Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 22.6.26, 15:04



Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 94 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další
 denni svetla 
Autor Zpráva
Uživatelský avatar

Registrován: 6.5.06, 20:11
Příspěvky: 3262
Bydliště: Uherské Hradiště (Kunovice)
Příspěvek 
kachnis píše:
Tak ony by se ty světla by měly být spínané s naskočením motoru jak píše vyhláška....ale jsou situace kdy prostě potřebuješ od někud jet nebo někam přijet nepozorovaně....a tehdy by mohly být na škodu.


ze ty taky chodis tajne v noci na slunecnice.... :roll:[/quote]

No jako nehodlám to tady nějak moc rozvádět kam chodím v noci tajně ale dejme tomu že třeba na slunečnice :D :D


5.11.07, 16:22
Profil ICQ
Příspěvek Reklama

   
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 8.6.06, 11:31
Příspěvky: 10612
Bydliště: Strupčice-Chomutovsko
Příspěvek 
No jako nehodlám to tady nějak moc rozvádět kam chodím v noci tajně ale dejme tomu že třeba na slunečnice :D :D[/quote]

dobra, verim Ti :)

_________________
742 8ti modelů,2 Rapidy, Feliciaq, TAZ 1500, škoda ForMan,Felicia
Š 742 Forever Team, htp never team,Zakladajici clen Klubu ostrych motoru
Kdyz do sveta,tak s litinou..
http://kachnis.techsajt.cz


5.11.07, 16:29
Profil ICQ YIM Zobrazit autorovy stránky
Uživatelský avatar

Registrován: 3.2.06, 11:46
Příspěvky: 352
Příspěvek 
cyz píše:
Vít Široký píše:
takový vypínač je rozhodně třeba, už jen kvůli servisu, dělat něco na autě se zapnutým zapalováním a přitom svítit je blbost


Tak ony by se ty světla by měly být spínané s naskočením motoru jak píše vyhláška....ale jsou situace kdy prostě potřebuješ od někud jet nebo někam přijet nepozorovaně....a tehdy by mohly být na škodu.


Jak nepozorovaně? :D Tos viděl v nějakym ámerickym filmu né? :D :D :D


5.11.07, 16:34
Profil
Uživatelský avatar

Registrován: 6.5.06, 20:11
Příspěvky: 3262
Bydliště: Uherské Hradiště (Kunovice)
Příspěvek 
fux.dggn píše:
cyz píše:
Vít Široký píše:
takový vypínač je rozhodně třeba, už jen kvůli servisu, dělat něco na autě se zapnutým zapalováním a přitom svítit je blbost


Tak ony by se ty světla by měly být spínané s naskočením motoru jak píše vyhláška....ale jsou situace kdy prostě potřebuješ od někud jet nebo někam přijet nepozorovaně....a tehdy by mohly být na škodu.


Jak nepozorovaně? :D Tos viděl v nějakym ámerickym filmu né? :D :D :D


V americkém filmu přece v takových situacích jezdí spíš s dálkovýma, ne? :D


5.11.07, 17:05
Profil ICQ
Mistr mechanik
Uživatelský avatar

Registrován: 1.3.06, 13:42
Příspěvky: 16256
Bydliště: Strážnice
Příspěvek 
Martin píše:
Nic jiného svítit NESMÍ. A kam je budeš dávat?


já už jsem si koupi martine ty rámečky na feldu co jsou místo záslepek na mlhovky, ta světla jsou přesto trochu menší napojím to na mlhovky s autotomatickým rosvěcením pak to vyfotím miloš


5.11.07, 21:59
Profil

Registrován: 25.2.07, 23:31
Příspěvky: 61
Příspěvek 
Vít Široký píše:
takový vypínač je rozhodně třeba, už jen kvůli servisu, dělat něco na autě se zapnutým zapalováním a přitom svítit je blbost


Během opravy stačí vyndat pojistku.
Ten vypínač je vhodný snad jen opravdu pro ty co chtějí jezdit tam kam nemají. :lol:


6.11.07, 22:52
Profil
Hluchoň

Registrován: 23.1.07, 15:00
Příspěvky: 11873
Příspěvek 
než se kroutit pod palubku a tahat pojistku, a ještě zjišťovat, která to je... to teda radši ten vypínač


6.11.07, 22:56
Profil ICQ

Registrován: 25.2.07, 23:31
Příspěvky: 61
Příspěvek 
Vít Široký píše:
takový vypínač je rozhodně třeba, už jen kvůli servisu, dělat něco na autě se zapnutým zapalováním a přitom svítit je blbost

Mám ji v motorovém prostoru a nemusím ji hledat,je po ruce.Pokud budu něco opravovat.


6.11.07, 22:57
Profil
Mistr mechanik
Uživatelský avatar

Registrován: 1.3.06, 13:42
Příspěvky: 16256
Bydliště: Strážnice
Příspěvek 
mikl píše:
Vít Široký píše:
takový vypínač je rozhodně třeba, už jen kvůli servisu, dělat něco na autě se zapnutým zapalováním a přitom svítit je blbost

Mám ji v motorovém prostoru a nemusím ji hledat,je po ruce.Pokud budu něco opravovat.


já jsem ty světla pro DS zatím napojil na přední mlhovky, protože je tam nemám a napojím to místo na obrysovky 58 jak to nyní je na 15 že se rožnou při žhavení, zhasnou při startu a pak to povalí, zírám akorát že je tam žárovka 21 W , večer jsem svítil v dílně a porovnával jsem to s přídavnýmu dálkáči H3 a ty dálkáče se mohly zahrabat moproti těm na DS miloš


7.11.07, 08:32
Profil

Registrován: 21.1.06, 19:58
Příspěvky: 15109
Bydliště: Praha
Příspěvek 
Tak takhle to Miloš vyřešil :)

Obrázek

_________________
ŠKODA 742 FOREVER TEAM


7.11.07, 20:16
Profil
Uživatelský avatar

Registrován: 3.2.06, 11:46
Příspěvky: 352
Příspěvek 
Šemik píše:
Tak takhle to Miloš vyřešil :)

Obrázek


No ty SPDS místo těch mlhovek jsou pěkný, ty modrý tesko přídavný mlhovky nebo dálkový, který ani nemaji homologaci budiž, ale to na tý střeše, to je BRUTUS :D :D :D


7.11.07, 20:59
Profil
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 8.6.06, 11:31
Příspěvky: 10612
Bydliště: Strupčice-Chomutovsko
Příspěvek 
to je hledaci svetlomet :)

_________________
742 8ti modelů,2 Rapidy, Feliciaq, TAZ 1500, škoda ForMan,Felicia
Š 742 Forever Team, htp never team,Zakladajici clen Klubu ostrych motoru
Kdyz do sveta,tak s litinou..
http://kachnis.techsajt.cz


8.11.07, 13:54
Profil ICQ YIM Zobrazit autorovy stránky
Mistr mechanik
Uživatelský avatar

Registrován: 1.3.06, 13:42
Příspěvky: 16256
Bydliště: Strážnice
Příspěvek 
fux.dggn píše:
Šemik píše:
Tak takhle to Miloš vyřešil :)

Obrázek


No ty SPDS místo těch mlhovek jsou pěkný, ty modrý tesko přídavný mlhovky nebo dálkový, který ani nemaji homologaci budiž, ale to na tý střeše, to je BRUTUS :D :D :D


ten hledák na střeše ten mám roky to používám do garáží když tam jdu honem honem a nechce se mi zapínat elektrika, a ty modré toho se bojím sám, co poldům budu vyprávět za pohádky nejsou homologované a ještě modré se mi váleli v regálu tak jsem je tam prdnul svítí v podélné rovině a jako mlhovky jsou bomba, to si nechám poradit jestli to tam nechat nebo to odmontovat nevím sám miloš


8.11.07, 16:08
Profil
Mistr mechanik
Uživatelský avatar

Registrován: 1.3.06, 13:42
Příspěvky: 16256
Bydliště: Strážnice
Příspěvek 
chtěl bych i vyzkoušet ty světla pro DS jak se budou chovat v mlze no mlha zas není, že bych je používal na dvojí účel miloš


9.11.07, 19:26
Profil
Uživatelský avatar

Registrován: 23.10.07, 21:24
Příspěvky: 71
Bydliště: Strakonicko - Jižní Čechy
Příspěvek 
musi svetla pro DS svitit samotne nebo s nimy musi svitit zadni koncova?

_________________
Škoda 130GL, motor 781.136


22.11.07, 13:24
Profil
Příspěvek Reklama

   
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 94 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Český překlad – phpBB.cz
[ Time : 0.054s | 11 Queries | GZIP : Off ]