Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 22.6.26, 17:11



Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 13 ] 
 Uprava vstrekovania MPi (Tuning) 
Autor Zpráva

Registrován: 30.12.09, 18:32
Příspěvky: 87
Bydliště: Komárno
Příspěvek Uprava vstrekovania MPi (Tuning)
Zdar !

Niekde na internete som videl daco ohladom upravovania odporu na injektoroch pomocov odporu , ževraj to moze oniečo zvýšiť vykon nakoľko RJ dostáva iné udaje a vtrekuje tam teda viacej paliva.

Počul otom dakto ? Lebo by vtom aj dačo mohlo byť nakolko podobny princím za aplikuje aj na Honde civic resp tam to je najrozbehanejsie .

Otazka znie ak Ano tak aký odpor a na ktory vodič to supnuť resp prerusit a dat cez odpor ...

Vďaka
Kris.


Naposledy upravil masster dne 12.4.12, 23:18, celkově upraveno 1



12.4.12, 22:13
Profil
Příspěvek Reklama

   

Registrován: 30.12.09, 18:32
Příspěvky: 87
Bydliště: Komárno
Příspěvek Re: Uprava vstrekovania MPi
aj daco taketo je http://www.car-body-kit.co.uk/power_mod.html ....


12.4.12, 23:15
Profil
Uživatelský avatar

Registrován: 10.1.06, 13:21
Příspěvky: 5194
Bydliště: Pééétržka a Horne Saliby
Příspěvek Re: Uprava vstrekovania MPi (Tuning)
To je ale velmi prasacie riesenie, snazit sa nakecat RJ ze je motor studeny odporom (potenciometrom) seriovo na senzor teploty. Kyslikove cidlo a katlizator z toho vobec nebudu nadsene a asi coskoro vstupia do strajku :? A bohatou zmesou moc konikov nevymyslis. :roll:

_________________
Forman 135Le
Volvo 855 TDI
0949126151


13.4.12, 01:14
Profil
Uživatelský avatar

Registrován: 31.10.08, 16:00
Příspěvky: 12598
Příspěvek Re: Uprava vstrekovania MPi (Tuning)
Ale aspon to bude zrat ako zavodne auto :) Za mna radsej www.cimbu.cz

_________________
"You only really learn by doing it, I believe." Ayrton Senna


13.4.12, 01:48
Profil Zobrazit autorovy stránky

Registrován: 8.2.07, 23:14
Příspěvky: 445
Bydliště: Rychvald
Příspěvek Re: Uprava vstrekovania MPi (Tuning)
super chiptining za 30liber :D myslím že když zajdeš pro potenciometr a čokoládu do elektra tak to bude za 30korun :D

_________________
Škoda Felicia 1.3Mpi/50kW/Cimbu chip, 7/96
http:\\jedla.kx.cz


15.4.12, 12:58
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Uživatelský avatar

Registrován: 10.1.06, 13:21
Příspěvky: 5194
Bydliště: Pééétržka a Horne Saliby
Příspěvek Re: Uprava vstrekovania MPi (Tuning)
Pri BMM staci iba odpojit cidlo teploty a hned tam RJ da -50 stupnou. Ale ze by sa stoho stala raketa...Akurat spotreba je raketova a starty tepeho motora nic moc. Pri Mpi by tam musel dat odpor (hodnota sa da najst v DP pre studeny motor, pripadne rano zmerat). Osobne ale tvrdim ze tadialto cesta nevedie. snad iba ak by to bol dizel.

_________________
Forman 135Le
Volvo 855 TDI
0949126151


15.4.12, 22:59
Profil

Registrován: 30.12.09, 18:32
Příspěvky: 87
Bydliště: Komárno
Příspěvek Re: Uprava vstrekovania MPi (Tuning)
cidlo teploty vody alebo to ktoré je na bloku motora s prednej strany pod sviečkamy 1.4 MPi ??
no neviem , lebo aj takzvany tuning box a niektore boxy som pozeral na jednej nemenovanej stranke , kde to rozobraly a bol tam len odpor :/ takze neviem , skúsit to skúsim zato peniaze nedám max 2-3€ iked sám tomu az tak neverím ale cas mám tak teda uvidime , akurat ktore cidlo .


20.4.12, 09:11
Profil

Registrován: 30.12.09, 18:32
Příspěvky: 87
Bydliště: Komárno
Příspěvek Re: Uprava vstrekovania MPi (Tuning)
aha takze cidlo teploty chladiacej kvapaliny , ale tak potom bude ukazovat teoreticky aj palubovka blbosti :) co az tak nevadí :)


20.4.12, 09:29
Profil
Online
rejpal

Registrován: 26.4.06, 15:18
Příspěvky: 18477
Příspěvek Re: Uprava vstrekovania MPi (Tuning)
Takovou kravinu dělat no to je na facku. :roll:


20.4.12, 10:07
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Uživatelský avatar

Registrován: 8.6.10, 20:59
Příspěvky: 6427
Bydliště: Snina a okolie
Příspěvek Re: Uprava vstrekovania MPi (Tuning)
masster píše:
cidlo teploty vody alebo to ktoré je na bloku motora s prednej strany pod sviečkamy 1.4 MPi ??

Pod sviečkami je len čdlo na tlak oleja.Ináč je to nieje tunning,ale len tuzzing,vybodni sa na to.

_________________
Favo 135L,1990
http://jozo1009.rajce.idnes.cz/favo/
http://www.sptech.sk/


20.4.12, 12:12
Profil Zobrazit autorovy stránky

Registrován: 30.12.09, 18:32
Příspěvky: 87
Bydliště: Komárno
Příspěvek Re: Uprava vstrekovania MPi (Tuning)
jj potom my to dosle ze na olej :/


20.4.12, 16:23
Profil

Registrován: 30.12.09, 18:32
Příspěvky: 87
Bydliště: Komárno
Příspěvek Re: Uprava vstrekovania MPi (Tuning)
potvrdzujem je to blbosť na n-tú :D

čo som dosiahol mierne zvýšenie otačok , chyby v RJ :D , stratu casu a paliva , ledva sa vedelo robehnt auto lebo to ztale zkapalo ...

ja viem ja viem nepočuval som na vás :)


24.4.12, 08:24
Profil
Uživatelský avatar

Registrován: 13.1.06, 11:30
Příspěvky: 1467
Bydliště: Košice
Příspěvek Re: Uprava vstrekovania MPi (Tuning)
Mne sa taky tuzing urobil sam od seba. Este aj z vyfuku lietal benzin. Vymena snimaca teploty auto odtuzila.


24.4.12, 10:02
Profil
Příspěvek Reklama

   
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 13 ] 

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Český překlad – phpBB.cz
[ Time : 1.746s | 11 Queries | GZIP : Off ]