Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 22.6.26, 15:34



Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 49 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
 nutna pomoc 
Autor Zpráva
Uživatelský avatar

Registrován: 18.3.07, 20:23
Příspěvky: 4146
Bydliště: okres svitavy,West Yorkshire
Příspěvek 
vyfot to.. tim nic nepokazis... a jinak jak to tak ctu taky prvni po cem bych sel tak taky asi rozvody... jinak nevim... zalezi co to klepe.. jak moc... atd....no mohla se tam stat spousta veci..ale prvni ty rozvody


28.11.07, 21:42
Profil ICQ
Příspěvek Reklama

   

Registrován: 10.8.06, 22:50
Příspěvky: 926
Bydliště: Malé Březno,Most
Příspěvek 
Obrázek
Obrázek

_________________
Favorit 135 BMM r.v. 94 - odhlašený
VW Golf III combi, 1.9 tdi, r.v. 97
Obrázek
Škoda 742 Forever Team


28.11.07, 21:43
Profil ICQ

Registrován: 10.8.06, 22:50
Příspěvky: 926
Bydliště: Malé Březno,Most
Příspěvek 
jo .. a co to klepani do ty treti svicky ... do jiny to neklepe ...

_________________
Favorit 135 BMM r.v. 94 - odhlašený
VW Golf III combi, 1.9 tdi, r.v. 97
Obrázek
Škoda 742 Forever Team


28.11.07, 21:47
Profil ICQ
Uživatelský avatar

Registrován: 18.3.07, 20:23
Příspěvky: 4146
Bydliště: okres svitavy,West Yorkshire
Příspěvek 
tohle nevypada na 16V ale remen to ma tak na 99.9 procenta.... tak zkontroluj jestli neni preskocenej a radeji to moc startovat nezkousej... nejdriv se opravdu ujisti ze ty rozvody jsou v poradku muhla se ropsypat kladka nebo neco... tyhle vyhodne koupe mivaji remen jeste original......


28.11.07, 21:49
Profil ICQ

Registrován: 10.8.06, 22:50
Příspěvky: 926
Bydliště: Malé Březno,Most
Příspěvek 
Jiri píše:
tohle nevypada na 16V ale remen to ma tak na 99.9 procenta.... tak zkontroluj jestli neni preskocenej a radeji to moc startovat nezkousej... nejdriv se opravdu ujisti ze ty rozvody jsou v poradku muhla se ropsypat kladka nebo neco... tyhle vyhodne koupe mivaji remen jeste original......

podle toho motoru jak vypada, tak tam je asi vse original :lol: kamos menil vzduchac ... mno ten byl prej pekne jetej ....

_________________
Favorit 135 BMM r.v. 94 - odhlašený
VW Golf III combi, 1.9 tdi, r.v. 97
Obrázek
Škoda 742 Forever Team


28.11.07, 21:52
Profil ICQ
Uživatelský avatar

Registrován: 18.3.07, 20:23
Příspěvky: 4146
Bydliště: okres svitavy,West Yorkshire
Příspěvek 
no... to je dobry.... zkontroluj polohu tech rozvodu jestli to nepreskocilo...nez to budes vedet tak to ani nestartuj... mohl by si tam poskodit vice nez to treba uz je...zkontroluj ty rozvody.. jestli vis jak na to...


28.11.07, 21:56
Profil ICQ

Registrován: 10.8.06, 22:50
Příspěvky: 926
Bydliště: Malé Březno,Most
Příspěvek 
Jiri píše:
no... to je dobry.... zkontroluj polohu tech rozvodu jestli to nepreskocilo...nez to budes vedet tak to ani nestartuj... mohl by si tam poskodit vice nez to treba uz je...zkontroluj ty rozvody.. jestli vis jak na to...

:D


co myslis ,? mala napoveda, odpoved zacina na N :lol:

_________________
Favorit 135 BMM r.v. 94 - odhlašený
VW Golf III combi, 1.9 tdi, r.v. 97
Obrázek
Škoda 742 Forever Team


28.11.07, 21:59
Profil ICQ
Uživatelský avatar

Registrován: 18.3.07, 20:23
Příspěvky: 4146
Bydliště: okres svitavy,West Yorkshire
Příspěvek 
no kdyz se podivas na tu druhou fotku tak na leve strane motoru... ne u spojky... je plastovy kryt ten sundas a tam by mel byt remen... kouknes v jakem je stavu... vizualne a jak je napnuty... nemel by byt napnuty tak natesno jak klinovy co je k alternatoru ale rozhodne ne volny.... proste tak akorat... jak tohle budes vedet tak napis jak to pod tim krytem vypada ... jestli ten remen je celej a ja dobre napnute....jeste napis jednou co to presne je... auto... rok motor pripadne nejakej kod motoru....ale 16V to neni urcite..


28.11.07, 22:03
Profil ICQ
Uživatelský avatar

Registrován: 24.2.07, 10:02
Příspěvky: 6765
Bydliště: Česká Třebová
Příspěvek 
je to na 100% 16V je to stejný jako Honda, má to jednu vačku ale 16V. Už se pracuje na nákresu.

_________________
JM AUTO-MOTO

Tak jsem všechno prodal a koupil jsem si ojetou P306 a XJ 900 Div :-D


28.11.07, 22:07
Profil
Uživatelský avatar

Registrován: 18.3.07, 20:23
Příspěvky: 4146
Bydliště: okres svitavy,West Yorkshire
Příspěvek 
s jednou vackou... podle autodat mam na rok 87 nisan sunny coupe moznosti 1.5...1.5... a nebo 1.6 DOHC .. coz je dvouvacka.....a nebo 1.7D.. a to take ne..ten kod motoru by pomoh


28.11.07, 22:10
Profil ICQ
Uživatelský avatar

Registrován: 24.2.07, 10:02
Příspěvky: 6765
Bydliště: Česká Třebová
Příspěvek 
teď jsem z toho jelen on to asi nebude 16V nemáš kod motoru?

_________________
JM AUTO-MOTO

Tak jsem všechno prodal a koupil jsem si ojetou P306 a XJ 900 Div :-D


28.11.07, 22:13
Profil
Uživatelský avatar

Registrován: 24.2.07, 10:02
Příspěvky: 6765
Bydliště: Česká Třebová
Příspěvek 
Jiri píše:
s jednou vackou... podle autodat mam na rok 87 nisan sunny coupe moznosti 1.5...1.5... a nebo 1.6 DOHC .. coz je dvouvacka.....a nebo 1.7D.. a to take ne..ten kod motoru by pomoh


No já zase mám podle knížky rozvodů 1,6 obyč ale i 16V

_________________
JM AUTO-MOTO

Tak jsem všechno prodal a koupil jsem si ojetou P306 a XJ 900 Div :-D


28.11.07, 22:15
Profil
Uživatelský avatar

Registrován: 24.2.07, 10:02
Příspěvky: 6765
Bydliště: Česká Třebová
Příspěvek 
nebo alespoň fotku ze strany rozvodů

_________________
JM AUTO-MOTO

Tak jsem všechno prodal a koupil jsem si ojetou P306 a XJ 900 Div :-D


28.11.07, 22:16
Profil
Uživatelský avatar

Registrován: 18.3.07, 20:23
Příspěvky: 4146
Bydliště: okres svitavy,West Yorkshire
Příspěvek 
nebude .. i ty svicky jsou takhle zepredu 16V by je mel v prostred a koukal sem na nakres rozvodu 1.6 DOHC.. tam jsou dve vacky a na 16. klasika je 1 vacka a ten kryt je tak dozadu... podobne jak na te fotce... kod motoru sem hod.......at sme chtrejsi


28.11.07, 22:16
Profil ICQ

Registrován: 10.8.06, 22:50
Příspěvky: 926
Bydliště: Malé Březno,Most
Příspěvek 
Kristensen píše:
teď jsem z toho jelen on to asi nebude 16V nemáš kod motoru?

a kde bych ho nasel ?? se kdyztak zitra mrknu (tak abych ho tam nemusel hledat po celym motoru), ted uz ven nejdu ...

_________________
Favorit 135 BMM r.v. 94 - odhlašený
VW Golf III combi, 1.9 tdi, r.v. 97
Obrázek
Škoda 742 Forever Team


28.11.07, 22:19
Profil ICQ
Příspěvek Reklama

   
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 49 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Český překlad – phpBB.cz
[ Time : 0.049s | 11 Queries | GZIP : Off ]