Automaticky sytic - favorit 136 karbec
| Autor |
Zpráva |
|
lukas.pce
Registrován: 8.2.12, 14:44 Příspěvky: 518
|
 Re: Automaticky sytic - favorit 136 karbec
no jak jsem ho vytahnul tak jsem do toho nejak omylem jebnul prstem a nejak to cvaklo, a ted se i zda ze ta pruzinka netlaci to tahlo k dorazu tahla od toho bimetalu.
_________________ Škoda Favorit 136 -> Škoda Superb 2.8 V6
|
| 23.6.12, 23:40 |
|
 |
|
Reklama
|
 Reklama
|
| |
|
 |
|
Lamač
Registrován: 8.6.10, 20:59 Příspěvky: 6427 Bydliště: Snina a okolie
|
 Re: Automaticky sytic - favorit 136 karbec
Pokiaľ si nemal pružiny vonku,tak sa ti tam nič nedodrbalo.
_________________ Favo 135L,1990 http://jozo1009.rajce.idnes.cz/favo/ http://www.sptech.sk/
|
| 24.6.12, 00:30 |
|
 |
|
lukas.pce
Registrován: 8.2.12, 14:44 Příspěvky: 518
|
 Re: Automaticky sytic - favorit 136 karbec
tak pruzinky vypadaji asi v pohode, to uz vcera jsem mel zatmeni  spis se mi zda ze mam asi fakt ucpany ten kanalek, melo by tim jit sat pusou ne? Cim to mam vycistit? benzin nepomohl :/
_________________ Škoda Favorit 136 -> Škoda Superb 2.8 V6
|
| 24.6.12, 09:03 |
|
 |
|
varok
Registrován: 17.9.06, 15:37 Příspěvky: 14998 Bydliště: Havířov
|
 Re: Automaticky sytic - favorit 136 karbec
Jednou jsme to opravovali u tatíka na fáčku po strejdovi, taky to bylo ucpané. Někdo tady psal že dírka je 0,2mm. Našli jsme jen vrtáček 0,5mm a tím jsme to provrtali, tedy já. Tatík už špatně viděl. I tak to byl opruz, ten vrták už byl hodně tenký. Zkoušeli jsme to předtím taky vším možným povolit: tech. benzín, perchlor, acenon, líh a bůhví co ještě. Nic nepomohlo, jen odvrtání.
_________________ Škoda Favorit r.v. 94 BMM, Solitaire, Motor-Excel tuning, LPG- Minulost Golf IV 1,6 74kW Jazz Blue perleť Golf VII, 1,4TSi 103kW, Night Blue
|
| 24.6.12, 10:23 |
|
 |
|
lukas.pce
Registrován: 8.2.12, 14:44 Příspěvky: 518
|
 Re: Automaticky sytic - favorit 136 karbec
pffe tak vrtat se mi to fakt nechce :/ To by znamenalo karbec dolu... Jeste me napada zkusit to protlacit nejak stlacenym vzduchem. Nejspis se to ucpalo diky provozu na plyn..
_________________ Škoda Favorit 136 -> Škoda Superb 2.8 V6
|
| 24.6.12, 11:23 |
|
 |
|
Lamač
Registrován: 8.6.10, 20:59 Příspěvky: 6427 Bydliště: Snina a okolie
|
 Re: Automaticky sytic - favorit 136 karbec
No hej len to potrebuješ prefúknuť z opačnej strany,z akej to prípadne ten bordel nasalo.Alebo nájdi niekoho kto má ultrazvukovú čističku.
_________________ Favo 135L,1990 http://jozo1009.rajce.idnes.cz/favo/ http://www.sptech.sk/
|
| 24.6.12, 12:02 |
|
 |
|
lukas.pce
Registrován: 8.2.12, 14:44 Příspěvky: 518
|
 Re: Automaticky sytic - favorit 136 karbec
tak se mi to nejspis podarilo profouknout pumpickou s nasazenym ventilkem narvanym do te hadicky (predtim jsem to trochu prosparal jehlou  ) zavrel jsem priveru a nastartoval, za cca sekundu ani mozna ne se privera pootevrela o cca ty 2mm.. Zkousel jsem to bez airboxu na benal nicmene ten motor bezel na 3 valce v otackach kolem 300ot/min..
_________________ Škoda Favorit 136 -> Škoda Superb 2.8 V6
|
| 24.6.12, 12:39 |
|
 |
|
varok
Registrován: 17.9.06, 15:37 Příspěvky: 14998 Bydliště: Havířov
|
 Re: Automaticky sytic - favorit 136 karbec
Tak zase špatně a chyba možná není v sytiči.
_________________ Škoda Favorit r.v. 94 BMM, Solitaire, Motor-Excel tuning, LPG- Minulost Golf IV 1,6 74kW Jazz Blue perleť Golf VII, 1,4TSi 103kW, Night Blue
|
| 24.6.12, 12:43 |
|
 |
|
lukas.pce
Registrován: 8.2.12, 14:44 Příspěvky: 518
|
 Re: Automaticky sytic - favorit 136 karbec
ten syndrom behu studeneho motoru na 3 valce ale me fakt sere  Dela to vzdycky muze bejt zima/teplo ale jak je to studeny tak to takhle blbne. Samozrejme jenom na benzin, na LPGcko uplne v pohode na vsechny ctyri. Menil jsem kabely, svicky jsou relativne novy (asi 8tis km), rozdelovac vycistenej.. Tim si myslim ze to asi nebude :/ Nekdo mi tu rikal ze to muze delat ten objemovy ovladac, nicmene ten jsem vymenil a koukam ze ted i zprovoznil a porad stejny..
_________________ Škoda Favorit 136 -> Škoda Superb 2.8 V6
|
| 24.6.12, 13:18 |
|
 |
|
Capricorn
Registrován: 15.6.09, 03:10 Příspěvky: 1545 Bydliště: Olomoucký kraj
|
 Re: Automaticky sytic - favorit 136 karbec
A co těsnost? Nepřisává ti to někde falešnej vzduch? Ten dokáže taky pěkně pozlobit.
_________________ Favo 135 (G)LX '93
|
| 3.7.12, 19:41 |
|
 |
|
lukas.pce
Registrován: 8.2.12, 14:44 Příspěvky: 518
|
 Re: Automaticky sytic - favorit 136 karbec
Ten sytic uz je imho funkcni, seridil jsem i otacky tepleho motoru na ten predposledni zub vacky na cca 2200ot/min.
Na LPGcko se to chova nyni tak ze po studenym startu si to drzi cca 1400-1500ot/min, po proslapnuti to spadne na cca 750ot/min a pak to pomalu leze ruzne jak se pridava/ubira plyn k normal volnobehu (950-1000ot min)
Nebo by se to melo chovat na to LPGcko nejak jinak? Benal neresim dokud nevyresim ten beh na 3 valce.
Nemyslim si ze by to nekde prisavalo, normalní volnobeh to drzi celkem pevne (+-50ot, mozna chyba otackomeru)
_________________ Škoda Favorit 136 -> Škoda Superb 2.8 V6
|
| 3.7.12, 20:50 |
|
 |
|
michalkatka
Registrován: 11.2.06, 15:19 Příspěvky: 19160 Bydliště: SR Bratislavský kraj - Senec
|
 Re: Automaticky sytic - favorit 136 karbec
musíš benín vyriešiť  potom bude LPG ok...
_________________ Škoda Favorit 135(136)(G)Lx 93 LPG klima červeň
Nie je všetko tak ako vyzerá - rozdiel je v technike...
http://skoda.panda.cz/forum/viewtopic.php?t=3336
|
| 5.7.12, 23:11 |
|
 |
|
Martin91
Registrován: 18.1.07, 15:16 Příspěvky: 4588 Bydliště: Citov Ol.Kraj
|
 Re: Automaticky sytic - favorit 136 karbec
Hoši mám taky problém s tím automatickým sytičem. Funguje jako by naopak. když je motor studenej tak se nezapne ale nastartuji s plynem a motor drží 800ot/min. ale jakmile se to zahřeje tak se otáčky zvednou na 2000ot/min a pomalu páda na cca 1500ot/min. Ale níž to už nejde spíš to kolísá ve vyskokých otáčkách.Pak když otevřu motor a ručně na karbecu jakoby zatlčím jednu tu klapku jak je pod tělesem sytiče tak to zase spadne na normální otáčky. Karbec jsem měl rozdělanej ale s horním víkem jsem nic nedělal jen jsem vyčistil trysky, komoru, a vyměnil těsnění a gumičky.Poraďte mi prosím nenapadá mě nic čím by to mohlo být. 
_________________ Š 100L http://martin91.rajce.idnes.cz/S100_-_Stovecka Š 110R http://martin91.rajce.idnes.cz/Skoda_110R_,,eRko Š 136GL http://martin91.rajce.idnes.cz/Smoula/ Š Favorit, VW Caddy, Octavia III.
|
| 22.9.12, 22:37 |
|
 |
|
Lamač
Registrován: 8.6.10, 20:59 Příspěvky: 6427 Bydliště: Snina a okolie
|
 Re: Automaticky sytic - favorit 136 karbec
Vadné 'ufo'.
_________________ Favo 135L,1990 http://jozo1009.rajce.idnes.cz/favo/ http://www.sptech.sk/
|
| 23.9.12, 09:50 |
|
 |
|
Martin91
Registrován: 18.1.07, 15:16 Příspěvky: 4588 Bydliště: Citov Ol.Kraj
|
 Re: Automaticky sytic - favorit 136 karbec
To je tam ta sranda v zadu vedle odbublinkovávače ? 
_________________ Š 100L http://martin91.rajce.idnes.cz/S100_-_Stovecka Š 110R http://martin91.rajce.idnes.cz/Skoda_110R_,,eRko Š 136GL http://martin91.rajce.idnes.cz/Smoula/ Š Favorit, VW Caddy, Octavia III.
|
| 23.9.12, 10:42 |
|
 |
|
Reklama
|
 Reklama
|
| |
|
 |
|
Kdo je online |
Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 návštevníků |
|
Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru Nemůžete odpovídat v tomto fóru Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
|
|