Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 22.6.26, 15:04



Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 80 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
 Generálka motora favorit+zvýšenie výkonu 
Autor Zpráva
Uživatelský avatar

Registrován: 28.12.11, 16:07
Příspěvky: 530
Příspěvek Re: Generálka motora favorit+zvýšenie výkonu
Byl takový. Jiná vačka, upravená regulace předstihu, přetryskovaný karbec a tradá - verze 136X byla na světě. Motor měl krouťák 105Nm ale vyrobilo se jich málo, vyráběl se asi rok a půl.


11.11.12, 20:34
Profil
Příspěvek Reklama

   
Uživatelský avatar

Registrován: 20.4.12, 08:17
Příspěvky: 133
Příspěvek Re: Generálka motora favorit+zvýšenie výkonu
A ako sa da pretriskovat karburator?Bude rozdiel aj na LPG?


11.11.12, 20:46
Profil
Uživatelský avatar

Registrován: 4.3.07, 22:36
Příspěvky: 10254
Bydliště: kósek vod Jevička
Příspěvek Re: Generálka motora favorit+zvýšenie výkonu
Pokud kladeš takové otázky, učitě by ses do generálky neměl pouštět sám. Nemáš na to znalosti.

_________________
"Now Kato, warm up the silver hornet!" | crowack@jabber.org


11.11.12, 20:55
Profil
Uživatelský avatar

Registrován: 8.6.10, 20:59
Příspěvky: 6427
Bydliště: Snina a okolie
Příspěvek Re: Generálka motora favorit+zvýšenie výkonu
Lenže hurtučik pravdepodobne nejde robiť žiadnu generalku,iba sa pýta veci,ktoré by mal vedieť,túto tému založil niekto iný.Hurtučik-naštuduj si nejakú literatúru a základné veci o fave,jeho motoroch a tak,napr. na nete.

_________________
Favo 135L,1990
http://jozo1009.rajce.idnes.cz/favo/
http://www.sptech.sk/


Naposledy upravil Lamač dne 11.11.12, 21:21, celkově upraveno 1



11.11.12, 21:18
Profil Zobrazit autorovy stránky
Uživatelský avatar

Registrován: 20.4.12, 08:17
Příspěvky: 133
Příspěvek Re: Generálka motora favorit+zvýšenie výkonu
NO ako zazkladne veci viem .Vela veci som cital ze ludia prevrtavali trisky. Ale to uz bolo dost davno .


11.11.12, 21:20
Profil
Uživatelský avatar

Registrován: 7.5.06, 20:16
Příspěvky: 9236
Bydliště: Partizánske
Příspěvek Re: Generálka motora favorit+zvýšenie výkonu
No ak jazdíš 99% LPG. tak trysky pusť z hlavy, tie fungujú len na benzín. Ak by si chcel pridať na LPG, chcelo by to väčšie difúzory, teda zohnať Pierburg (=LEKR) z iného auta...

_________________
Kilecko Zmenilo majiteľa...
Embucha = moja 125ka znova žije
Hybridka = R.I.P. :-(
Megane 1,9D
AR 156 1,9 JTD; AR 159 SW 1,9 JTD; AR 146 1,6 Twin Spark 88kW, ´97


11.11.12, 21:51
Profil
Uživatelský avatar

Registrován: 8.6.10, 20:59
Příspěvky: 6427
Bydliště: Snina a okolie
Příspěvek Re: Generálka motora favorit+zvýšenie výkonu
hurtucik píše:
A ako sa da pretriskovat karburator?Bude rozdiel aj na LPG?

NO tak potom sa prečo na to pýtaš?A čo majú spoločné trysky v karbeci s lpg?

_________________
Favo 135L,1990
http://jozo1009.rajce.idnes.cz/favo/
http://www.sptech.sk/


11.11.12, 21:53
Profil Zobrazit autorovy stránky
Uživatelský avatar

Registrován: 20.4.12, 08:17
Příspěvky: 133
Příspěvek Re: Generálka motora favorit+zvýšenie výkonu
NO sak prave to ze nic nemaju stym trisky spolocne . A daly by sa upravit neako tie difuzory ? napr vybrusit ?


11.11.12, 21:58
Profil
Uživatelský avatar

Registrován: 8.6.10, 20:59
Příspěvky: 6427
Bydliště: Snina a okolie
Příspěvek Re: Generálka motora favorit+zvýšenie výkonu
Dá,ale veľa miesta na vybrusovanie (vystružovanie) tam nieje,ale ako písal ferrari,zožen pierburg z iného auta.Tuším to mala sierra,ale neviem už aká.

_________________
Favo 135L,1990
http://jozo1009.rajce.idnes.cz/favo/
http://www.sptech.sk/


11.11.12, 22:36
Profil Zobrazit autorovy stránky
Uživatelský avatar

Registrován: 18.3.07, 20:23
Příspěvky: 4146
Bydliště: okres svitavy,West Yorkshire
Příspěvek Re: Generálka motora favorit+zvýšenie výkonu
Ten motor 136X mam, a auto budu likvidovat o vanocich je ve slusnem stavu(ten motoor, ne auto :D )

_________________
Jaguar XJS 1986 zlata
Skoda Fabia Combi zlata
Pak ještě tři letadla a čtyři helikoptéry


11.11.12, 23:13
Profil ICQ
Uživatelský avatar

Registrován: 4.3.07, 22:36
Příspěvky: 10254
Bydliště: kósek vod Jevička
Příspěvek Re: Generálka motora favorit+zvýšenie výkonu
hurtucik píše:
NO ako zazkladne veci viem .Vela veci som cital ze ludia prevrtavali trisky. Ale to uz bolo dost davno .

základní věci očividně nevíš a na tom trvám, protože kdybys věděl minimálně jak pracuje motor, tak se neptáš, jestli změna trysek v karburátoru bude mít vliv na LPG.
Trysky se nepřevrtávají, mění se za jiné s jinou kalibrací - když to provrtáš tak 1) nebudeš znát kalibraci trysky (kolik jí proteče paliva za jednotku času) 2.) v 99% to bude totálně uchlastaný protože neseženeš tak malej vrtáček aby to bylo optimální.

_________________
"Now Kato, warm up the silver hornet!" | crowack@jabber.org


11.11.12, 23:19
Profil
Uživatelský avatar

Registrován: 20.4.12, 08:17
Příspěvky: 133
Příspěvek Re: Generálka motora favorit+zvýšenie výkonu
NO dobre nehadam...Ked hovoris ze neviem tak neviem no .Ty si expert do toho ja nie .


12.11.12, 00:32
Profil
Uživatelský avatar

Registrován: 31.10.08, 16:00
Příspěvky: 12598
Příspěvek Re: Generálka motora favorit+zvýšenie výkonu
Trysky sa vrtat nedaju, to navrtas z 10 pokusov 11 roznych trysiek. Ked uz do toho rypat tak jedine kalibrovanym vystruznikom aspon v sustruhu.

_________________
"You only really learn by doing it, I believe." Ayrton Senna


12.11.12, 00:37
Profil Zobrazit autorovy stránky

Registrován: 10.11.12, 17:31
Příspěvky: 29
Příspěvek Re: Generálka motora favorit+zvýšenie výkonu
No tých 200€ bolo tak orientačne ono by sa tam dalo niečo pridať , som pozeral tu strnáku motor -excel a ta sa prerába , a som z okolia Nových Zámkov .


12.11.12, 05:28
Profil
Uživatelský avatar

Registrován: 31.10.08, 16:00
Příspěvky: 12598
Příspěvek Re: Generálka motora favorit+zvýšenie výkonu
Nepreraba, ona je taka uz 10 rokov :lol: http://www.motor-excel.cz/

_________________
"You only really learn by doing it, I believe." Ayrton Senna


12.11.12, 06:31
Profil Zobrazit autorovy stránky
Příspěvek Reklama

   
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 80 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Český překlad – phpBB.cz
[ Time : 0.099s | 11 Queries | GZIP : Off ]