Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 22.6.26, 05:46



Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 20 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další
 Stráta výkonu felicie 1.3 SPI 
Autor Zpráva

Registrován: 10.6.13, 21:26
Příspěvky: 9
Příspěvek Stráta výkonu felicie 1.3 SPI
Prosím kdo by věděl čím to že stratila výkon a z výfuku de cítit benzín.Do čtvrt plynu se motor snaží táhnou víc se začně jak kdyby dusit prosím o pomoc.


11.6.13, 12:49
Profil
Příspěvek Reklama

   
Uživatelský avatar

Registrován: 8.6.10, 20:59
Příspěvky: 6427
Bydliště: Snina a okolie
Příspěvek Re: Stráta výkonu felicie 1.3 SPI
Feldy sa značia BMM a MPI.

_________________
Favo 135L,1990
http://jozo1009.rajce.idnes.cz/favo/
http://www.sptech.sk/


11.6.13, 14:31
Profil Zobrazit autorovy stránky

Registrován: 10.6.13, 21:26
Příspěvky: 9
Příspěvek Re: Stráta výkonu felicie 1.3 SPI
Tak teda BMM


11.6.13, 14:38
Profil
Uživatelský avatar

Registrován: 11.2.06, 15:19
Příspěvky: 19160
Bydliště: SR Bratislavský kraj - Senec
Příspěvek Re: Stráta výkonu felicie 1.3 SPI
BMM či SPI ( single point injection ) vieme čo to je...

v prvom rade by to chcelo diagnostiku, prekontroluj VN komponenty hlavne zapaľovací modul, ešte by to mohol byť hall, ale môže byť vadná aj lambdasonda, prípadne zakusnutý vstrekovač..

_________________
Škoda Favorit 135(136)(G)Lx 93 LPG klima červeň
Nie je všetko tak ako vyzerá - rozdiel je v technike...
http://skoda.panda.cz/forum/viewtopic.php?t=3336


11.6.13, 15:52
Profil
Dřevák na focení, neumí ostřit
Uživatelský avatar

Registrován: 19.7.06, 20:40
Příspěvky: 27259
Bydliště: Netolice největší prdel v republice
Příspěvek Re: Stráta výkonu felicie 1.3 SPI
Lamač píše:
Feldy sa značia BMM a MPI.

oficiálně je i SPI = BMM :wink:

k dotazu: co diagnostika hlásí něco ? případně jestli to na ní ještě bybylo tak koukni na teplotu motoru :wink: je dost možný že bude ukazovat -47°

_________________
Nissan Navara D40
Passat 96kw
Felda 1.3BMM combi LPG ve stavu klinické smrti čeká na konec :(


11.6.13, 17:44
Profil ICQ
Mistr mechanik
Uživatelský avatar

Registrován: 1.3.06, 13:42
Příspěvky: 16256
Bydliště: Strážnice
Příspěvek Re: Stráta výkonu felicie 1.3 SPI
jardo mimus 49.5 :wink:


11.6.13, 19:45
Profil

Registrován: 10.6.13, 21:26
Příspěvky: 9
Příspěvek Re: Stráta výkonu felicie 1.3 SPI
Na diagnostice to eště nebilo až v pátek tam de,oběvil sem velkou díru v koncovém tlumiči výfuku to by ale nemělo mít vliv ne ? hall sem očistil a nebyl špinavý ani kovové piliny na něm nebyli.


12.6.13, 08:59
Profil

Registrován: 12.10.09, 21:26
Příspěvky: 1486
Bydliště: Karlovarsko
Příspěvek Re: Stráta výkonu felicie 1.3 SPI
miloš ti naznačuje abys vyměnil čidlo teploty pro ŘJ motoru najdeš ze zadu motoru je dvoupinový a má modrý konektor stojí do 200kč http://www.skoda-dily.cz/nahradni-dil/0 ... 11237.html

_________________
škoda octávie combi 1.9TDI 81KW
škoda octávie combi 1.6 SR 74KW
felda combi 1.6


12.6.13, 09:06
Profil

Registrován: 10.6.13, 21:26
Příspěvky: 9
Příspěvek Re: Stráta výkonu felicie 1.3 SPI
Dneska sem měl auto na zvedáku a zadní díl výfuku roztrženej svařil sem to a do minuty po nastartování se to znova roztrho nemůže být ucpanej ?


12.6.13, 22:51
Profil
Uživatelský avatar

Registrován: 11.2.06, 15:19
Příspěvky: 19160
Bydliště: SR Bratislavský kraj - Senec
Příspěvek Re: Stráta výkonu felicie 1.3 SPI
môže, stáva sa to dosť často...

_________________
Škoda Favorit 135(136)(G)Lx 93 LPG klima červeň
Nie je všetko tak ako vyzerá - rozdiel je v technike...
http://skoda.panda.cz/forum/viewtopic.php?t=3336


12.6.13, 22:59
Profil

Registrován: 10.6.13, 21:26
Příspěvky: 9
Příspěvek Re: Stráta výkonu felicie 1.3 SPI
Zítra zkusím zadní díl odstranit a pročistit ale nevím jak,nevíte jak se čistí výfuk?


12.6.13, 23:35
Profil

Registrován: 10.6.13, 21:26
Příspěvky: 9
Příspěvek Re: Stráta výkonu felicie 1.3 SPI
Jen nechápu proč s tama kape jak když voda z výfuku


12.6.13, 23:42
Profil
karosář
Uživatelský avatar

Registrován: 28.5.07, 13:00
Příspěvky: 4154
Bydliště: Havirov
Příspěvek Re: Stráta výkonu felicie 1.3 SPI
tesi111 píše:
,nevíte jak se čistí výfuk?

vymeni se
pokud se s tim chces mermomoci srat, tak ho jedine rozrezat, ucpani odstranit a opetovne svarit, ale nema to smysl

_________________
škoda 105S (Blanka)1984 438 000km-kdykoliv kamkoliv...
škoda 125L (Bobiš)1988 70 000km-přepych a pohodlí
škoda 100L (Šmoulinka)1974 204 000km-tradice a jistota
škoda 110R 1977 152tk
škoda felicia 1.3MPi 255tk+1.3 MPi Kombi LPG 444tk
OctaviaII 1,9tdi 462tk


13.6.13, 00:36
Profil

Registrován: 10.6.13, 21:26
Příspěvky: 9
Příspěvek Re: Stráta výkonu felicie 1.3 SPI
bude lepší ten díl nahradit novým že


13.6.13, 10:31
Profil
Dřevák na focení, neumí ostřit
Uživatelský avatar

Registrován: 19.7.06, 20:40
Příspěvky: 27259
Bydliště: Netolice největší prdel v republice
Příspěvek Re: Stráta výkonu felicie 1.3 SPI
ano, a z rovna u felicie je to za pár korun

_________________
Nissan Navara D40
Passat 96kw
Felda 1.3BMM combi LPG ve stavu klinické smrti čeká na konec :(


13.6.13, 11:17
Profil ICQ
Příspěvek Reklama

   
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 20 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 11 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Český překlad – phpBB.cz
[ Time : 0.033s | 11 Queries | GZIP : Off ]