Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 22.6.26, 11:39



Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 16 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další
 Světla potkávací zaráz s denními 
Autor Zpráva

Registrován: 1.6.06, 11:23
Příspěvky: 40
Bydliště: Brno
Příspěvek Světla potkávací zaráz s denními
V poslední době potkávám auta co buď nesvítí(2x) i za menší tmy(kryplové), nebo svítí potkávačkama i denními zároveň(3x). Všechno je stejný styl. Namísto mlhovek maj denní. Čili nějak nechápu kde k tomu přišli. Spotřeba ještě větší. Jinak vás mohu uklidnit, že už mám nový přední tlumiče a jsou to dudy(před) a nebe(po výměně) :D

_________________
Škoda Felicie 1.3L GLX 50kW 94'


11.12.07, 12:41
Profil
Příspěvek Reklama

   
Uživatelský avatar

Registrován: 3.2.06, 11:46
Příspěvky: 352
Příspěvek Re: Světla potkávací zaráz s denními
Rovano píše:
V poslední době potkávám auta co buď nesvítí(2x) i za menší tmy(kryplové), nebo svítí potkávačkama i denními zároveň(3x). Všechno je stejný styl. Namísto mlhovek maj denní. Čili nějak nechápu kde k tomu přišli. Spotřeba ještě větší. Jinak vás mohu uklidnit, že už mám nový přední tlumiče a jsou to dudy(před) a nebe(po výměně) :D


A jak víš, že jsou to denní světla??? Mohly to být potkávačky a mlhovky, takhle svítí taky spousta řidičů, i když je to na nic.


11.12.07, 13:44
Profil
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 8.6.06, 11:31
Příspěvky: 10612
Bydliště: Strupčice-Chomutovsko
Příspěvek Re: Světla potkávací zaráz s denními
jo,zrovna dnesko,torchu poprchavalo a na silnici proti nam mazali policajti v tom Cobra mondeu a svitili potkavackama i mlhovkama..nas by za to hubovali a oni muzou.

_________________
742 8ti modelů,2 Rapidy, Feliciaq, TAZ 1500, škoda ForMan,Felicia
Š 742 Forever Team, htp never team,Zakladajici clen Klubu ostrych motoru
Kdyz do sveta,tak s litinou..
http://kachnis.techsajt.cz


11.12.07, 14:07
Profil ICQ YIM Zobrazit autorovy stránky
Dezertér
Uživatelský avatar

Registrován: 19.11.06, 17:11
Příspěvky: 12402
Bydliště: Pardubice - jihozápadní okolí
Příspěvek 
Cobra Mondeo jo :D :D :D mazec :lol: :lol: :lol:

_________________
Škoda 130 RAPID 1987 - 743.136 "Kdo nemá Rapida jistě život proklíná." UNDER RECONSTRUCTION
BMW E46 330xi Touring 2001 - Objem ničím nenahradíš.
Zakládající člen Coupé clubu TW
Škoda 743 Forever Team
Člen klubu ostrých motorů TW


11.12.07, 14:09
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Uživatelský avatar

Registrován: 6.11.06, 12:51
Příspěvky: 784
Bydliště: Chrudimsko
Příspěvek 
Taky poslední dobou potkávám každý třetí auto s mlhovkama, stačí aby začlo poprchávat. Když mě ale fakt oslňuje tak mu bliknu taky mlhovkama, když to nevypne, pouštím natvrdo dálkové.

_________________
Forman Glxi r.v.93 karbec 43Kw lpg
Obrázek
Ford Fiesta r.v.91 37kw


11.12.07, 20:05
Profil
Uživatelský avatar

Registrován: 2.2.06, 23:27
Příspěvky: 7662
Bydliště: Praha východ
Příspěvek 
Správná mlhovka svítí do země, s tím oslňováním nevím no...

_________________
"Šlápněte na to trochu, ať nemusím brzdit!"


11.12.07, 20:44
Profil ICQ
Uživatelský avatar

Registrován: 19.5.07, 16:50
Příspěvky: 3202
Bydliště: Bánov (okr. Uh. Hradiště)
Příspěvek 
no když se silnice leskne tak je to fakt na**** je to nepříjemné :?


11.12.07, 21:05
Profil ICQ
Uživatelský avatar

Registrován: 24.2.07, 10:02
Příspěvky: 6765
Bydliště: Česká Třebová
Příspěvek 
já mám žlutý mlhovky, jinak ráno do práce jedu jen na mlhovky a v dešti taky tak většinou jezdím, :lol: já jak jezdím pořád rychle tak to vypadá jako když hustě prší a to se mlhovky použít můžou :mrgreen:

_________________
JM AUTO-MOTO

Tak jsem všechno prodal a koupil jsem si ojetou P306 a XJ 900 Div :-D


11.12.07, 22:19
Profil
Uživatelský avatar

Registrován: 3.2.06, 11:46
Příspěvky: 352
Příspěvek 
Kristensen píše:
já mám žlutý mlhovky, jinak ráno do práce jedu jen na mlhovky a v dešti taky tak většinou jezdím, :lol: já jak jezdím pořád rychle tak to vypadá jako když hustě prší a to se mlhovky použít můžou :mrgreen:


Souhlas, žlutá je na mokrou silnici brutus.


13.12.07, 19:23
Profil
Uživatelský avatar

Registrován: 3.2.06, 11:46
Příspěvky: 352
Příspěvek 
Mam takovou otázku, zákon řiká něco v tom smyslu, že přední světla mohu použít za mlhy, hustého deště a sněžení.

Mlha je mi jasné, ale jak je to s tím sněžením, mě se to jeví jako za hustého deště nebo když sněží.
Anebo je to za hustého deště nebo hustého sněžení???


13.12.07, 19:27
Profil
Uživatelský avatar

Registrován: 24.3.06, 19:10
Příspěvky: 3694
Bydliště: Vysočina
Příspěvek 
:lol: No tak to bych teda vůbec neřešil, vždyť samotné slůvko hustého je nejasné, každý si představuje hustý déšť jinak a pokud vím, tak žádný etalon hustého deště neexistuje. :wink:

_________________
ŠKODA 125L LPG, r.v. 1988 béžová
ŠKODA 125L LPG, r.v. 198? červená


13.12.07, 19:34
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Uživatelský avatar

Registrován: 3.2.06, 11:46
Příspěvky: 352
Příspěvek 
Martin píše:
:lol: No tak to bych teda vůbec neřešil, vždyť samotné slůvko hustého je nejasné, každý si představuje hustý déšť jinak a pokud vím, tak žádný etalon hustého deště neexistuje. :wink:


I to je pravda, jak Ti někdo dokáže, kde je hranice hustého a normálního deště...tedy neřešim :!:


13.12.07, 19:54
Profil

Registrován: 5.8.06, 22:50
Příspěvky: 761
Bydliště: Brno
Příspěvek 
to je hustýýý :lol:

_________________
Škoda 742 Forever Team ale jezdím žabožroutem


13.12.07, 20:22
Profil ICQ
Uživatelský avatar

Registrován: 24.2.07, 10:02
Příspěvky: 6765
Bydliště: Česká Třebová
Příspěvek 
Právě proto řikám že s tím svítím pořád protože i když jen lehce prší tak když jedeš rychle tak to vypadá jako hustý déšť a přesně jak řikáš nikde není definováno co to je hustý déšť

_________________
JM AUTO-MOTO

Tak jsem všechno prodal a koupil jsem si ojetou P306 a XJ 900 Div :-D


13.12.07, 20:57
Profil

Registrován: 29.8.06, 20:14
Příspěvky: 3060
Bydliště: Olomouc
Příspěvek 
No jeden dopravák mi vysvětlil definici hustýho dešťa, oni to berou podle viditelnosti, když prej na 50 metrů rozeznáváš ostrý obrysy budov, nebo věcí, tak hustej není a nad 50m jo.

_________________
Už tu nejsem, s fórem mi vlezte na hrb. Co jsem měl rozřešeno dořeště prosím přes drak@drakk.eu


13.12.07, 21:59
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Příspěvek Reklama

   
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 16 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Český překlad – phpBB.cz
[ Time : 0.023s | 11 Queries | GZIP : Off ]