| Autor |
Zpráva |
|
Jiri
Registrován: 18.3.07, 20:23 Příspěvky: 4146 Bydliště: okres svitavy,West Yorkshire
|
vyfot to.. tim nic nepokazis... a jinak jak to tak ctu taky prvni po cem bych sel tak taky asi rozvody... jinak nevim... zalezi co to klepe.. jak moc... atd....no mohla se tam stat spousta veci..ale prvni ty rozvody
|
| 28.11.07, 21:42 |
|
 |
|
Reklama
|
 Reklama
|
| |
|
 |
|
jizíček
Registrován: 10.8.06, 22:50 Příspěvky: 926 Bydliště: Malé Březno,Most
|
_________________ Favorit 135 BMM r.v. 94 - odhlašený
VW Golf III combi, 1.9 tdi, r.v. 97
Škoda 742 Forever Team
|
| 28.11.07, 21:43 |
|
 |
|
jizíček
Registrován: 10.8.06, 22:50 Příspěvky: 926 Bydliště: Malé Březno,Most
|
jo .. a co to klepani do ty treti svicky ... do jiny to neklepe ...
_________________ Favorit 135 BMM r.v. 94 - odhlašený
VW Golf III combi, 1.9 tdi, r.v. 97
Škoda 742 Forever Team
|
| 28.11.07, 21:47 |
|
 |
|
Jiri
Registrován: 18.3.07, 20:23 Příspěvky: 4146 Bydliště: okres svitavy,West Yorkshire
|
tohle nevypada na 16V ale remen to ma tak na 99.9 procenta.... tak zkontroluj jestli neni preskocenej a radeji to moc startovat nezkousej... nejdriv se opravdu ujisti ze ty rozvody jsou v poradku muhla se ropsypat kladka nebo neco... tyhle vyhodne koupe mivaji remen jeste original......
|
| 28.11.07, 21:49 |
|
 |
|
jizíček
Registrován: 10.8.06, 22:50 Příspěvky: 926 Bydliště: Malé Březno,Most
|
Jiri píše: tohle nevypada na 16V ale remen to ma tak na 99.9 procenta.... tak zkontroluj jestli neni preskocenej a radeji to moc startovat nezkousej... nejdriv se opravdu ujisti ze ty rozvody jsou v poradku muhla se ropsypat kladka nebo neco... tyhle vyhodne koupe mivaji remen jeste original......
podle toho motoru jak vypada, tak tam je asi vse original  kamos menil vzduchac ... mno ten byl prej pekne jetej ....
_________________ Favorit 135 BMM r.v. 94 - odhlašený
VW Golf III combi, 1.9 tdi, r.v. 97
Škoda 742 Forever Team
|
| 28.11.07, 21:52 |
|
 |
|
Jiri
Registrován: 18.3.07, 20:23 Příspěvky: 4146 Bydliště: okres svitavy,West Yorkshire
|
no... to je dobry.... zkontroluj polohu tech rozvodu jestli to nepreskocilo...nez to budes vedet tak to ani nestartuj... mohl by si tam poskodit vice nez to treba uz je...zkontroluj ty rozvody.. jestli vis jak na to...
|
| 28.11.07, 21:56 |
|
 |
|
jizíček
Registrován: 10.8.06, 22:50 Příspěvky: 926 Bydliště: Malé Březno,Most
|
Jiri píše: no... to je dobry.... zkontroluj polohu tech rozvodu jestli to nepreskocilo...nez to budes vedet tak to ani nestartuj... mohl by si tam poskodit vice nez to treba uz je...zkontroluj ty rozvody.. jestli vis jak na to...
co myslis ,? mala napoveda, odpoved zacina na N 
_________________ Favorit 135 BMM r.v. 94 - odhlašený
VW Golf III combi, 1.9 tdi, r.v. 97
Škoda 742 Forever Team
|
| 28.11.07, 21:59 |
|
 |
|
Jiri
Registrován: 18.3.07, 20:23 Příspěvky: 4146 Bydliště: okres svitavy,West Yorkshire
|
no kdyz se podivas na tu druhou fotku tak na leve strane motoru... ne u spojky... je plastovy kryt ten sundas a tam by mel byt remen... kouknes v jakem je stavu... vizualne a jak je napnuty... nemel by byt napnuty tak natesno jak klinovy co je k alternatoru ale rozhodne ne volny.... proste tak akorat... jak tohle budes vedet tak napis jak to pod tim krytem vypada ... jestli ten remen je celej a ja dobre napnute....jeste napis jednou co to presne je... auto... rok motor pripadne nejakej kod motoru....ale 16V to neni urcite..
|
| 28.11.07, 22:03 |
|
 |
|
Kristensen
Registrován: 24.2.07, 10:02 Příspěvky: 6765 Bydliště: Česká Třebová
|
je to na 100% 16V je to stejný jako Honda, má to jednu vačku ale 16V. Už se pracuje na nákresu.
_________________ JM AUTO-MOTO
Tak jsem všechno prodal a koupil jsem si ojetou P306 a XJ 900 Div
|
| 28.11.07, 22:07 |
|
 |
|
Jiri
Registrován: 18.3.07, 20:23 Příspěvky: 4146 Bydliště: okres svitavy,West Yorkshire
|
s jednou vackou... podle autodat mam na rok 87 nisan sunny coupe moznosti 1.5...1.5... a nebo 1.6 DOHC .. coz je dvouvacka.....a nebo 1.7D.. a to take ne..ten kod motoru by pomoh
|
| 28.11.07, 22:10 |
|
 |
|
Kristensen
Registrován: 24.2.07, 10:02 Příspěvky: 6765 Bydliště: Česká Třebová
|
teď jsem z toho jelen on to asi nebude 16V nemáš kod motoru?
_________________ JM AUTO-MOTO
Tak jsem všechno prodal a koupil jsem si ojetou P306 a XJ 900 Div
|
| 28.11.07, 22:13 |
|
 |
|
Kristensen
Registrován: 24.2.07, 10:02 Příspěvky: 6765 Bydliště: Česká Třebová
|
Jiri píše: s jednou vackou... podle autodat mam na rok 87 nisan sunny coupe moznosti 1.5...1.5... a nebo 1.6 DOHC .. coz je dvouvacka.....a nebo 1.7D.. a to take ne..ten kod motoru by pomoh
No já zase mám podle knížky rozvodů 1,6 obyč ale i 16V
_________________ JM AUTO-MOTO
Tak jsem všechno prodal a koupil jsem si ojetou P306 a XJ 900 Div
|
| 28.11.07, 22:15 |
|
 |
|
Kristensen
Registrován: 24.2.07, 10:02 Příspěvky: 6765 Bydliště: Česká Třebová
|
nebo alespoň fotku ze strany rozvodů
_________________ JM AUTO-MOTO
Tak jsem všechno prodal a koupil jsem si ojetou P306 a XJ 900 Div
|
| 28.11.07, 22:16 |
|
 |
|
Jiri
Registrován: 18.3.07, 20:23 Příspěvky: 4146 Bydliště: okres svitavy,West Yorkshire
|
nebude .. i ty svicky jsou takhle zepredu 16V by je mel v prostred a koukal sem na nakres rozvodu 1.6 DOHC.. tam jsou dve vacky a na 16. klasika je 1 vacka a ten kryt je tak dozadu... podobne jak na te fotce... kod motoru sem hod.......at sme chtrejsi
|
| 28.11.07, 22:16 |
|
 |
|
jizíček
Registrován: 10.8.06, 22:50 Příspěvky: 926 Bydliště: Malé Březno,Most
|
Kristensen píše: teď jsem z toho jelen on to asi nebude 16V nemáš kod motoru?
a kde bych ho nasel ?? se kdyztak zitra mrknu (tak abych ho tam nemusel hledat po celym motoru), ted uz ven nejdu ...
_________________ Favorit 135 BMM r.v. 94 - odhlašený
VW Golf III combi, 1.9 tdi, r.v. 97
Škoda 742 Forever Team
|
| 28.11.07, 22:19 |
|
 |
|
Reklama
|
 Reklama
|
| |
|
 |
|