| Autor |
Zpráva |
|
fux.dggn
Registrován: 3.2.06, 11:46 Příspěvky: 352
|
V tomhle musím souhlasit a jen doporučit. Světla Wesem 2HO s žárovkami o výkonu 100W, na které jsou mimochodem tyto světlomety i stavěné, to je prostě brutus  Jinak jsou samozřejmě i lepší světlomety, ale tyhle jsou jak kvalitní, tak i levný. Jenom ty oslňující rámečky, ale já si na světla z kabiny nevidim, takže SPOKOJENOST.
|
| 7.10.07, 15:21 |
|
 |
|
Reklama
|
 Reklama
|
| |
|
 |
|
Speeder
Registrován: 6.11.06, 20:46 Příspěvky: 267 Bydliště: České Budějovice
|
DRYVER píše: Odkud to je natacene?? Nejaka amaterska soutez??
Pohár autoklubu České Budějovice
_________________ Peugeot 309 1.9 D
Škoda 120L "Rallye"(engine 781.136)
|
| 7.10.07, 19:28 |
|
 |
|
Jarda S.
Dřevák na focení, neumí ostřit
Registrován: 19.7.06, 20:40 Příspěvky: 27259 Bydliště: Netolice největší prdel v republice
|
Speeder píše: DRYVER píše: Odkud to je natacene?? Nejaka amaterska soutez?? Pohár autoklubu České Budějovice
že bych se někdy stavil 
_________________ Nissan Navara D40 Passat 96kw Felda 1.3BMM combi LPG ve stavu klinické smrti čeká na konec
|
| 8.10.07, 20:36 |
|
 |
|
Speeder
Registrován: 6.11.06, 20:46 Příspěvky: 267 Bydliště: České Budějovice
|
S čim se chceš stavit?
_________________ Peugeot 309 1.9 D
Škoda 120L "Rallye"(engine 781.136)
|
| 8.10.07, 22:51 |
|
 |
|
Radic
Registrován: 19.5.07, 16:50 Příspěvky: 3202 Bydliště: Bánov (okr. Uh. Hradiště)
|
no mysli ze se chtel sadra prijet jen podivat na zavody az nejake budou  ale jestl se pletu tak cumim jak puk 
_________________ Škoda 135 Rapid Ford S-max TDCi Volvo S60 AWDoff 2.4T Škoda 742 Forever Team Škoda TW Coupe Club
|
| 8.10.07, 23:04 |
|
 |
|
Speeder
Registrován: 6.11.06, 20:46 Příspěvky: 267 Bydliště: České Budějovice
|
Tak stavit se může. tenhle pátek a sobotu je Rallysprint den+noc
_________________ Peugeot 309 1.9 D
Škoda 120L "Rallye"(engine 781.136)
|
| 8.10.07, 23:10 |
|
 |
|
Martin91
Registrován: 18.1.07, 15:16 Příspěvky: 4588 Bydliště: Citov Ol.Kraj
|
když máš 4 oko tak přídavný nemůžeš mít vůbec

_________________ Š 100L http://martin91.rajce.idnes.cz/S100_-_Stovecka Š 110R http://martin91.rajce.idnes.cz/Skoda_110R_,,eRko Š 136GL http://martin91.rajce.idnes.cz/Smoula/ Š Favorit, VW Caddy, Octavia III.
|
| 8.10.07, 23:43 |
|
 |
|
Kachnis
Moderátor
Registrován: 8.6.06, 11:31 Příspěvky: 10612 Bydliště: Strupčice-Chomutovsko
|
to je pane ale volovina...sou to seriovy svetla, ja pridavny dalkace na 4 oko mel a jediny co bylo spane, byla jejich vejska a chybejici atest 
_________________ 742 8ti modelů,2 Rapidy, Feliciaq, TAZ 1500, škoda ForMan,Felicia Š 742 Forever Team, htp never team,Zakladajici clen Klubu ostrych motoru Kdyz do sveta,tak s litinou.. http://kachnis.techsajt.cz
|
| 9.10.07, 14:03 |
|
 |
|
Jarda S.
Dřevák na focení, neumí ostřit
Registrován: 19.7.06, 20:40 Příspěvky: 27259 Bydliště: Netolice největší prdel v republice
|
Speeder píše: S čim se chceš stavit?
pěšky 
_________________ Nissan Navara D40 Passat 96kw Felda 1.3BMM combi LPG ve stavu klinické smrti čeká na konec
|
| 9.10.07, 19:49 |
|
 |
|
Speeder
Registrován: 6.11.06, 20:46 Příspěvky: 267 Bydliště: České Budějovice
|
Tak se stav v pátek mezi 15-20 hodinou na Cvičišti naproti Budvaru a tam se dozvíš, kde se pojede. Do nočních erzet se startuje ve 21:00
_________________ Peugeot 309 1.9 D
Škoda 120L "Rallye"(engine 781.136)
|
| 9.10.07, 21:19 |
|
 |
|
Martin91
Registrován: 18.1.07, 15:16 Příspěvky: 4588 Bydliště: Citov Ol.Kraj
|
brácha to tak ma a na technicke na neho ukazovali ukazovacek ze to tam byt nesmii (spíš zaleží na tom kterej magor to auto kontroluje)

_________________ Š 100L http://martin91.rajce.idnes.cz/S100_-_Stovecka Š 110R http://martin91.rajce.idnes.cz/Skoda_110R_,,eRko Š 136GL http://martin91.rajce.idnes.cz/Smoula/ Š Favorit, VW Caddy, Octavia III.
|
| 9.10.07, 22:44 |
|
 |
|
Kachnis
Moderátor
Registrován: 8.6.06, 11:31 Příspěvky: 10612 Bydliště: Strupčice-Chomutovsko
|
ukazovacek znamena ty ty ty !!!  jen prostrednicek znamena pá pá 
_________________ 742 8ti modelů,2 Rapidy, Feliciaq, TAZ 1500, škoda ForMan,Felicia Š 742 Forever Team, htp never team,Zakladajici clen Klubu ostrych motoru Kdyz do sveta,tak s litinou.. http://kachnis.techsajt.cz
|
| 10.10.07, 09:01 |
|
 |
|
Martin91
Registrován: 18.1.07, 15:16 Příspěvky: 4588 Bydliště: Citov Ol.Kraj
|
však jo ty ty ty! a ne pa pa !

_________________ Š 100L http://martin91.rajce.idnes.cz/S100_-_Stovecka Š 110R http://martin91.rajce.idnes.cz/Skoda_110R_,,eRko Š 136GL http://martin91.rajce.idnes.cz/Smoula/ Š Favorit, VW Caddy, Octavia III.
|
| 10.10.07, 10:57 |
|
 |
|
Martin
Registrován: 24.3.06, 19:10 Příspěvky: 3694 Bydliště: Vysočina
|
fux.dggn píše: V tomhle musím souhlasit a jen doporučit. Světla Wesem 2HO s žárovkami o výkonu 100W, na které jsou mimochodem tyto světlomety i stavěné, to je prostě brutus  Jinak jsou samozřejmě i lepší světlomety, ale tyhle jsou jak kvalitní, tak i levný. Jenom ty oslňující rámečky, ale já si na světla z kabiny nevidim, takže SPOKOJENOST.
Kde si ty světla koupil? Kolik stojí? Jakou mají svítivost, nepřekračují již ten limit 75 nebo kolik to je?
_________________ ŠKODA 125L LPG, r.v. 1988 béžová
ŠKODA 125L LPG, r.v. 198? červená
|
| 18.10.07, 08:46 |
|
 |
|
fux.dggn
Registrován: 3.2.06, 11:46 Příspěvky: 352
|
Martin píše: fux.dggn píše: V tomhle musím souhlasit a jen doporučit. Světla Wesem 2HO s žárovkami o výkonu 100W, na které jsou mimochodem tyto světlomety i stavěné, to je prostě brutus  Jinak jsou samozřejmě i lepší světlomety, ale tyhle jsou jak kvalitní, tak i levný. Jenom ty oslňující rámečky, ale já si na světla z kabiny nevidim, takže SPOKOJENOST. Kde si ty světla koupil? Kolik stojí? Jakou mají svítivost, nepřekračují již ten limit 75 nebo kolik to je?
tolik to nehroť, tohle nikoho nezajímá, jak sem řikal, na volvu mam 8párů přídavných dákovek od helly s xenon. výbojkami a další tisíce tahačů podobně a nikdy sem neslyšel, že by s tim měl někdo problémy. Pro klid v duši ty světla vždy před technickou zakryji plastovými záslepkami. Jinak ty wesem 2HO sem koupil někde na netu cca 250,- za kus, ale teď mam dilema, jak je na feldu připevnit, tak poraďte, určitě máte nápady.... viz. http://skoda.panda.cz/forum/viewtopic.php?t=6998
|
| 18.10.07, 17:02 |
|
 |
|
Reklama
|
 Reklama
|
| |
|
 |
|
Kdo je online |
Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků |
|
Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru Nemůžete odpovídat v tomto fóru Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
|
|