| Autor |
Zpráva |
|
cyz
Registrován: 6.5.06, 20:11 Příspěvky: 3262 Bydliště: Uherské Hradiště (Kunovice)
|
kachnis píše: Tak ony by se ty světla by měly být spínané s naskočením motoru jak píše vyhláška....ale jsou situace kdy prostě potřebuješ od někud jet nebo někam přijet nepozorovaně....a tehdy by mohly být na škodu. ze ty taky chodis tajne v noci na slunecnice....  [/quote]
No jako nehodlám to tady nějak moc rozvádět kam chodím v noci tajně ale dejme tomu že třeba na slunečnice 
|
| 5.11.07, 16:22 |
|
 |
|
Reklama
|
 Reklama
|
| |
|
 |
|
Kachnis
Moderátor
Registrován: 8.6.06, 11:31 Příspěvky: 10612 Bydliště: Strupčice-Chomutovsko
|
No jako nehodlám to tady nějak moc rozvádět kam chodím v noci tajně ale dejme tomu že třeba na slunečnice  [/quote]
dobra, verim Ti 
_________________ 742 8ti modelů,2 Rapidy, Feliciaq, TAZ 1500, škoda ForMan,Felicia Š 742 Forever Team, htp never team,Zakladajici clen Klubu ostrych motoru Kdyz do sveta,tak s litinou.. http://kachnis.techsajt.cz
|
| 5.11.07, 16:29 |
|
 |
|
fux.dggn
Registrován: 3.2.06, 11:46 Příspěvky: 352
|
cyz píše: Vít Široký píše: takový vypínač je rozhodně třeba, už jen kvůli servisu, dělat něco na autě se zapnutým zapalováním a přitom svítit je blbost Tak ony by se ty světla by měly být spínané s naskočením motoru jak píše vyhláška....ale jsou situace kdy prostě potřebuješ od někud jet nebo někam přijet nepozorovaně....a tehdy by mohly být na škodu.
Jak nepozorovaně?  Tos viděl v nějakym ámerickym filmu né? 
|
| 5.11.07, 16:34 |
|
 |
|
cyz
Registrován: 6.5.06, 20:11 Příspěvky: 3262 Bydliště: Uherské Hradiště (Kunovice)
|
fux.dggn píše: cyz píše: Vít Široký píše: takový vypínač je rozhodně třeba, už jen kvůli servisu, dělat něco na autě se zapnutým zapalováním a přitom svítit je blbost Tak ony by se ty světla by měly být spínané s naskočením motoru jak píše vyhláška....ale jsou situace kdy prostě potřebuješ od někud jet nebo někam přijet nepozorovaně....a tehdy by mohly být na škodu. Jak nepozorovaně?  Tos viděl v nějakym ámerickym filmu né? 
V americkém filmu přece v takových situacích jezdí spíš s dálkovýma, ne? 
|
| 5.11.07, 17:05 |
|
 |
|
slovacek.milos
Mistr mechanik
Registrován: 1.3.06, 13:42 Příspěvky: 16256 Bydliště: Strážnice
|
Martin píše: Nic jiného svítit NESMÍ. A kam je budeš dávat?
já už jsem si koupi martine ty rámečky na feldu co jsou místo záslepek na mlhovky, ta světla jsou přesto trochu menší napojím to na mlhovky s autotomatickým rosvěcením pak to vyfotím miloš
|
| 5.11.07, 21:59 |
|
 |
|
mikl
Registrován: 25.2.07, 23:31 Příspěvky: 61
|
Vít Široký píše: takový vypínač je rozhodně třeba, už jen kvůli servisu, dělat něco na autě se zapnutým zapalováním a přitom svítit je blbost
Během opravy stačí vyndat pojistku.
Ten vypínač je vhodný snad jen opravdu pro ty co chtějí jezdit tam kam nemají. 
|
| 6.11.07, 22:52 |
|
 |
|
Vít
Hluchoň
Registrován: 23.1.07, 15:00 Příspěvky: 11873
|
než se kroutit pod palubku a tahat pojistku, a ještě zjišťovat, která to je... to teda radši ten vypínač
|
| 6.11.07, 22:56 |
|
 |
|
mikl
Registrován: 25.2.07, 23:31 Příspěvky: 61
|
Vít Široký píše: takový vypínač je rozhodně třeba, už jen kvůli servisu, dělat něco na autě se zapnutým zapalováním a přitom svítit je blbost
Mám ji v motorovém prostoru a nemusím ji hledat,je po ruce.Pokud budu něco opravovat.
|
| 6.11.07, 22:57 |
|
 |
|
slovacek.milos
Mistr mechanik
Registrován: 1.3.06, 13:42 Příspěvky: 16256 Bydliště: Strážnice
|
mikl píše: Vít Široký píše: takový vypínač je rozhodně třeba, už jen kvůli servisu, dělat něco na autě se zapnutým zapalováním a přitom svítit je blbost Mám ji v motorovém prostoru a nemusím ji hledat,je po ruce.Pokud budu něco opravovat.
já jsem ty světla pro DS zatím napojil na přední mlhovky, protože je tam nemám a napojím to místo na obrysovky 58 jak to nyní je na 15 že se rožnou při žhavení, zhasnou při startu a pak to povalí, zírám akorát že je tam žárovka 21 W , večer jsem svítil v dílně a porovnával jsem to s přídavnýmu dálkáči H3 a ty dálkáče se mohly zahrabat moproti těm na DS miloš
|
| 7.11.07, 08:32 |
|
 |
|
Šemik
Registrován: 21.1.06, 19:58 Příspěvky: 15109 Bydliště: Praha
|
Tak takhle to Miloš vyřešil

_________________ ŠKODA 742 FOREVER TEAM
|
| 7.11.07, 20:16 |
|
 |
|
fux.dggn
Registrován: 3.2.06, 11:46 Příspěvky: 352
|
|
| 7.11.07, 20:59 |
|
 |
|
Kachnis
Moderátor
Registrován: 8.6.06, 11:31 Příspěvky: 10612 Bydliště: Strupčice-Chomutovsko
|
to je hledaci svetlomet 
_________________ 742 8ti modelů,2 Rapidy, Feliciaq, TAZ 1500, škoda ForMan,Felicia Š 742 Forever Team, htp never team,Zakladajici clen Klubu ostrych motoru Kdyz do sveta,tak s litinou.. http://kachnis.techsajt.cz
|
| 8.11.07, 13:54 |
|
 |
|
slovacek.milos
Mistr mechanik
Registrován: 1.3.06, 13:42 Příspěvky: 16256 Bydliště: Strážnice
|
ten hledák na střeše ten mám roky to používám do garáží když tam jdu honem honem a nechce se mi zapínat elektrika, a ty modré toho se bojím sám, co poldům budu vyprávět za pohádky nejsou homologované a ještě modré se mi váleli v regálu tak jsem je tam prdnul svítí v podélné rovině a jako mlhovky jsou bomba, to si nechám poradit jestli to tam nechat nebo to odmontovat nevím sám miloš
|
| 8.11.07, 16:08 |
|
 |
|
slovacek.milos
Mistr mechanik
Registrován: 1.3.06, 13:42 Příspěvky: 16256 Bydliště: Strážnice
|
chtěl bych i vyzkoušet ty světla pro DS jak se budou chovat v mlze no mlha zas není, že bych je používal na dvojí účel miloš
|
| 9.11.07, 19:26 |
|
 |
|
cinochlist
Registrován: 23.10.07, 21:24 Příspěvky: 71 Bydliště: Strakonicko - Jižní Čechy
|
musi svetla pro DS svitit samotne nebo s nimy musi svitit zadni koncova?
_________________ Škoda 130GL, motor 781.136
|
| 22.11.07, 13:24 |
|
 |
|
Reklama
|
 Reklama
|
| |
|
 |
|
Kdo je online |
Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník |
|
Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru Nemůžete odpovídat v tomto fóru Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
|
|