Co dělat, když přejedete zvíře?
| Autor |
Zpráva |
|
Serifus
>>Ing. Ředitel Zeměkoule<<
Registrován: 20.12.06, 11:49 Příspěvky: 2633 Bydliště: Praha
|
Teď jsem viděl na Nově něco nechutnýho. Zase ze Slovenska. Ale vono je to jedno. Viděl jsem, jak upalovali kočku, už dřív. A teď dávali, jak umlátil psa tyčí a točil si to. Mě je na blití. Takový *cenzurováno* bych si tak vychutnal, že by si přály umřít. Fuj, se klepu. A to tu garantuju. Na každou svini je někde řezník. A na tyhle svině si počkám já. Nekecám. Fáákt. 
_________________ ŠKODA 105L, r.v.1984 - NEJLEPŠÍ KÁRA
EX ŠKODA FAVORIT 136L, r.v.1991
BMW E34 525i, r.v.1994 Plná Palba 11,6l/100km
|
| 5.11.07, 20:47 |
|
 |
|
Reklama
|
 Reklama
|
| |
|
 |
|
Martin
Registrován: 24.3.06, 19:10 Příspěvky: 3694 Bydliště: Vysočina
|
Serifus píše:  Doufám, že tě to nenasere. Nemyslím to zle 
To určitě ne.
Vy do mě všicni šijete jako kdybych nenáviděl zvířata. Jen jsem poukázal na různé zprávy ze světa, kde se vrtají ve psech a dělají snad i transplantace.
Určitě si nemyslím, že jsou lidé páni přírody, ale zase jsem zásadně proti stavět člověka a zvíře na stejnou úroveň.
_________________ ŠKODA 125L LPG, r.v. 1988 béžová
ŠKODA 125L LPG, r.v. 198? červená
|
| 5.11.07, 20:54 |
|
 |
|
ventYl
Registrován: 25.1.07, 23:48 Příspěvky: 6704 Bydliště: Kosice
|
No, u nas na slovensku ma vacsina (dokonca by som povedal, ze podla noriem snad vsetky) dialnic zvodidla na oboch stranach, dokonca su zvodidla aj v stredovom deliacom pase, takze sa moze len tazko stat, aby auto preletelo z jedneho smeru do druheho a udajne niekde pri Liptovskom Hradku pred par rokmi na dialnici niekto sejmul kravu :)))))
K teme, ze cim taku svinu zobrat, by som povedal, ze najvhodnejsie to asi bude stredom. Jednak sa energia narazu rozlozi do oboch pozdlznych nosnikov naraznika, takze ne vacsia sanca prezit to bez zraneni a jednak ak by bola taka mrcha trafena z boku, hrozi, ze sa auto otoci okolo toho rohu, kde si to trafil a odleti zadkom niekde do priekopy, alebo lesa (ale to by musela byt ta mrcha poriadne tazka).
Mne sa este nepodarilo trafit nic okrem nejakeho vtaka, ktory to lizol o pravy A stlpik, ked som vychadzal z lesa. Autu sa nic nestalo a holub asi pravdepodobne zostal otraseny v sanci pri ceste.
_________________ This is Linux land, on silent nights you can hear Windows machines rebooting. (--)))o-») Skoda Rapid 136 r.v.1989 biely OOOO Audi 80 2.3E r.v. 1993 - Vopruz durch Technik [H] Honda HR-V 4x4 r.v. 2000 - mula Skoda 742 Forever Team
|
| 5.11.07, 21:12 |
|
 |
|
Vít
Hluchoň
Registrován: 23.1.07, 15:00 Příspěvky: 11873
|
Já tedy souhlasím s Martinem. Pokud bych měl řekněme oponovat Řediteli zeměkoule, pak musím položit následující otázky? Vraždí se běžně lidí po styku? Ne, ale co taková kudlanka.... Pliveme po sobě jed? Některé kobry to dělají, aniž by jim člověk ubližoval... Viděli jste někdy, že by si spolu dvě děti hrály a najednou jednomu z nich ruplo v kouli a bez zjevné příčiny tomu druhému roztrhlo prst ? Mě to pes udělal, seděl jsem vedle něj na gauči.... Co takový slon, viděl někdo z vás, jaké je potřeba v ZOO ve Dvoře Králové zařízení, aby agresivního samce udrželi v bezpečné vzdálenosti od ošetřovatelů? A nikdo mu nic nedělá... malé dítě šlápne třeba i nechtěně psovi na nohu či ocas a on mu potrhá celý obličej.... ? Opice které se kradou pod rukama potravu... Atd do nekonečna... zvířata se vzájemně požírají, rozhodně u toho kořist často trpí, podívejme se někdy na záběry jak kočkovíté šelmy loví antilopy.... nemyslím, že by zvířata byla na stejné (nebo dokonce lepší) úrovni než lidé. Rozhodně ne. Jistě, není důvod kočku upalovat, to je pochopitelně hnus, v tom samozřejmě souhlasím.
|
| 5.11.07, 21:24 |
|
 |
|
Serifus
>>Ing. Ředitel Zeměkoule<<
Registrován: 20.12.06, 11:49 Příspěvky: 2633 Bydliště: Praha
|
Vít Široký píše: Já tedy souhlasím s Martinem. Pokud bych měl řekněme oponovat Řediteli zeměkoule, pak musím položit následující otázky? Vraždí se běžně lidí po styku? Ne, ale co taková kudlanka.... Pliveme po sobě jed? Některé kobry to dělají, aniž by jim člověk ubližoval... Viděli jste někdy, že by si spolu dvě děti hrály a najednou jednomu z nich ruplo v kouli a bez zjevné příčiny tomu druhému roztrhlo prst ? Mě to pes udělal, seděl jsem vedle něj na gauči.... Co takový slon, viděl někdo z vás, jaké je potřeba v ZOO ve Dvoře Králové zařízení, aby agresivního samce udrželi v bezpečné vzdálenosti od ošetřovatelů? A nikdo mu nic nedělá... malé dítě šlápne třeba i nechtěně psovi na nohu či ocas a on mu potrhá celý obličej.... ? Opice které se kradou pod rukama potravu... Atd do nekonečna... zvířata se vzájemně požírají, rozhodně u toho kořist často trpí, podívejme se někdy na záběry jak kočkovíté šelmy loví antilopy.... nemyslím, že by zvířata byla na stejné (nebo dokonce lepší) úrovni než lidé. Rozhodně ne. Jistě, není důvod kočku upalovat, to je pochopitelně hnus, v tom samozřejmě souhlasím.
To se přece nedá srovnávat. Zvířata nezabíjí pro zábavu, ale pro přežití. Stejně jako když kudlanka zabije samce. Je to příroda. Když ale chytnu starou babičku, rozmlátím jí xicht a seberu 50 korun na pivo, nebo rozkopu hřbitov... to už není příroda. To je lidská bestialita. Ten pes asi fakt ví, že dítě mu nechtěně šlápne na ocas. Řekne si: Ono to neudělalo schválně. Nebudu na něj zlej. Cítí prostě bolest, tak se brání. Logika přírody. Zákony jsou neúprosné, ale není to pro zábavu, ale pro život. Člověk je úchylka a jednou na to dojede.
_________________ ŠKODA 105L, r.v.1984 - NEJLEPŠÍ KÁRA
EX ŠKODA FAVORIT 136L, r.v.1991
BMW E34 525i, r.v.1994 Plná Palba 11,6l/100km
|
| 5.11.07, 21:37 |
|
 |
|
Vít
Hluchoň
Registrován: 23.1.07, 15:00 Příspěvky: 11873
|
jo jo, pes neví, že mu nikdo ublížit nechce, ale proč? poněvadž je blbej a to je ta hlavní příčina, proč se nemůže zvíře stavět na úroveň člověka
|
| 5.11.07, 21:57 |
|
 |
|
Serifus
>>Ing. Ředitel Zeměkoule<<
Registrován: 20.12.06, 11:49 Příspěvky: 2633 Bydliště: Praha
|
Vít Široký píše: jo jo, pes neví, že mu nikdo ublížit nechce, ale proč? poněvadž je blbej a to je ta hlavní příčina, proč se nemůže zvíře stavět na úroveň člověka
Neni blbej. Je to zvíře a řídí se zákony přírody. A jestli jsou podle tebe blbý přírodní zákony, tak je to tvůj boj. Ale prostě jsou takový odjakživa. Blbý je to dítě, co mu šlape na ocas...  To, že umím počítat integro-diferenciální rovnice, Laplaceovu transformaci, Furierovy úlohy a podobný kraviny, tak to ze mě ještě nedělá chytrýho tvora  Někdy bych prostě radši kousnul.
_________________ ŠKODA 105L, r.v.1984 - NEJLEPŠÍ KÁRA
EX ŠKODA FAVORIT 136L, r.v.1991
BMW E34 525i, r.v.1994 Plná Palba 11,6l/100km
|
| 5.11.07, 22:08 |
|
 |
|
cyz
Registrován: 6.5.06, 20:11 Příspěvky: 3262 Bydliště: Uherské Hradiště (Kunovice)
|
Lidi mají žít s lidma a zvířata se zvířatama, v divočině. Už samotné zavírání zvířat do bytů nebo kotců, případně jejich chov je proti přírodě...
|
| 5.11.07, 22:08 |
|
 |
|
Vít
Hluchoň
Registrován: 23.1.07, 15:00 Příspěvky: 11873
|
Serifus píše: Vít Široký píše: jo jo, pes neví, že mu nikdo ublížit nechce, ale proč? poněvadž je blbej a to je ta hlavní příčina, proč se nemůže zvíře stavět na úroveň člověka Neni blbej. Je to zvíře a řídí se zákony přírody. A jestli jsou podle tebe blbý přírodní zákony, tak je to tvůj boj. Ale prostě jsou takový odjakživa. Blbý je to dítě, co mu šlape na ocas...  To, že umím počítat integro-diferenciální rovnice, Laplaceovu transformaci, Furierovy úlohy a podobný kraviny, tak to ze mě ještě nedělá chytrýho tvora  Někdy bych prostě radši kousnul. ale to dítě je kolikrát rádo, že se dovede pohybovat z A do B, ono se prostě nemůže přizpůsobit, prostě to nedovede... má se snad dítě zavřít do boudy, aby neomezovalo psa??? A nějakej laplas nebo furér na tohle nám žádný vliv, přírodní zákony ctím a přizpůsobuji se jim (jinak bych už byl po smrti), ale přeci nemůžeš chtít, aby člověk dělal pro čokla větší prostor a pohodlí než pro dítě...
|
| 5.11.07, 22:17 |
|
 |
|
Serifus
>>Ing. Ředitel Zeměkoule<<
Registrován: 20.12.06, 11:49 Příspěvky: 2633 Bydliště: Praha
|
Vít Široký píše: Serifus píše: Vít Široký píše: jo jo, pes neví, že mu nikdo ublížit nechce, ale proč? poněvadž je blbej a to je ta hlavní příčina, proč se nemůže zvíře stavět na úroveň člověka Neni blbej. Je to zvíře a řídí se zákony přírody. A jestli jsou podle tebe blbý přírodní zákony, tak je to tvůj boj. Ale prostě jsou takový odjakživa. Blbý je to dítě, co mu šlape na ocas...  To, že umím počítat integro-diferenciální rovnice, Laplaceovu transformaci, Furierovy úlohy a podobný kraviny, tak to ze mě ještě nedělá chytrýho tvora  Někdy bych prostě radši kousnul. ale to dítě je kolikrát rádo, že se dovede pohybovat z A do B, ono se prostě nemůže přizpůsobit, prostě to nedovede... má se snad dítě zavřít do boudy, aby neomezovalo psa??? A nějakej laplas nebo furér na tohle nám žádný vliv, přírodní zákony ctím a přizpůsobuji se jim (jinak bych už byl po smrti), ale přeci nemůžeš chtít, aby člověk dělal pro čokla větší prostor a pohodlí než pro dítě...
Může, proč ne? Nikomu to necpu a ani to po nikom nechci  Ale o tom se tu vůbec nebavím. S tím sis začal sám  Takže chudák dítě je teď hloupěkší, než pes, páč se ani neumí pohybovat  No teda.. ty z něj děláš...  Stavět jednoho tvora nad jiného je nesmysl. Pak můžeme jít i k rozlišení podle barvy očí, vlasů, délky nosu... 
_________________ ŠKODA 105L, r.v.1984 - NEJLEPŠÍ KÁRA
EX ŠKODA FAVORIT 136L, r.v.1991
BMW E34 525i, r.v.1994 Plná Palba 11,6l/100km
|
| 5.11.07, 22:48 |
|
 |
|
Serifus
>>Ing. Ředitel Zeměkoule<<
Registrován: 20.12.06, 11:49 Příspěvky: 2633 Bydliště: Praha
|
cyz píše: Lidi mají žít s lidma a zvířata se zvířatama, v divočině. Už samotné zavírání zvířat do bytů nebo kotců, případně jejich chov je proti přírodě...
Jo. A proto by se člověk neměl srát do "divočiny" a vypadnout ze Země, že? A vlastně jsi mě inspiroval. Jdu vyhnat ty pavouky z pokoje, páč jsou tu proti přírodě 
_________________ ŠKODA 105L, r.v.1984 - NEJLEPŠÍ KÁRA
EX ŠKODA FAVORIT 136L, r.v.1991
BMW E34 525i, r.v.1994 Plná Palba 11,6l/100km
|
| 5.11.07, 22:49 |
|
 |
|
cyz
Registrován: 6.5.06, 20:11 Příspěvky: 3262 Bydliště: Uherské Hradiště (Kunovice)
|
Serifus píše: cyz píše: Lidi mají žít s lidma a zvířata se zvířatama, v divočině. Už samotné zavírání zvířat do bytů nebo kotců, případně jejich chov je proti přírodě... Jo. A proto by se člověk neměl srát do "divočiny" a vypadnout ze Země, že? A vlastně jsi mě inspiroval. Jdu vyhnat ty pavouky z pokoje, páč jsou tu proti přírodě 
přeber si to jak chceš
|
| 5.11.07, 23:33 |
|
 |
|
Ondras83
Registrován: 15.11.06, 22:59 Příspěvky: 17411 Bydliště: Stračov (u HK)
|
_________________ "clovek musi mit odvahu to zkurvit"
|
| 5.11.07, 23:55 |
|
 |
|
cyz
Registrován: 6.5.06, 20:11 Příspěvky: 3262 Bydliště: Uherské Hradiště (Kunovice)
|
To je správné....jako pravda - myslím si že do tohoto tématu sedí spíš recepty na zvěřinu....přihoďte ještě něco 
|
| 5.11.07, 23:59 |
|
 |
|
Radic
Registrován: 19.5.07, 16:50 Příspěvky: 3202 Bydliště: Bánov (okr. Uh. Hradiště)
|
no mě se chce něco říct...ale velmi krátce...Chci vidět serifuse jak zavírá svého potomka do ohrádky aby něco neudělal jeho psovi protože je prostě hloupější než pes. To se mu asi syn/dcera jednou odvděčí. Co se týče zvířat tak všeho moc škodí...neodsuzuju zákroky vererináže ale to s tím děckem je fakt moc.
_________________ Škoda 135 Rapid Ford S-max TDCi Volvo S60 AWDoff 2.4T Škoda 742 Forever Team Škoda TW Coupe Club
|
| 6.11.07, 00:16 |
|
 |
|
Reklama
|
 Reklama
|
| |
|
 |
|
Kdo je online |
Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 návštevníků |
|
Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru Nemůžete odpovídat v tomto fóru Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
|
|