Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 22.6.26, 10:21



Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 14 ] 
 Felicie 1.3 Bmm blbe startuje 
Autor Zpráva

Registrován: 9.5.13, 10:28
Příspěvky: 11
Příspěvek Felicie 1.3 Bmm blbe startuje
Dobry den mam takovy problem nekdy startuji i dva tydny bez problemu an
ekdy startuji a chytne az treba na po ctvrte a pri jizde po dobu 3 km chcipa pak nejspis po zahrati je vsok
a jedu bez sebemensich chybicek . Jak tak pozoruji vetsinou to blbne kdyz je vlhko k ranu nebo jak prsi
Mohli byste mi poradit cim by to mohlo byt? Jinak svicky kabely palec rozdelovace
Vse mam nove. Dekuji za rady


9.5.13, 10:40
Profil
Příspěvek Reklama

   
Uživatelský avatar

Registrován: 28.12.11, 16:07
Příspěvky: 530
Příspěvek Re: Felicie 1.3 Bmm blbe startuje
Nemáš popraskaný obal cívky zapalovacího modulu? Tam když pronikne vlhkost, tak to blbne.


9.5.13, 11:08
Profil

Registrován: 9.5.13, 10:28
Příspěvky: 11
Příspěvek Re: Felicie 1.3 Bmm blbe startuje
No prave ze nemam vypada jak nova jinak v zime muze byt -15 a v pohode startuje ikdyz snezi prave spis v lete jak se otepli to blbne divne


9.5.13, 13:40
Profil
Uživatelský avatar

Registrován: 28.12.11, 16:07
Příspěvky: 530
Příspěvek Re: Felicie 1.3 Bmm blbe startuje
Prasklina nemusí být skoro vidět, už jsem se s takovou cívkou setkal. Pokud máš pocit že to souvisí s vlhkostí, je to nejčastěji něco v elektroinstalaci v motorovém prostoru, nebo právě v zapalování.


10.5.13, 19:46
Profil
Uživatelský avatar

Registrován: 11.3.12, 08:34
Příspěvky: 1140
Bydliště: Michalovce
Příspěvek Re: Felicie 1.3 Bmm blbe startuje
snimač teploty motoru pre rj alebo vyber a pozhi hallov snimač či nahodou nieje v nom dierka alebo niečo taketo

_________________
PEUGEOT PARTNER 1.9D DW8


10.5.13, 20:07
Profil

Registrován: 9.5.13, 10:28
Příspěvky: 11
Příspěvek Re: Felicie 1.3 Bmm blbe startuje
děkuji za rady podívám se ale dnes mi auto nechtělo nastartovat opět 10 minut startuji a nic se neděje nakonec když už to chci vzdát auto naskočí a jede jakoby se nic nedělo akorat v puli cesty asi po 12 km vynecha parkrat . nechápu ! jinak když jsem dal auto na diagnostiku a dal jsem motor nepiše mi nic akorat jak dam immobilizer tak mi napise chybu ze muze byt spatny kontatk na snimaci civce imobilizeru nebo vadna civka imobilizeru je to mozne ? kdyz mi treba auto normalne dva tydny startuje ? kdyz chybu vymazu opet se objevi !


10.5.13, 23:12
Profil
Uživatelský avatar

Registrován: 8.6.10, 20:59
Příspěvky: 6427
Bydliště: Snina a okolie
Příspěvek Re: Felicie 1.3 Bmm blbe startuje
To že chybu vymažeš,ešte neznamená,že je odstránená.Takže už vieš,kde máš hľadať.

_________________
Favo 135L,1990
http://jozo1009.rajce.idnes.cz/favo/
http://www.sptech.sk/


11.5.13, 08:35
Profil Zobrazit autorovy stránky
Uživatelský avatar

Registrován: 11.3.12, 08:34
Příspěvky: 1140
Bydliště: Michalovce
Příspěvek Re: Felicie 1.3 Bmm blbe startuje
potrebuješ ten imobilizer ?? prepoj ho na priamo a maš svety pokoj mam to takto .. inač moj imobilizer bolo asi 5 rele poprepajanych :D

_________________
PEUGEOT PARTNER 1.9D DW8


11.5.13, 10:15
Profil

Registrován: 23.10.09, 17:11
Příspěvky: 233
Bydliště: Olomouc - Brno
Příspěvek Re: Felicie 1.3 Bmm blbe startuje
Janni: Jenomže Medvídek má imobilizer v jednotce a ten neodděláš.

_________________
Felicia 1.3 LXi, 50kW, rv. 95

Výroba hlikových celosvařených motokufrů BEGR


11.5.13, 10:22
Profil ICQ
Mistr mechanik
Uživatelský avatar

Registrován: 1.3.06, 13:42
Příspěvky: 16256
Bydliště: Strážnice
Příspěvek Re: Felicie 1.3 Bmm blbe startuje
JannyMi píše:
potrebuješ ten imobilizer ?? prepoj ho na priamo a maš svety pokoj mam to takto .. inač moj imobilizer bolo asi 5 rele poprepajanych :D


imobilizer poprepájáš :shock: dej schéma to jsem nikdy neviděl :shock:


11.5.13, 13:04
Profil

Registrován: 9.5.13, 10:28
Příspěvky: 11
Příspěvek Re: Felicie 1.3 Bmm blbe startuje
No ikdyby to slo prepojit mimo immo tak bych to nezvladl nejspis koupim civku za 800 a mam klid jen jestli je chyba fakt v tomhle mam teda verit diagnostice? Nechce se mi 800 vyhazovat zbytecne:D


11.5.13, 14:09
Profil
Uživatelský avatar

Registrován: 11.3.12, 08:34
Příspěvky: 1140
Bydliště: Michalovce
Příspěvek Re: Felicie 1.3 Bmm blbe startuje
slovacek.milos píše:
JannyMi píše:
potrebuješ ten imobilizer ?? prepoj ho na priamo a maš svety pokoj mam to takto .. inač moj imobilizer bolo asi 5 rele poprepajanych :D


imobilizer poprepájáš :shock: dej schéma to jsem nikdy neviděl :shock:


to som len napisal čo vraj zrobil predchadzajuci majitel :D ja som pri vymene palubnej dosky už len povyberal rele a tu elelktraren okolo ..... ale musel to nejako urobit lebo vravel že pri vybiti baterie trebalo na novo nakodovat imobilizer

_________________
PEUGEOT PARTNER 1.9D DW8


11.5.13, 15:54
Profil
Uživatelský avatar

Registrován: 8.6.10, 20:59
Příspěvky: 6427
Bydliště: Snina a okolie
Příspěvek Re: Felicie 1.3 Bmm blbe startuje
Tak to je blbovina,tie dorábané imobilizery sa nikdy nenakodovavali.

_________________
Favo 135L,1990
http://jozo1009.rajce.idnes.cz/favo/
http://www.sptech.sk/


11.5.13, 16:54
Profil Zobrazit autorovy stránky
Mistr mechanik
Uživatelský avatar

Registrován: 1.3.06, 13:42
Příspěvky: 16256
Bydliště: Strážnice
Příspěvek Re: Felicie 1.3 Bmm blbe startuje
[quote="JannyMi"]

to som len napisal čo vraj zrobil

nezrobil protože to nejde výmaz immo stojí cca 3 až 4OOO tisíce a to nikdo nedá, a pájka to je jak s párátkem na buldozer :oops:


11.5.13, 17:30
Profil
Příspěvek Reklama

   
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 14 ] 

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Český překlad – phpBB.cz
[ Time : 0.018s | 11 Queries | GZIP : Off ]