|
|
|
FAQ
• Hledat • Přihlásit se
|
|
Stránka 1 z 1
|
[ Příspěvků: 8 ] |
|
| Autor |
Zpráva |
|
Lamač
Registrován: 8.6.10, 20:59 Příspěvky: 6427 Bydliště: Snina a okolie
|
 Prepojka na rj BMM
Na čo presne slúži tá prepojka pod krytom RJ u BMM favo?Vraj to má niečo s predstihom.Praktické využitie?Dik za info.
_________________ Favo 135L,1990 http://jozo1009.rajce.idnes.cz/favo/ http://www.sptech.sk/
|
| 26.2.12, 12:07 |
|
 |
|
Reklama
|
 Reklama
|
| |
|
 |
|
MartinK72
Registrován: 28.12.11, 16:07 Příspěvky: 530
|
 Re: Prepojka na rj BMM
Kódování datového pole. Když to rozpojíš, sníží se předstih. Zamezuje to klepání při nekvalitním benzínu, nebo když je zakarbonovaný motor.
|
| 26.2.12, 12:23 |
|
 |
|
goodbie
Registrován: 12.12.10, 18:26 Příspěvky: 725 Bydliště: Aš Pastviny okr.Cheb
|
 Re: Prepojka na rj BMM
a stane se co??když to necháš rozpojené a budeš s tím normálně jezdit??
_________________ Škoda 125 červená r.v.1988
|
| 26.2.12, 12:44 |
|
 |
|
Billy Bob Bean
Registrován: 23.10.09, 17:11 Příspěvky: 233 Bydliště: Olomouc - Brno
|
 Re: Prepojka na rj BMM
Nepojede to tak dobře
_________________ Felicia 1.3 LXi, 50kW, rv. 95
Výroba hlikových celosvařených motokufrů BEGR
|
| 26.2.12, 12:51 |
|
 |
|
goodbie
Registrován: 12.12.10, 18:26 Příspěvky: 725 Bydliště: Aš Pastviny okr.Cheb
|
 Re: Prepojka na rj BMM
když bude snížen předstih pojede hůře,někde na fávu s lpg to právě při přepnutí odpojovalo tento konektor moc jsem to nezkoumal ale rozepínalo to ten konektor přes nějakej kontakt či co.
_________________ Škoda 125 červená r.v.1988
|
| 26.2.12, 12:55 |
|
 |
|
Billy Bob Bean
Registrován: 23.10.09, 17:11 Příspěvky: 233 Bydliště: Olomouc - Brno
|
 Re: Prepojka na rj BMM
To se mi nezdá. Bylo by to kontraproduktivní při vysokooktanovém LPG zvětšovat předstih a pálit ten plyn kus před HÚ.
_________________ Felicia 1.3 LXi, 50kW, rv. 95
Výroba hlikových celosvařených motokufrů BEGR
|
| 26.2.12, 14:07 |
|
 |
|
kwiko
Registrován: 10.1.06, 13:21 Příspěvky: 5194 Bydliště: Pééétržka a Horne Saliby
|
 Re: Prepojka na rj BMM
Vyrobca to tam dal, keby niekdo chcel jazdit na benzin z Yaka kombinovany so mocom opilcov v miestnom vycape krizom cez Mongolsko... tj. na palivo pod 90 oktanov  Mne by sa pacila skor prepojka upravujuca predstih opacnym smerom a konektor na cidlo klepania...
_________________ Forman 135Le Volvo 855 TDI 0949126151
|
| 26.2.12, 14:17 |
|
 |
|
MartinK72
Registrován: 28.12.11, 16:07 Příspěvky: 530
|
 Re: Prepojka na rj BMM
@kwiko Stačilo by čidlo klepání.
|
| 26.2.12, 20:38 |
|
 |
|
Reklama
|
 Reklama
|
| |
|
 |
|
|
Stránka 1 z 1
|
[ Příspěvků: 8 ] |
|
Kdo je online |
Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků |
|
Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru Nemůžete odpovídat v tomto fóru Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
|
|