| Autor |
Zpráva |
|
tesi111
Registrován: 10.6.13, 21:26 Příspěvky: 9
|
 Stráta výkonu felicie 1.3 SPI
Prosím kdo by věděl čím to že stratila výkon a z výfuku de cítit benzín.Do čtvrt plynu se motor snaží táhnou víc se začně jak kdyby dusit prosím o pomoc.
|
| 11.6.13, 12:49 |
|
 |
|
Reklama
|
 Reklama
|
| |
|
 |
|
Lamač
Registrován: 8.6.10, 20:59 Příspěvky: 6427 Bydliště: Snina a okolie
|
 Re: Stráta výkonu felicie 1.3 SPI
Feldy sa značia BMM a MPI.
_________________ Favo 135L,1990 http://jozo1009.rajce.idnes.cz/favo/ http://www.sptech.sk/
|
| 11.6.13, 14:31 |
|
 |
|
tesi111
Registrován: 10.6.13, 21:26 Příspěvky: 9
|
 Re: Stráta výkonu felicie 1.3 SPI
Tak teda BMM
|
| 11.6.13, 14:38 |
|
 |
|
michalkatka
Registrován: 11.2.06, 15:19 Příspěvky: 19160 Bydliště: SR Bratislavský kraj - Senec
|
 Re: Stráta výkonu felicie 1.3 SPI
BMM či SPI ( single point injection ) vieme čo to je...
v prvom rade by to chcelo diagnostiku, prekontroluj VN komponenty hlavne zapaľovací modul, ešte by to mohol byť hall, ale môže byť vadná aj lambdasonda, prípadne zakusnutý vstrekovač..
_________________ Škoda Favorit 135(136)(G)Lx 93 LPG klima červeň
Nie je všetko tak ako vyzerá - rozdiel je v technike...
http://skoda.panda.cz/forum/viewtopic.php?t=3336
|
| 11.6.13, 15:52 |
|
 |
|
Jarda S.
Dřevák na focení, neumí ostřit
Registrován: 19.7.06, 20:40 Příspěvky: 27259 Bydliště: Netolice největší prdel v republice
|
 Re: Stráta výkonu felicie 1.3 SPI
Lamač píše: Feldy sa značia BMM a MPI. oficiálně je i SPI = BMM k dotazu: co diagnostika hlásí něco ? případně jestli to na ní ještě bybylo tak koukni na teplotu motoru  je dost možný že bude ukazovat -47°
_________________ Nissan Navara D40 Passat 96kw Felda 1.3BMM combi LPG ve stavu klinické smrti čeká na konec
|
| 11.6.13, 17:44 |
|
 |
|
slovacek.milos
Mistr mechanik
Registrován: 1.3.06, 13:42 Příspěvky: 16256 Bydliště: Strážnice
|
 Re: Stráta výkonu felicie 1.3 SPI
jardo mimus 49.5 
|
| 11.6.13, 19:45 |
|
 |
|
tesi111
Registrován: 10.6.13, 21:26 Příspěvky: 9
|
 Re: Stráta výkonu felicie 1.3 SPI
Na diagnostice to eště nebilo až v pátek tam de,oběvil sem velkou díru v koncovém tlumiči výfuku to by ale nemělo mít vliv ne ? hall sem očistil a nebyl špinavý ani kovové piliny na něm nebyli.
|
| 12.6.13, 08:59 |
|
 |
|
p.s.
Registrován: 12.10.09, 21:26 Příspěvky: 1486 Bydliště: Karlovarsko
|
 Re: Stráta výkonu felicie 1.3 SPI
miloš ti naznačuje abys vyměnil čidlo teploty pro ŘJ motoru najdeš ze zadu motoru je dvoupinový a má modrý konektor stojí do 200kč http://www.skoda-dily.cz/nahradni-dil/0 ... 11237.html
_________________ škoda octávie combi 1.9TDI 81KW škoda octávie combi 1.6 SR 74KW felda combi 1.6
|
| 12.6.13, 09:06 |
|
 |
|
tesi111
Registrován: 10.6.13, 21:26 Příspěvky: 9
|
 Re: Stráta výkonu felicie 1.3 SPI
Dneska sem měl auto na zvedáku a zadní díl výfuku roztrženej svařil sem to a do minuty po nastartování se to znova roztrho nemůže být ucpanej ?
|
| 12.6.13, 22:51 |
|
 |
|
michalkatka
Registrován: 11.2.06, 15:19 Příspěvky: 19160 Bydliště: SR Bratislavský kraj - Senec
|
 Re: Stráta výkonu felicie 1.3 SPI
môže, stáva sa to dosť často...
_________________ Škoda Favorit 135(136)(G)Lx 93 LPG klima červeň
Nie je všetko tak ako vyzerá - rozdiel je v technike...
http://skoda.panda.cz/forum/viewtopic.php?t=3336
|
| 12.6.13, 22:59 |
|
 |
|
tesi111
Registrován: 10.6.13, 21:26 Příspěvky: 9
|
 Re: Stráta výkonu felicie 1.3 SPI
Zítra zkusím zadní díl odstranit a pročistit ale nevím jak,nevíte jak se čistí výfuk?
|
| 12.6.13, 23:35 |
|
 |
|
tesi111
Registrován: 10.6.13, 21:26 Příspěvky: 9
|
 Re: Stráta výkonu felicie 1.3 SPI
Jen nechápu proč s tama kape jak když voda z výfuku
|
| 12.6.13, 23:42 |
|
 |
|
škodovka
karosář
Registrován: 28.5.07, 13:00 Příspěvky: 4154 Bydliště: Havirov
|
 Re: Stráta výkonu felicie 1.3 SPI
tesi111 píše: ,nevíte jak se čistí výfuk? vymeni se pokud se s tim chces mermomoci srat, tak ho jedine rozrezat, ucpani odstranit a opetovne svarit, ale nema to smysl
_________________ škoda 105S (Blanka)1984 438 000km-kdykoliv kamkoliv... škoda 125L (Bobiš)1988 70 000km-přepych a pohodlí škoda 100L (Šmoulinka)1974 204 000km-tradice a jistota škoda 110R 1977 152tk škoda felicia 1.3MPi 255tk+1.3 MPi Kombi LPG 444tk OctaviaII 1,9tdi 462tk
|
| 13.6.13, 00:36 |
|
 |
|
tesi111
Registrován: 10.6.13, 21:26 Příspěvky: 9
|
 Re: Stráta výkonu felicie 1.3 SPI
bude lepší ten díl nahradit novým že
|
| 13.6.13, 10:31 |
|
 |
|
Jarda S.
Dřevák na focení, neumí ostřit
Registrován: 19.7.06, 20:40 Příspěvky: 27259 Bydliště: Netolice největší prdel v republice
|
 Re: Stráta výkonu felicie 1.3 SPI
ano, a z rovna u felicie je to za pár korun
_________________ Nissan Navara D40 Passat 96kw Felda 1.3BMM combi LPG ve stavu klinické smrti čeká na konec
|
| 13.6.13, 11:17 |
|
 |
|
Reklama
|
 Reklama
|
| |
|
 |
|