| Autor |
Zpráva |
|
masster
Registrován: 30.12.09, 18:32 Příspěvky: 87 Bydliště: Komárno
|
 Uprava vstrekovania MPi (Tuning)
Zdar !
Niekde na internete som videl daco ohladom upravovania odporu na injektoroch pomocov odporu , ževraj to moze oniečo zvýšiť vykon nakoľko RJ dostáva iné udaje a vtrekuje tam teda viacej paliva.
Počul otom dakto ? Lebo by vtom aj dačo mohlo byť nakolko podobny princím za aplikuje aj na Honde civic resp tam to je najrozbehanejsie .
Otazka znie ak Ano tak aký odpor a na ktory vodič to supnuť resp prerusit a dat cez odpor ...
Vďaka Kris.
Naposledy upravil masster dne 12.4.12, 23:18, celkově upraveno 1
|
| 12.4.12, 22:13 |
|
 |
|
Reklama
|
 Reklama
|
| |
|
 |
|
masster
Registrován: 30.12.09, 18:32 Příspěvky: 87 Bydliště: Komárno
|
 Re: Uprava vstrekovania MPi
|
| 12.4.12, 23:15 |
|
 |
|
kwiko
Registrován: 10.1.06, 13:21 Příspěvky: 5194 Bydliště: Pééétržka a Horne Saliby
|
 Re: Uprava vstrekovania MPi (Tuning)
To je ale velmi prasacie riesenie, snazit sa nakecat RJ ze je motor studeny odporom (potenciometrom) seriovo na senzor teploty. Kyslikove cidlo a katlizator z toho vobec nebudu nadsene a asi coskoro vstupia do strajku  A bohatou zmesou moc konikov nevymyslis. 
_________________ Forman 135Le Volvo 855 TDI 0949126151
|
| 13.4.12, 01:14 |
|
 |
|
darklord
Registrován: 31.10.08, 16:00 Příspěvky: 12598
|
 Re: Uprava vstrekovania MPi (Tuning)
Ale aspon to bude zrat ako zavodne auto  Za mna radsej www.cimbu.cz
_________________ "You only really learn by doing it, I believe." Ayrton Senna
|
| 13.4.12, 01:48 |
|
 |
|
big.jedla
Registrován: 8.2.07, 23:14 Příspěvky: 445 Bydliště: Rychvald
|
 Re: Uprava vstrekovania MPi (Tuning)
super chiptining za 30liber  myslím že když zajdeš pro potenciometr a čokoládu do elektra tak to bude za 30korun 
_________________ Škoda Felicia 1.3Mpi/50kW/Cimbu chip, 7/96 http:\\jedla.kx.cz
|
| 15.4.12, 12:58 |
|
 |
|
kwiko
Registrován: 10.1.06, 13:21 Příspěvky: 5194 Bydliště: Pééétržka a Horne Saliby
|
 Re: Uprava vstrekovania MPi (Tuning)
Pri BMM staci iba odpojit cidlo teploty a hned tam RJ da -50 stupnou. Ale ze by sa stoho stala raketa...Akurat spotreba je raketova a starty tepeho motora nic moc. Pri Mpi by tam musel dat odpor (hodnota sa da najst v DP pre studeny motor, pripadne rano zmerat). Osobne ale tvrdim ze tadialto cesta nevedie. snad iba ak by to bol dizel.
_________________ Forman 135Le Volvo 855 TDI 0949126151
|
| 15.4.12, 22:59 |
|
 |
|
masster
Registrován: 30.12.09, 18:32 Příspěvky: 87 Bydliště: Komárno
|
 Re: Uprava vstrekovania MPi (Tuning)
cidlo teploty vody alebo to ktoré je na bloku motora s prednej strany pod sviečkamy 1.4 MPi ?? no neviem , lebo aj takzvany tuning box a niektore boxy som pozeral na jednej nemenovanej stranke , kde to rozobraly a bol tam len odpor :/ takze neviem , skúsit to skúsim zato peniaze nedám max 2-3€ iked sám tomu az tak neverím ale cas mám tak teda uvidime , akurat ktore cidlo .
|
| 20.4.12, 09:11 |
|
 |
|
masster
Registrován: 30.12.09, 18:32 Příspěvky: 87 Bydliště: Komárno
|
 Re: Uprava vstrekovania MPi (Tuning)
aha takze cidlo teploty chladiacej kvapaliny , ale tak potom bude ukazovat teoreticky aj palubovka blbosti  co az tak nevadí 
|
| 20.4.12, 09:29 |
|
 |
|
fatal
rejpal
Registrován: 26.4.06, 15:18 Příspěvky: 18477
|
 Re: Uprava vstrekovania MPi (Tuning)
Takovou kravinu dělat no to je na facku. 
|
| 20.4.12, 10:07 |
|
 |
|
Lamač
Registrován: 8.6.10, 20:59 Příspěvky: 6427 Bydliště: Snina a okolie
|
 Re: Uprava vstrekovania MPi (Tuning)
masster píše: cidlo teploty vody alebo to ktoré je na bloku motora s prednej strany pod sviečkamy 1.4 MPi ?? Pod sviečkami je len čdlo na tlak oleja.Ináč je to nieje tunning,ale len tuzzing,vybodni sa na to.
_________________ Favo 135L,1990 http://jozo1009.rajce.idnes.cz/favo/ http://www.sptech.sk/
|
| 20.4.12, 12:12 |
|
 |
|
masster
Registrován: 30.12.09, 18:32 Příspěvky: 87 Bydliště: Komárno
|
 Re: Uprava vstrekovania MPi (Tuning)
jj potom my to dosle ze na olej :/
|
| 20.4.12, 16:23 |
|
 |
|
masster
Registrován: 30.12.09, 18:32 Příspěvky: 87 Bydliště: Komárno
|
 Re: Uprava vstrekovania MPi (Tuning)
potvrdzujem je to blbosť na n-tú čo som dosiahol mierne zvýšenie otačok , chyby v RJ  , stratu casu a paliva , ledva sa vedelo robehnt auto lebo to ztale zkapalo ... ja viem ja viem nepočuval som na vás 
|
| 24.4.12, 08:24 |
|
 |
|
Peter50kw
Registrován: 13.1.06, 11:30 Příspěvky: 1467 Bydliště: Košice
|
 Re: Uprava vstrekovania MPi (Tuning)
Mne sa taky tuzing urobil sam od seba. Este aj z vyfuku lietal benzin. Vymena snimaca teploty auto odtuzila.
|
| 24.4.12, 10:02 |
|
 |
|
Reklama
|
 Reklama
|
| |
|
 |
|