| Autor |
Zpráva |
|
Rovano
Registrován: 1.6.06, 11:23 Příspěvky: 40 Bydliště: Brno
|
 Světla potkávací zaráz s denními
V poslední době potkávám auta co buď nesvítí(2x) i za menší tmy(kryplové), nebo svítí potkávačkama i denními zároveň(3x). Všechno je stejný styl. Namísto mlhovek maj denní. Čili nějak nechápu kde k tomu přišli. Spotřeba ještě větší. Jinak vás mohu uklidnit, že už mám nový přední tlumiče a jsou to dudy(před) a nebe(po výměně) 
_________________ Škoda Felicie 1.3L GLX 50kW 94'
|
| 11.12.07, 12:41 |
|
 |
|
Reklama
|
 Reklama
|
| |
|
 |
|
fux.dggn
Registrován: 3.2.06, 11:46 Příspěvky: 352
|
 Re: Světla potkávací zaráz s denními
Rovano píše: V poslední době potkávám auta co buď nesvítí(2x) i za menší tmy(kryplové), nebo svítí potkávačkama i denními zároveň(3x). Všechno je stejný styl. Namísto mlhovek maj denní. Čili nějak nechápu kde k tomu přišli. Spotřeba ještě větší. Jinak vás mohu uklidnit, že už mám nový přední tlumiče a jsou to dudy(před) a nebe(po výměně) 
A jak víš, že jsou to denní světla??? Mohly to být potkávačky a mlhovky, takhle svítí taky spousta řidičů, i když je to na nic.
|
| 11.12.07, 13:44 |
|
 |
|
Kachnis
Moderátor
Registrován: 8.6.06, 11:31 Příspěvky: 10612 Bydliště: Strupčice-Chomutovsko
|
 Re: Světla potkávací zaráz s denními
jo,zrovna dnesko,torchu poprchavalo a na silnici proti nam mazali policajti v tom Cobra mondeu a svitili potkavackama i mlhovkama..nas by za to hubovali a oni muzou.
_________________ 742 8ti modelů,2 Rapidy, Feliciaq, TAZ 1500, škoda ForMan,Felicia Š 742 Forever Team, htp never team,Zakladajici clen Klubu ostrych motoru Kdyz do sveta,tak s litinou.. http://kachnis.techsajt.cz
|
| 11.12.07, 14:07 |
|
 |
|
Martin 007
Dezertér
Registrován: 19.11.06, 17:11 Příspěvky: 12402 Bydliště: Pardubice - jihozápadní okolí
|
_________________ Škoda 130 RAPID 1987 - 743.136 "Kdo nemá Rapida jistě život proklíná." UNDER RECONSTRUCTION BMW E46 330xi Touring 2001 - Objem ničím nenahradíš. Zakládající člen Coupé clubu TW Škoda 743 Forever Team Člen klubu ostrých motorů TW
|
| 11.12.07, 14:09 |
|
 |
|
FerdikF
Registrován: 6.11.06, 12:51 Příspěvky: 784 Bydliště: Chrudimsko
|
Taky poslední dobou potkávám každý třetí auto s mlhovkama, stačí aby začlo poprchávat. Když mě ale fakt oslňuje tak mu bliknu taky mlhovkama, když to nevypne, pouštím natvrdo dálkové.
_________________ Forman Glxi r.v.93 karbec 43Kw lpg
Ford Fiesta r.v.91 37kw
|
| 11.12.07, 20:05 |
|
 |
|
Nepér
Registrován: 2.2.06, 23:27 Příspěvky: 7662 Bydliště: Praha východ
|
Správná mlhovka svítí do země, s tím oslňováním nevím no...
_________________ "Šlápněte na to trochu, ať nemusím brzdit!"
|
| 11.12.07, 20:44 |
|
 |
|
Radic
Registrován: 19.5.07, 16:50 Příspěvky: 3202 Bydliště: Bánov (okr. Uh. Hradiště)
|
no když se silnice leskne tak je to fakt na**** je to nepříjemné 
|
| 11.12.07, 21:05 |
|
 |
|
Kristensen
Registrován: 24.2.07, 10:02 Příspěvky: 6765 Bydliště: Česká Třebová
|
já mám žlutý mlhovky, jinak ráno do práce jedu jen na mlhovky a v dešti taky tak většinou jezdím,  já jak jezdím pořád rychle tak to vypadá jako když hustě prší a to se mlhovky použít můžou 
_________________ JM AUTO-MOTO
Tak jsem všechno prodal a koupil jsem si ojetou P306 a XJ 900 Div
|
| 11.12.07, 22:19 |
|
 |
|
fux.dggn
Registrován: 3.2.06, 11:46 Příspěvky: 352
|
Kristensen píše: já mám žlutý mlhovky, jinak ráno do práce jedu jen na mlhovky a v dešti taky tak většinou jezdím,  já jak jezdím pořád rychle tak to vypadá jako když hustě prší a to se mlhovky použít můžou 
Souhlas, žlutá je na mokrou silnici brutus.
|
| 13.12.07, 19:23 |
|
 |
|
fux.dggn
Registrován: 3.2.06, 11:46 Příspěvky: 352
|
Mam takovou otázku, zákon řiká něco v tom smyslu, že přední světla mohu použít za mlhy, hustého deště a sněžení.
Mlha je mi jasné, ale jak je to s tím sněžením, mě se to jeví jako za hustého deště nebo když sněží.
Anebo je to za hustého deště nebo hustého sněžení???
|
| 13.12.07, 19:27 |
|
 |
|
Martin
Registrován: 24.3.06, 19:10 Příspěvky: 3694 Bydliště: Vysočina
|
 No tak to bych teda vůbec neřešil, vždyť samotné slůvko hustého je nejasné, každý si představuje hustý déšť jinak a pokud vím, tak žádný etalon hustého deště neexistuje. 
_________________ ŠKODA 125L LPG, r.v. 1988 béžová
ŠKODA 125L LPG, r.v. 198? červená
|
| 13.12.07, 19:34 |
|
 |
|
fux.dggn
Registrován: 3.2.06, 11:46 Příspěvky: 352
|
Martin píše: :lol: No tak to bych teda vůbec neřešil, vždyť samotné slůvko hustého je nejasné, každý si představuje hustý déšť jinak a pokud vím, tak žádný etalon hustého deště neexistuje. 
I to je pravda, jak Ti někdo dokáže, kde je hranice hustého a normálního deště...tedy neřešim 
|
| 13.12.07, 19:54 |
|
 |
|
Kaliban123
Registrován: 5.8.06, 22:50 Příspěvky: 761 Bydliště: Brno
|
to je hustýýý 
_________________ Škoda 742 Forever Team ale jezdím žabožroutem
|
| 13.12.07, 20:22 |
|
 |
|
Kristensen
Registrován: 24.2.07, 10:02 Příspěvky: 6765 Bydliště: Česká Třebová
|
Právě proto řikám že s tím svítím pořád protože i když jen lehce prší tak když jedeš rychle tak to vypadá jako hustý déšť a přesně jak řikáš nikde není definováno co to je hustý déšť
_________________ JM AUTO-MOTO
Tak jsem všechno prodal a koupil jsem si ojetou P306 a XJ 900 Div
|
| 13.12.07, 20:57 |
|
 |
|
Drak
Registrován: 29.8.06, 20:14 Příspěvky: 3060 Bydliště: Olomouc
|
No jeden dopravák mi vysvětlil definici hustýho dešťa, oni to berou podle viditelnosti, když prej na 50 metrů rozeznáváš ostrý obrysy budov, nebo věcí, tak hustej není a nad 50m jo.
_________________ Už tu nejsem, s fórem mi vlezte na hrb. Co jsem měl rozřešeno dořeště prosím přes drak@drakk.eu
|
| 13.12.07, 21:59 |
|
 |
|
Reklama
|
 Reklama
|
| |
|
 |
|