno
Avia Furgon do 3,5T - TOP, ale ty emise - 2019 prodáno
AGM Variant do 3,5t - multikára motor Škoda 1.3 43kW


19.2.12, 15:25
Profil

Registrován: 12.10.09, 21:26
Příspěvky: 1486
Bydliště: Karlovarsko
Příspěvek Re: Škoda Octavie 1,6 55kW
co palivovej filtr? ten pod autem :?:

_________________
škoda octávie combi 1.9TDI 81KW
škoda octávie combi 1.6 SR 74KW
felda combi 1.6


19.2.12, 16:01
Profil
Uživatelský avatar

Registrován: 6.1.09, 21:22
Příspěvky: 368
Bydliště: Lány
Příspěvek Re: Škoda Octavie 1,6 55kW
ten je v pořádku

_________________
Škoda Felicia 1.3 BMM 50 kW - TOP - prodáno 2013
Škoda Octavia 1.6 MPi 55 kW - nespokojenost - prodáno 2014
Škoda 120L 36kW - TOP - prodáno
Avia Furgon do 3,5T - TOP, ale ty emise - 2019 prodáno
AGM Variant do 3,5t - multikára motor Škoda 1.3 43kW


19.2.12, 16:11
Profil

Registrován: 10.12.07, 16:03
Příspěvky: 555
Bydliště: Košice, Bratislava
Příspěvek Re: Škoda Octavie 1,6 55kW
spatny zakladny predstih...
tocil si s rozdelovacom?
zakladny predstih ma byt 6st +/- 1st

_________________
Škoda Fabia Ambiente, 1,4TDi - 51kW, r.v. 2006, 235 000km - fičíííí
Škoda Felícia LXi, 1,6MPi - 55kW, r.v. 1996, 184 000km - predaná


20.2.12, 11:10
Profil
Uživatelský avatar

Registrován: 6.1.09, 21:22
Příspěvky: 368
Bydliště: Lány
Příspěvek Re: Škoda Octavie 1,6 55kW
Dobře zkusím to... akorát nevím jak mám nastavit ten základní předstih, aby byl 6st +/- 1st ... To mi ještě řekni...

_________________
Škoda Felicia 1.3 BMM 50 kW - TOP - prodáno 2013
Škoda Octavia 1.6 MPi 55 kW - nespokojenost - prodáno 2014
Škoda 120L 36kW - TOP - prodáno
Avia Furgon do 3,5T - TOP, ale ty emise - 2019 prodáno
AGM Variant do 3,5t - multikára motor Škoda 1.3 43kW


20.2.12, 11:17
Profil

Registrován: 10.12.07, 16:03
Příspěvky: 555
Bydliště: Košice, Bratislava
Příspěvek Re: Škoda Octavie 1,6 55kW
robi sa to na specialnej masine podla dielenskej prirucky...
niektori spominali ak som to riesil na mojej felde ze Ti to urobia na emiske, no mne to na celom vychodnom slovensku nevedel nikto nastavit nikde.. :roll:
tak som to urobil podla ucha, aby nevznikalo detonacne horenie, pootacanim a naslednou skusobnou jazdou sa mi to aj podarilo...

musis to urobit podla ucha... t.j. poznac vychodziu polohu rozdeovaca ako je to naznacene v prilozenom dokumente a trosku s nim pootoc smerom od seba (v smere hodinovych ruciciek cca 1-2mm, ak stojis na boku pri blatniku masiny), urob skusobnu jazdu... a tak dalej... musis to jednoducho vyskusat... :wink:
drzim palce...

NAVOD:
Obrázek

Uploaded with ImageShack.us

_________________
Škoda Fabia Ambiente, 1,4TDi - 51kW, r.v. 2006, 235 000km - fičíííí
Škoda Felícia LXi, 1,6MPi - 55kW, r.v. 1996, 184 000km - predaná


20.2.12, 15:14
Profil
Příspěvek Reklama

   
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 9 ] 

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Český překlad – phpBB.cz
[ Time : 0.020s | 11 Queries | GZIP : Off ]