Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 22.6.26, 11:21



Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 6 ] 
 Nesvítí tlumená a dálková světla 
Autor Zpráva

Registrován: 14.8.07, 23:49
Příspěvky: 176
Bydliště: Vsetín
Příspěvek Nesvítí tlumená a dálková světla
Zdravím, z ničeho nic mi přestala svítit přední tlumená a dálková světla. Svítí jen parkovačky, mlhovky. V pojistkách jsem našel jednu vadnou - vyměnil na pozici 20, ale nic se nezměnilo. Nevíte čím by to mohlo být a jak by se to dalo spravit? Nechce se mi hned běžet do servisu a vypláznout za to velké prachy, kdyby to šlo svépomocí. Díky předem.

_________________
Škoda Octavia SLXi, 1,6, 74kW.


20.8.07, 17:46
Profil ICQ
Příspěvek Reklama

   
Uživatelský avatar

Registrován: 24.2.07, 10:02
Příspěvky: 6765
Bydliště: Česká Třebová
Příspěvek Re: Nesvítí tlumená a dálková světla
miomio píše:
Zdravím, z ničeho nic mi přestala svítit přední tlumená a dálková světla. Svítí jen parkovačky, mlhovky. V pojistkách jsem našel jednu vadnou - vyměnil na pozici 20, ale nic se nezměnilo. Nevíte čím by to mohlo být a jak by se to dalo spravit? Nechce se mi hned běžet do servisu a vypláznout za to velké prachy, kdyby to šlo svépomocí. Díky předem.


Světelná houkačka jde?

_________________
JM AUTO-MOTO

Tak jsem všechno prodal a koupil jsem si ojetou P306 a XJ 900 Div :-D


20.8.07, 17:51
Profil

Registrován: 28.6.06, 20:54
Příspěvky: 3257
Bydliště: Brandýs nad Labem
Příspěvek Re: Nesvítí tlumená a dálková světla
miomio píše:
Zdravím, z ničeho nic mi přestala svítit přední tlumená a dálková světla. Svítí jen parkovačky, mlhovky. V pojistkách jsem našel jednu vadnou - vyměnil na pozici 20, ale nic se nezměnilo. Nevíte čím by to mohlo být a jak by se to dalo spravit? Nechce se mi hned běžet do servisu a vypláznout za to velké prachy, kdyby to šlo svépomocí. Díky předem.


Na pozici 20 je to pravé tlumené... 21 je levé. 18 a 19 je napájení světel..,jinak elektrikář a servis.Koukni je to z paměti...70%


20.8.07, 17:54
Profil

Registrován: 14.8.07, 23:49
Příspěvky: 176
Bydliště: Vsetín
Příspěvek Re: Nesvítí tlumená a dálková světla
Ano světelná houkačka jde.


Kristensen píše:
miomio píše:
Zdravím, z ničeho nic mi přestala svítit přední tlumená a dálková světla. Svítí jen parkovačky, mlhovky. V pojistkách jsem našel jednu vadnou - vyměnil na pozici 20, ale nic se nezměnilo. Nevíte čím by to mohlo být a jak by se to dalo spravit? Nechce se mi hned běžet do servisu a vypláznout za to velké prachy, kdyby to šlo svépomocí. Díky předem.


Světelná houkačka jde?

_________________
Škoda Octavia SLXi, 1,6, 74kW.


20.8.07, 18:21
Profil ICQ

Registrován: 14.8.07, 23:49
Příspěvky: 176
Bydliště: Vsetín
Příspěvek Re: Nesvítí tlumená a dálková světla
patrik-hp píše:
miomio píše:
Zdravím, z ničeho nic mi přestala svítit přední tlumená a dálková světla. Svítí jen parkovačky, mlhovky. V pojistkách jsem našel jednu vadnou - vyměnil na pozici 20, ale nic se nezměnilo. Nevíte čím by to mohlo být a jak by se to dalo spravit? Nechce se mi hned běžet do servisu a vypláznout za to velké prachy, kdyby to šlo svépomocí. Díky předem.


Na pozici 20 je to pravé tlumené... 21 je levé. 18 a 19 je napájení světel..,jinak elektrikář a servis.Koukni je to z paměti...70%


Diky, ale to jsem uz vycetl z manualu. Spis zjistuju jestli s tim ma nekdo nejakou konkretni zkusenost.

_________________
Škoda Octavia SLXi, 1,6, 74kW.


20.8.07, 19:20
Profil ICQ

Registrován: 21.1.06, 19:58
Příspěvky: 15109
Bydliště: Praha
Příspěvek 
Nejdřív bych vzalměřák či jen obyčejnou žárovku s dvěma dráty a zkusil kam až jde elektrika (pojistkovka, objímka žárovky,..) :wink:

_________________
ŠKODA 742 FOREVER TEAM


20.8.07, 19:40
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 6 ] 

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Český překlad – phpBB.cz
[ Time : 0.047s | 11 Queries | GZIP : Off ]