Generálka motora favorit+zvýšenie výkonu
| Autor |
Zpráva |
|
MartinK72
Registrován: 28.12.11, 16:07 Příspěvky: 530
|
 Re: Generálka motora favorit+zvýšenie výkonu
Byl takový. Jiná vačka, upravená regulace předstihu, přetryskovaný karbec a tradá - verze 136X byla na světě. Motor měl krouťák 105Nm ale vyrobilo se jich málo, vyráběl se asi rok a půl.
|
| 11.11.12, 20:34 |
|
 |
|
Reklama
|
 Reklama
|
| |
|
 |
|
hurtucik
Registrován: 20.4.12, 08:17 Příspěvky: 133
|
 Re: Generálka motora favorit+zvýšenie výkonu
A ako sa da pretriskovat karburator?Bude rozdiel aj na LPG?
|
| 11.11.12, 20:46 |
|
 |
|
CROWACK
Registrován: 4.3.07, 22:36 Příspěvky: 10254 Bydliště: kósek vod Jevička
|
 Re: Generálka motora favorit+zvýšenie výkonu
Pokud kladeš takové otázky, učitě by ses do generálky neměl pouštět sám. Nemáš na to znalosti.
_________________ "Now Kato, warm up the silver hornet!" | crowack@jabber.org
|
| 11.11.12, 20:55 |
|
 |
|
Lamač
Registrován: 8.6.10, 20:59 Příspěvky: 6427 Bydliště: Snina a okolie
|
 Re: Generálka motora favorit+zvýšenie výkonu
Lenže hurtučik pravdepodobne nejde robiť žiadnu generalku,iba sa pýta veci,ktoré by mal vedieť,túto tému založil niekto iný.Hurtučik-naštuduj si nejakú literatúru a základné veci o fave,jeho motoroch a tak,napr. na nete.
_________________ Favo 135L,1990 http://jozo1009.rajce.idnes.cz/favo/ http://www.sptech.sk/
Naposledy upravil Lamač dne 11.11.12, 21:21, celkově upraveno 1
|
| 11.11.12, 21:18 |
|
 |
|
hurtucik
Registrován: 20.4.12, 08:17 Příspěvky: 133
|
 Re: Generálka motora favorit+zvýšenie výkonu
NO ako zazkladne veci viem .Vela veci som cital ze ludia prevrtavali trisky. Ale to uz bolo dost davno .
|
| 11.11.12, 21:20 |
|
 |
|
ferrari
Registrován: 7.5.06, 20:16 Příspěvky: 9236 Bydliště: Partizánske
|
 Re: Generálka motora favorit+zvýšenie výkonu
No ak jazdíš 99% LPG. tak trysky pusť z hlavy, tie fungujú len na benzín. Ak by si chcel pridať na LPG, chcelo by to väčšie difúzory, teda zohnať Pierburg (=LEKR) z iného auta...
_________________ Kilecko Zmenilo majiteľa... Embucha = moja 125ka znova žije Hybridka = R.I.P. Megane 1,9D AR 156 1,9 JTD; AR 159 SW 1,9 JTD; AR 146 1,6 Twin Spark 88kW, ´97
|
| 11.11.12, 21:51 |
|
 |
|
Lamač
Registrován: 8.6.10, 20:59 Příspěvky: 6427 Bydliště: Snina a okolie
|
 Re: Generálka motora favorit+zvýšenie výkonu
hurtucik píše: A ako sa da pretriskovat karburator?Bude rozdiel aj na LPG? NO tak potom sa prečo na to pýtaš?A čo majú spoločné trysky v karbeci s lpg?
_________________ Favo 135L,1990 http://jozo1009.rajce.idnes.cz/favo/ http://www.sptech.sk/
|
| 11.11.12, 21:53 |
|
 |
|
hurtucik
Registrován: 20.4.12, 08:17 Příspěvky: 133
|
 Re: Generálka motora favorit+zvýšenie výkonu
NO sak prave to ze nic nemaju stym trisky spolocne . A daly by sa upravit neako tie difuzory ? napr vybrusit ?
|
| 11.11.12, 21:58 |
|
 |
|
Lamač
Registrován: 8.6.10, 20:59 Příspěvky: 6427 Bydliště: Snina a okolie
|
 Re: Generálka motora favorit+zvýšenie výkonu
Dá,ale veľa miesta na vybrusovanie (vystružovanie) tam nieje,ale ako písal ferrari,zožen pierburg z iného auta.Tuším to mala sierra,ale neviem už aká.
_________________ Favo 135L,1990 http://jozo1009.rajce.idnes.cz/favo/ http://www.sptech.sk/
|
| 11.11.12, 22:36 |
|
 |
|
Jiri
Registrován: 18.3.07, 20:23 Příspěvky: 4146 Bydliště: okres svitavy,West Yorkshire
|
 Re: Generálka motora favorit+zvýšenie výkonu
Ten motor 136X mam, a auto budu likvidovat o vanocich je ve slusnem stavu(ten motoor, ne auto  )
_________________ Jaguar XJS 1986 zlata Skoda Fabia Combi zlata Pak ještě tři letadla a čtyři helikoptéry
|
| 11.11.12, 23:13 |
|
 |
|
CROWACK
Registrován: 4.3.07, 22:36 Příspěvky: 10254 Bydliště: kósek vod Jevička
|
 Re: Generálka motora favorit+zvýšenie výkonu
hurtucik píše: NO ako zazkladne veci viem .Vela veci som cital ze ludia prevrtavali trisky. Ale to uz bolo dost davno . základní věci očividně nevíš a na tom trvám, protože kdybys věděl minimálně jak pracuje motor, tak se neptáš, jestli změna trysek v karburátoru bude mít vliv na LPG. Trysky se nepřevrtávají, mění se za jiné s jinou kalibrací - když to provrtáš tak 1) nebudeš znát kalibraci trysky (kolik jí proteče paliva za jednotku času) 2.) v 99% to bude totálně uchlastaný protože neseženeš tak malej vrtáček aby to bylo optimální.
_________________ "Now Kato, warm up the silver hornet!" | crowack@jabber.org
|
| 11.11.12, 23:19 |
|
 |
|
hurtucik
Registrován: 20.4.12, 08:17 Příspěvky: 133
|
 Re: Generálka motora favorit+zvýšenie výkonu
NO dobre nehadam...Ked hovoris ze neviem tak neviem no .Ty si expert do toho ja nie .
|
| 12.11.12, 00:32 |
|
 |
|
darklord
Registrován: 31.10.08, 16:00 Příspěvky: 12598
|
 Re: Generálka motora favorit+zvýšenie výkonu
Trysky sa vrtat nedaju, to navrtas z 10 pokusov 11 roznych trysiek. Ked uz do toho rypat tak jedine kalibrovanym vystruznikom aspon v sustruhu.
_________________ "You only really learn by doing it, I believe." Ayrton Senna
|
| 12.11.12, 00:37 |
|
 |
|
Martin2906
Registrován: 10.11.12, 17:31 Příspěvky: 29
|
 Re: Generálka motora favorit+zvýšenie výkonu
No tých 200€ bolo tak orientačne ono by sa tam dalo niečo pridať , som pozeral tu strnáku motor -excel a ta sa prerába , a som z okolia Nových Zámkov .
|
| 12.11.12, 05:28 |
|
 |
|
darklord
Registrován: 31.10.08, 16:00 Příspěvky: 12598
|
 Re: Generálka motora favorit+zvýšenie výkonu
Nepreraba, ona je taka uz 10 rokov http://www.motor-excel.cz/
_________________ "You only really learn by doing it, I believe." Ayrton Senna
|
| 12.11.12, 06:31 |
|
 |
|
Reklama
|
 Reklama
|
| |
|
 |
|
Kdo je online |
Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 návštevníků |
|
Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru Nemůžete odpovídat v tomto fóru Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
|
|