| Autor |
Zpráva |
|
Akiro
Registrován: 24.8.11, 22:42 Příspěvky: 126 Bydliště: Dubnice okr CEska Lipa
|
 Výměna poloosy Felicie
NIkde to tu neni jasne receno.Jak se vymenuje poloosa prava (spolujezdec)na feline?prosim na co si mam dat bacha
_________________ Felicie 1.3 MPI 1997,elektronika audio,veskere svetelne upravy na autech nebojte se zeptat(moje prace a faro v avataru)
|
| 4.3.12, 10:13 |
|
 |
|
Reklama
|
 Reklama
|
| |
|
 |
|
JeeRKa
Registrován: 10.8.09, 14:55 Příspěvky: 467 Bydliště: Opava
|
 Re: Výměna poloosy Felicie
nechceš radši dílenskou příručku?  když už neumíš vyhledávat? 
_________________ Škoda RAPID - 135 (1988)Jeden z 1 272 kusů ! Fotky BMW E36 318i touring (1996) Jeden z miliónů křápů ... Fotky Manet Korado (1998) - Puch Supermaxi Fotky + Babetta 210 (1986) - Pekelný stroj Fotky
|
| 4.3.12, 11:12 |
|
 |
|
Akiro
Registrován: 24.8.11, 22:42 Příspěvky: 126 Bydliště: Dubnice okr CEska Lipa
|
 Re: Výměna poloosy Felicie
dobre neumim ja vom.a je to tam podrobne napsany?ja radsi se spoliham na vase osobno zkusenosti proto dilenskou doma mam
_________________ Felicie 1.3 MPI 1997,elektronika audio,veskere svetelne upravy na autech nebojte se zeptat(moje prace a faro v avataru)
|
| 4.3.12, 11:31 |
|
 |
|
JeeRKa
Registrován: 10.8.09, 14:55 Příspěvky: 467 Bydliště: Opava
|
 Re: Výměna poloosy Felicie
podrobněji než v DP to snad nejde  ... vytahnout poloosu není zase moc velká věda  .. akorát největší prdel je povolit středovou matku (u povolování si nechej kolo na autě a auto na zemi  ... ze zvedáku bys ho mohl shodit až budeš povolovat  .. pak je dobré vypustit olej z převodovky, ... odpojíš páku řízení, odpojíš kulový čep, a taháš/páčíš ven  ... montáž je opačný postup ... středovou matku dotáhnout na 300Nm
_________________ Škoda RAPID - 135 (1988)Jeden z 1 272 kusů ! Fotky BMW E36 318i touring (1996) Jeden z miliónů křápů ... Fotky Manet Korado (1998) - Puch Supermaxi Fotky + Babetta 210 (1986) - Pekelný stroj Fotky
|
| 4.3.12, 11:38 |
|
 |
|
Akiro
Registrován: 24.8.11, 22:42 Příspěvky: 126 Bydliště: Dubnice okr CEska Lipa
|
 Re: Výměna poloosy Felicie
a nekde jsem cet ze mi muze neco vypadnout v prevodovce
_________________ Felicie 1.3 MPI 1997,elektronika audio,veskere svetelne upravy na autech nebojte se zeptat(moje prace a faro v avataru)
|
| 4.3.12, 11:42 |
|
 |
|
JeeRKa
Registrován: 10.8.09, 14:55 Příspěvky: 467 Bydliště: Opava
|
 Re: Výměna poloosy Felicie
CROWACK píše: strč tam kus násady od smetáka nebo hadicu... ...
_________________ Škoda RAPID - 135 (1988)Jeden z 1 272 kusů ! Fotky BMW E36 318i touring (1996) Jeden z miliónů křápů ... Fotky Manet Korado (1998) - Puch Supermaxi Fotky + Babetta 210 (1986) - Pekelný stroj Fotky
|
| 4.3.12, 11:59 |
|
 |
|
21lucas
Ignorant pravidel
Registrován: 4.5.09, 22:46 Příspěvky: 9493 Bydliště: Kolín
|
 Re: Výměna poloosy Felicie
tu nasadu jedine kdyz sundava obe poloosy soucasne
_________________ otec: Fobia Sedan HTP  m o j e: Citroen C4 1.6HDi FAP auto pro ženu - hračka pro muže - 7.1.25 posledni cesta
|
| 4.3.12, 12:00 |
|
 |
|
JeeRKa
Registrován: 10.8.09, 14:55 Příspěvky: 467 Bydliště: Opava
|
 Re: Výměna poloosy Felicie
myslel jsem si to  ... mám to pořád rozepsané ve vedlejším okně  ... ( pokud budeš tahat jen jednu poloosu tak to myslím není nutné ... to něco je diferák a bude držet ještě na druhé poloosse  ) edit: btw DP opravdu říká "Vysunout vnitřní kloub z převodovky a planet. kola zajistit přípravkem MP3-529." ale asi se počítá i s demontáží té druhé
_________________ Škoda RAPID - 135 (1988)Jeden z 1 272 kusů ! Fotky BMW E36 318i touring (1996) Jeden z miliónů křápů ... Fotky Manet Korado (1998) - Puch Supermaxi Fotky + Babetta 210 (1986) - Pekelný stroj Fotky
|
| 4.3.12, 12:06 |
|
 |
|
Akiro
Registrován: 24.8.11, 22:42 Příspěvky: 126 Bydliště: Dubnice okr CEska Lipa
|
 Re: Výměna poloosy Felicie
ok jen upresneni skubani s volantem na 4 rychlost 50 -90 poloosy a homouse udelam.rizeni je 2 mesice stary
_________________ Felicie 1.3 MPI 1997,elektronika audio,veskere svetelne upravy na autech nebojte se zeptat(moje prace a faro v avataru)
|
| 4.3.12, 12:12 |
|
 |
|
JeeRKa
Registrován: 10.8.09, 14:55 Příspěvky: 467 Bydliště: Opava
|
 Re: Výměna poloosy Felicie
_________________ Škoda RAPID - 135 (1988)Jeden z 1 272 kusů ! Fotky BMW E36 318i touring (1996) Jeden z miliónů křápů ... Fotky Manet Korado (1998) - Puch Supermaxi Fotky + Babetta 210 (1986) - Pekelný stroj Fotky
|
| 4.3.12, 12:20 |
|
 |
|
Akiro
Registrován: 24.8.11, 22:42 Příspěvky: 126 Bydliště: Dubnice okr CEska Lipa
|
 Re: Výměna poloosy Felicie
zkusim ten test na plnej rejt se rozjet
E:predtim mi to delalo jen pri brzdeni ten i kdyz nebrzdim ze mi ten volant hazi
_________________ Felicie 1.3 MPI 1997,elektronika audio,veskere svetelne upravy na autech nebojte se zeptat(moje prace a faro v avataru)
|
| 4.3.12, 12:31 |
|
 |
|
Ondras83
Registrován: 15.11.06, 22:59 Příspěvky: 17411 Bydliště: Stračov (u HK)
|
 Re: Výměna poloosy Felicie
_________________ "clovek musi mit odvahu to zkurvit"
|
| 4.3.12, 13:07 |
|
 |
|
JeeRKa
Registrován: 10.8.09, 14:55 Příspěvky: 467 Bydliště: Opava
|
 Re: Výměna poloosy Felicie
toho jsem si nevšiml ... ale tak lepší v motoru než v elektrice  ... nj .. akiro pro příště tohle patří do podvozku, případně do převodovky  ...
_________________ Škoda RAPID - 135 (1988)Jeden z 1 272 kusů ! Fotky BMW E36 318i touring (1996) Jeden z miliónů křápů ... Fotky Manet Korado (1998) - Puch Supermaxi Fotky + Babetta 210 (1986) - Pekelný stroj Fotky
|
| 4.3.12, 13:17 |
|
 |
|
Akiro
Registrován: 24.8.11, 22:42 Příspěvky: 126 Bydliště: Dubnice okr CEska Lipa
|
 Re: Výměna poloosy Felicie
jj jasne jerko nevedel jsem presne ale diky za info
_________________ Felicie 1.3 MPI 1997,elektronika audio,veskere svetelne upravy na autech nebojte se zeptat(moje prace a faro v avataru)
|
| 4.3.12, 20:27 |
|
 |
|
Reklama
|
 Reklama
|
| |
|
 |
|