Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 22.6.26, 16:25



Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 33 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
 přídavné dálkové 
Autor Zpráva
Uživatelský avatar

Registrován: 3.2.06, 11:46
Příspěvky: 352
Příspěvek 
Speeder píše:
Obrázek

Takhle jsem to měl na nebožce, v tom 100W žárovky. Pustit šli jen při dálkových, ale i samostatně vypnout. Šajn jako kráva.
Když se podíváš na tenhle onboard tak po startu nic neuvidíš do tý doby, než je rozsvítim.

http://www.rallyvidea.com/odkazy/onboard-bica-bica-skoda-130-rallyesprint-dennoc-rz1.html


V tomhle musím souhlasit a jen doporučit. Světla Wesem 2HO s žárovkami o výkonu 100W, na které jsou mimochodem tyto světlomety i stavěné, to je prostě brutus :D Jinak jsou samozřejmě i lepší světlomety, ale tyhle jsou jak kvalitní, tak i levný. Jenom ty oslňující rámečky, ale já si na světla z kabiny nevidim, takže SPOKOJENOST.


7.10.07, 15:21
Profil
Příspěvek Reklama

   
Uživatelský avatar

Registrován: 6.11.06, 20:46
Příspěvky: 267
Bydliště: České Budějovice
Příspěvek 
DRYVER píše:
Speeder píše:
Když se podíváš na tenhle onboard tak po startu nic neuvidíš do tý doby, než je rozsvítim.

http://www.rallyvidea.com/odkazy/onboard-bica-bica-skoda-130-rallyesprint-dennoc-rz1.html


Odkud to je natacene?? Nejaka amaterska soutez??


Pohár autoklubu České Budějovice

_________________
Peugeot 309 1.9 D
Škoda 120L "Rallye"(engine 781.136)


7.10.07, 19:28
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Dřevák na focení, neumí ostřit
Uživatelský avatar

Registrován: 19.7.06, 20:40
Příspěvky: 27259
Bydliště: Netolice největší prdel v republice
Příspěvek 
Speeder píše:
DRYVER píše:
Speeder píše:
Když se podíváš na tenhle onboard tak po startu nic neuvidíš do tý doby, než je rozsvítim.

http://www.rallyvidea.com/odkazy/onboard-bica-bica-skoda-130-rallyesprint-dennoc-rz1.html


Odkud to je natacene?? Nejaka amaterska soutez??


Pohár autoklubu České Budějovice


že bych se někdy stavil 8)

_________________
Nissan Navara D40
Passat 96kw
Felda 1.3BMM combi LPG ve stavu klinické smrti čeká na konec :(


8.10.07, 20:36
Profil ICQ
Uživatelský avatar

Registrován: 6.11.06, 20:46
Příspěvky: 267
Bydliště: České Budějovice
Příspěvek 
S čim se chceš stavit?

_________________
Peugeot 309 1.9 D
Škoda 120L "Rallye"(engine 781.136)


8.10.07, 22:51
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Uživatelský avatar

Registrován: 19.5.07, 16:50
Příspěvky: 3202
Bydliště: Bánov (okr. Uh. Hradiště)
Příspěvek 
no mysli ze se chtel sadra prijet jen podivat na zavody az nejake budou :) ale jestl se pletu tak cumim jak puk :lol:

_________________
Škoda 135 Rapid
Ford S-max TDCi
Volvo S60 AWDoff 2.4T
Škoda 742 Forever Team
Škoda TW Coupe Club


8.10.07, 23:04
Profil ICQ
Uživatelský avatar

Registrován: 6.11.06, 20:46
Příspěvky: 267
Bydliště: České Budějovice
Příspěvek 
Tak stavit se může. tenhle pátek a sobotu je Rallysprint den+noc

_________________
Peugeot 309 1.9 D
Škoda 120L "Rallye"(engine 781.136)


8.10.07, 23:10
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Uživatelský avatar

Registrován: 18.1.07, 15:16
Příspěvky: 4588
Bydliště: Citov Ol.Kraj
Příspěvek 
když máš 4 oko tak přídavný nemůžeš mít vůbec
:wink:

_________________
Š 100L http://martin91.rajce.idnes.cz/S100_-_Stovecka
Š 110R http://martin91.rajce.idnes.cz/Skoda_110R_,,eRko
Š 136GL http://martin91.rajce.idnes.cz/Smoula/
Š Favorit, VW Caddy, Octavia III.


8.10.07, 23:43
Profil ICQ
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 8.6.06, 11:31
Příspěvky: 10612
Bydliště: Strupčice-Chomutovsko
Příspěvek 
to je pane ale volovina...sou to seriovy svetla, ja pridavny dalkace na 4 oko mel a jediny co bylo spane, byla jejich vejska a chybejici atest :)

_________________
742 8ti modelů,2 Rapidy, Feliciaq, TAZ 1500, škoda ForMan,Felicia
Š 742 Forever Team, htp never team,Zakladajici clen Klubu ostrych motoru
Kdyz do sveta,tak s litinou..
http://kachnis.techsajt.cz


9.10.07, 14:03
Profil ICQ YIM Zobrazit autorovy stránky
Dřevák na focení, neumí ostřit
Uživatelský avatar

Registrován: 19.7.06, 20:40
Příspěvky: 27259
Bydliště: Netolice největší prdel v republice
Příspěvek 
Speeder píše:
S čim se chceš stavit?


pěšky :lol: :lol:

_________________
Nissan Navara D40
Passat 96kw
Felda 1.3BMM combi LPG ve stavu klinické smrti čeká na konec :(


9.10.07, 19:49
Profil ICQ
Uživatelský avatar

Registrován: 6.11.06, 20:46
Příspěvky: 267
Bydliště: České Budějovice
Příspěvek 
Tak se stav v pátek mezi 15-20 hodinou na Cvičišti naproti Budvaru a tam se dozvíš, kde se pojede. Do nočních erzet se startuje ve 21:00

_________________
Peugeot 309 1.9 D
Škoda 120L "Rallye"(engine 781.136)


9.10.07, 21:19
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Uživatelský avatar

Registrován: 18.1.07, 15:16
Příspěvky: 4588
Bydliště: Citov Ol.Kraj
Příspěvek 
brácha to tak ma a na technicke na neho ukazovali ukazovacek ze to tam byt nesmii (spíš zaleží na tom kterej magor to auto kontroluje)
:wink:

_________________
Š 100L http://martin91.rajce.idnes.cz/S100_-_Stovecka
Š 110R http://martin91.rajce.idnes.cz/Skoda_110R_,,eRko
Š 136GL http://martin91.rajce.idnes.cz/Smoula/
Š Favorit, VW Caddy, Octavia III.


9.10.07, 22:44
Profil ICQ
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 8.6.06, 11:31
Příspěvky: 10612
Bydliště: Strupčice-Chomutovsko
Příspěvek 
ukazovacek znamena ty ty ty !!! :lol: jen prostrednicek znamena pá pá :lol:

_________________
742 8ti modelů,2 Rapidy, Feliciaq, TAZ 1500, škoda ForMan,Felicia
Š 742 Forever Team, htp never team,Zakladajici clen Klubu ostrych motoru
Kdyz do sveta,tak s litinou..
http://kachnis.techsajt.cz


10.10.07, 09:01
Profil ICQ YIM Zobrazit autorovy stránky
Uživatelský avatar

Registrován: 18.1.07, 15:16
Příspěvky: 4588
Bydliště: Citov Ol.Kraj
Příspěvek 
však jo ty ty ty! a ne pa pa ! :lol:
:wink:

_________________
Š 100L http://martin91.rajce.idnes.cz/S100_-_Stovecka
Š 110R http://martin91.rajce.idnes.cz/Skoda_110R_,,eRko
Š 136GL http://martin91.rajce.idnes.cz/Smoula/
Š Favorit, VW Caddy, Octavia III.


10.10.07, 10:57
Profil ICQ
Uživatelský avatar

Registrován: 24.3.06, 19:10
Příspěvky: 3694
Bydliště: Vysočina
Příspěvek 
fux.dggn píše:
V tomhle musím souhlasit a jen doporučit. Světla Wesem 2HO s žárovkami o výkonu 100W, na které jsou mimochodem tyto světlomety i stavěné, to je prostě brutus :D Jinak jsou samozřejmě i lepší světlomety, ale tyhle jsou jak kvalitní, tak i levný. Jenom ty oslňující rámečky, ale já si na světla z kabiny nevidim, takže SPOKOJENOST.


Kde si ty světla koupil? Kolik stojí? Jakou mají svítivost, nepřekračují již ten limit 75 nebo kolik to je?

_________________
ŠKODA 125L LPG, r.v. 1988 béžová
ŠKODA 125L LPG, r.v. 198? červená


18.10.07, 08:46
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Uživatelský avatar

Registrován: 3.2.06, 11:46
Příspěvky: 352
Příspěvek 
Martin píše:
fux.dggn píše:
V tomhle musím souhlasit a jen doporučit. Světla Wesem 2HO s žárovkami o výkonu 100W, na které jsou mimochodem tyto světlomety i stavěné, to je prostě brutus :D Jinak jsou samozřejmě i lepší světlomety, ale tyhle jsou jak kvalitní, tak i levný. Jenom ty oslňující rámečky, ale já si na světla z kabiny nevidim, takže SPOKOJENOST.


Kde si ty světla koupil? Kolik stojí? Jakou mají svítivost, nepřekračují již ten limit 75 nebo kolik to je?


tolik to nehroť, tohle nikoho nezajímá, jak sem řikal, na volvu mam 8párů přídavných dákovek od helly s xenon. výbojkami a další tisíce tahačů podobně a nikdy sem neslyšel, že by s tim měl někdo problémy. Pro klid v duši ty světla vždy před technickou zakryji plastovými záslepkami. Jinak ty wesem 2HO sem koupil někde na netu cca 250,- za kus, ale teď mam dilema, jak je na feldu připevnit, tak poraďte, určitě máte nápady.... viz. http://skoda.panda.cz/forum/viewtopic.php?t=6998


18.10.07, 17:02
Profil
Příspěvek Reklama

   
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 33 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Český překlad – phpBB.cz
[ Time : 0.028s | 11 Queries | GZIP : Off ]