Mam problém , po vytočení motoru přes 4 tis, motor spadene do nouzáku, po vypnutí a zapnutí motoru zas vše funguje. Na diagnostice je chyba 462D Regulace tlaku přeplňování , nad hranicí regulace .... Má s tím někdo zkušenost ...můj typ je buď zasrané turbo, nebo ventil N75. Škoda octavia TDI 81 KW
já si koupil vakuometr nasadím T kusem na hadičku k turbu a pokud nepadá podtlak v hadičce je to N75 nebo blbé udělaná čip, nebo na krabce power je moc přídáno,
pokud podtlak spadne a tlak se drží tak zarezlá banda nebo zasrané turbo
Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků
Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru Nemůžete odpovídat v tomto fóru Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru