Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 22.6.26, 18:59



Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 19 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další
 Cvakání při startování 
Autor Zpráva

Registrován: 17.9.11, 20:58
Příspěvky: 31
Příspěvek Cvakání při startování
Ahoj, před Vánocemi nám odešel startér a tak jsem ho vyměnil za nový. Problém je, že už po měsíci začlo cosi cvakat, když se startér točil. Nějaká rada, jestli reklamovat, něco s tím udělat nebo to nechat? :lol:


Naposledy upravil manchman dne 21.2.12, 19:20, celkově upraveno 2



20.2.12, 13:14
Profil
Příspěvek Reklama

   
Ignorant pravidel

Registrován: 4.5.09, 22:46
Příspěvky: 9493
Bydliště: Kolín
Příspěvek Re: Cvakání při startování
velorex se startuje nakopavackou ne??

_________________
otec: Fobia Sedan HTP :P
m o j e: Citroen C4 1.6HDi FAP auto pro ženu - hračka pro muže - 7.1.25 posledni cesta


20.2.12, 13:32
Profil

Registrován: 17.9.11, 20:58
Příspěvky: 31
Příspěvek Re: Cvakání při startování
Jej, zase sem na to zapomněl - je to Felicia, naftová.


20.2.12, 13:35
Profil
Uživatelský avatar

Registrován: 28.12.07, 16:31
Příspěvky: 11977
Bydliště: Český Těšín
Příspěvek 
Cvakání se ozývá z pojistkové skříně? Jestli ano, může blbnout relé "X" nebo může být porucha opět ve startéru (pokud byl použit starší).

_________________
Favorit 135GLX, 1992, LPG - Fanouš Obrázek
Forman 136GLX, 1993, LPG - Miloš_Obrázek


20.2.12, 13:40
Profil

Registrován: 17.9.11, 20:58
Příspěvky: 31
Příspěvek Re: Cvakání při startování
Cvakání je slyšet z motoru a startér byl novej.


20.2.12, 13:42
Profil
Mistr mechanik
Uživatelský avatar

Registrován: 1.3.06, 13:42
Příspěvky: 16256
Bydliště: Strážnice
Příspěvek Re: Cvakání při startování
zjisti co cvaká v motoru :oops:


20.2.12, 14:26
Profil

Registrován: 17.9.11, 20:58
Příspěvky: 31
Příspěvek Re: Cvakání při startování
To cvakání není od pojistkové skříně, ale ze startéru (špatně jsem to napsal). Musí to být ze startéru, protože to cvakání je slyšet jen když se startér točí. Jakmile pustím klíček z polohy II, tak cvakání přestane. Dnes jedu do garáže, tak to nahraju.


20.2.12, 14:37
Profil

Registrován: 17.9.06, 15:37
Příspěvky: 14999
Bydliště: Havířov
Příspěvek Re: Cvakání při startování - edit /VIDEO/
Mě se zdá, že už to točíte i přes běžící motor, ne? A myslíte, že přes ten kravál co dělají dieslové motory by jste slyšel něco cvakat u startéru?

_________________
Škoda Favorit r.v. 94 BMM, Solitaire, Motor-Excel tuning, LPG- Minulost
Golf IV 1,6 74kW Jazz Blue perleť
Golf VII, 1,4TSi 103kW, Night Blue


20.2.12, 20:17
Profil

Registrován: 17.9.11, 20:58
Příspěvky: 31
Příspěvek Re: Cvakání při startování - edit /VIDEO/
Teď jsem to nechal točit úmyslně, aby to bylo slyšet, jak to cvaká. Jde o to, že první měsíc to znělo absolutně jinak, nádherně to vždycky naskočilo, pak se to zvrtlo a bylo tam slyšet tenhle zvuk. Proto jsem to sem napsal, abyste mi poradili co s tím.


20.2.12, 20:19
Profil
karosář
Uživatelský avatar

Registrován: 28.5.07, 13:00
Příspěvky: 4154
Bydliště: Havirov
Příspěvek Re: Cvakání při startování - edit /VIDEO/
Mi ten zvuk pripadal, jakoby preskakovaly zuby nevenci setrvaku, nemuzu si pomoct... dival ses na venec jak vypada, kdyz jsi mel starter venku?

_________________
škoda 105S (Blanka)1984 438 000km-kdykoliv kamkoliv...
škoda 125L (Bobiš)1988 70 000km-přepych a pohodlí
škoda 100L (Šmoulinka)1974 204 000km-tradice a jistota
škoda 110R 1977 152tk
škoda felicia 1.3MPi 255tk+1.3 MPi Kombi LPG 444tk
OctaviaII 1,9tdi 462tk


20.2.12, 22:09
Profil

Registrován: 17.9.11, 20:58
Příspěvky: 31
Příspěvek Re: Cvakání při startování - edit /VIDEO/
Byl venku naposledy v ten den, kdy jsem to měnil. Nějak se mi do toho nechce :D. Ale zítra se na to teda podívám a dám vědět. Já si taky myslim, že jsou to zuby, ale radši jsme se tady optal.


20.2.12, 22:26
Profil
Mistr mechanik
Uživatelský avatar

Registrován: 1.3.06, 13:42
Příspěvky: 16256
Bydliště: Strážnice
Příspěvek Re: Cvakání při startování - edit /VIDEO/
dyt ti blafne motor a ty držíš starter :roll: jen si hraj chlape :wink:


20.2.12, 22:27
Profil

Registrován: 17.9.11, 20:58
Příspěvky: 31
Příspěvek Re: Cvakání při startování - edit /VIDEO/
Tohle jsem udělal je pro to, aby to bylo slyšet. Jinak samozřejmě pustím klíček hned, jak to naskočí..


20.2.12, 22:29
Profil

Registrován: 17.9.06, 15:37
Příspěvky: 14999
Bydliště: Havířov
Příspěvek Re: Cvakání při startování - edit /VIDEO/
Miloši, vždyť jsem mu to psal i já. Určitě není u tohoto problém nějak zamezit naskočení motoru, aby jen delší dobu točil startér, pro názornost. Točit startér při běžícím motoru je dobrá prasárna.

_________________
Škoda Favorit r.v. 94 BMM, Solitaire, Motor-Excel tuning, LPG- Minulost
Golf IV 1,6 74kW Jazz Blue perleť
Golf VII, 1,4TSi 103kW, Night Blue


21.2.12, 16:04
Profil
Mistr mechanik
Uživatelský avatar

Registrován: 1.3.06, 13:42
Příspěvky: 16256
Bydliště: Strážnice
Příspěvek Re: Cvakání při startování - edit /VIDEO/
rachtání dělá i ložisko pastorku,
rádo se opotřebí nebo i vyjede ven, no pokud je starter nový nikoliv repasovaný

tak věnec setrváku bude dobrý tak někomu na hrob :oops:


21.2.12, 16:54
Profil
Příspěvek Reklama

   
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 19 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Google [Bot] a 18 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Český překlad – phpBB.cz
[ Time : 0.048s | 15 Queries | GZIP : Off ]