Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 22.6.26, 14:37



Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 8 ] 
 Prepojka na rj BMM 
Autor Zpráva
Uživatelský avatar

Registrován: 8.6.10, 20:59
Příspěvky: 6427
Bydliště: Snina a okolie
Příspěvek Prepojka na rj BMM
Na čo presne slúži tá prepojka pod krytom RJ u BMM favo?Vraj to má niečo s predstihom.Praktické využitie?Dik za info.

_________________
Favo 135L,1990
http://jozo1009.rajce.idnes.cz/favo/
http://www.sptech.sk/


26.2.12, 12:07
Profil Zobrazit autorovy stránky
Příspěvek Reklama

   
Uživatelský avatar

Registrován: 28.12.11, 16:07
Příspěvky: 530
Příspěvek Re: Prepojka na rj BMM
Kódování datového pole. Když to rozpojíš, sníží se předstih. Zamezuje to klepání při nekvalitním benzínu, nebo když je zakarbonovaný motor.


26.2.12, 12:23
Profil
Uživatelský avatar

Registrován: 12.12.10, 18:26
Příspěvky: 725
Bydliště: Aš Pastviny okr.Cheb
Příspěvek Re: Prepojka na rj BMM
a stane se co??když to necháš rozpojené a budeš s tím normálně jezdit??

_________________
Škoda 125 červená :-)r.v.1988


26.2.12, 12:44
Profil ICQ

Registrován: 23.10.09, 17:11
Příspěvky: 233
Bydliště: Olomouc - Brno
Příspěvek Re: Prepojka na rj BMM
Nepojede to tak dobře

_________________
Felicia 1.3 LXi, 50kW, rv. 95

Výroba hlikových celosvařených motokufrů BEGR


26.2.12, 12:51
Profil ICQ
Uživatelský avatar

Registrován: 12.12.10, 18:26
Příspěvky: 725
Bydliště: Aš Pastviny okr.Cheb
Příspěvek Re: Prepojka na rj BMM
když bude snížen předstih pojede hůře,někde na fávu s lpg to právě při přepnutí odpojovalo tento konektor moc jsem to nezkoumal ale rozepínalo to ten konektor přes nějakej kontakt či co.

_________________
Škoda 125 červená :-)r.v.1988


26.2.12, 12:55
Profil ICQ

Registrován: 23.10.09, 17:11
Příspěvky: 233
Bydliště: Olomouc - Brno
Příspěvek Re: Prepojka na rj BMM
To se mi nezdá. Bylo by to kontraproduktivní při vysokooktanovém LPG zvětšovat předstih a pálit ten plyn kus před HÚ.

_________________
Felicia 1.3 LXi, 50kW, rv. 95

Výroba hlikových celosvařených motokufrů BEGR


26.2.12, 14:07
Profil ICQ
Uživatelský avatar

Registrován: 10.1.06, 13:21
Příspěvky: 5194
Bydliště: Pééétržka a Horne Saliby
Příspěvek Re: Prepojka na rj BMM
Vyrobca to tam dal, keby niekdo chcel jazdit na benzin z Yaka kombinovany so mocom opilcov v miestnom vycape krizom cez Mongolsko... tj. na palivo pod 90 oktanov 8)
Mne by sa pacila skor prepojka upravujuca predstih opacnym smerom a konektor na cidlo klepania...

_________________
Forman 135Le
Volvo 855 TDI
0949126151


26.2.12, 14:17
Profil
Uživatelský avatar

Registrován: 28.12.11, 16:07
Příspěvky: 530
Příspěvek Re: Prepojka na rj BMM
@kwiko
Stačilo by čidlo klepání.


26.2.12, 20:38
Profil
Příspěvek Reklama

   
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 8 ] 

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Český překlad – phpBB.cz
[ Time : 0.022s | 11 Queries | GZIP : Off ]