Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 22.6.26, 05:42



Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 11 ] 
 Help! Odpojeni imobilizeru - poskozeny klic 
Autor Zpráva

Registrován: 4.7.07, 22:49
Příspěvky: 30
Bydliště: Anglie
Příspěvek Help! Odpojeni imobilizeru - poskozeny klic
Povedlo se mi ohnout muj jediny klic od feldy a mam novej, jenomze neni naprogramovanej a pri nastartovani to umre. Da se odpojit imobilizer? Za novej klic vcetne programovani chtej skoro 1500kc tady v angliji a jenom za klic 200kc...

_________________
micra celebration 2000, 1l 16v


15.12.07, 18:05
Profil
Příspěvek Reklama

   
Hliník navždy.
Uživatelský avatar

Registrován: 20.6.06, 17:43
Příspěvky: 17651
Bydliště: Praha západ
Příspěvek 
Tak voz ten zlomenej na krouzku s novym ne?

_________________
Zbrane zabijeji!

Liga za čisté silnice: pumpičkářům pumpičkou přes koule.


15.12.07, 19:22
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky

Registrován: 29.8.06, 20:14
Příspěvky: 3060
Bydliště: Olomouc
Příspěvek 
Vozit klíč mu nepomůže, ten snímací kroužek je na spodku spínačky a klíč musí procházet středem, imo odpojíš jedině přes PC v servisu, ale to už tě asi vyjde levněji klíč s kódem.

_________________
Už tu nejsem, s fórem mi vlezte na hrb. Co jsem měl rozřešeno dořeště prosím přes drak@drakk.eu


15.12.07, 19:55
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Hliník navždy.
Uživatelský avatar

Registrován: 20.6.06, 17:43
Příspěvky: 17651
Bydliště: Praha západ
Příspěvek 
Drak píše:
Vozit klíč mu nepomůže, ten snímací kroužek je na spodku spínačky a klíč musí procházet středem, imo odpojíš jedině přes PC v servisu, ale to už tě asi vyjde levněji klíč s kódem.


OK ale nedavno si tu nekdo stezoval ze mu auto jede ikdyz uzije klic bez ima ... nakonec se prislo na to ze mel na krouzku klic origo ... :shock:

_________________
Zbrane zabijeji!

Liga za čisté silnice: pumpičkářům pumpičkou přes koule.


15.12.07, 20:13
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Uživatelský avatar

Registrován: 18.3.07, 20:23
Příspěvky: 4146
Bydliště: okres svitavy,West Yorkshire
Příspěvek 
co mas presne... rok motor pripadne kod motoru.... a ten druhej klic co mas tam ma imo v sobe.... jen neni naprogramovanej....... pokud ano mozna se da naprogramovat i doma.... ale nevim... napsi co to je.. ma to central dalkovy...


15.12.07, 20:22
Profil ICQ
Uživatelský avatar

Registrován: 15.11.06, 22:59
Příspěvky: 17411
Bydliště: Stračov (u HK)
Příspěvek 
jednoduchá oprava...vem si druhej (jestli ho teda máš) kámošovi se to stalo u koktávky, vzal druhej a jezdí dál

_________________
"clovek musi mit odvahu to zkurvit"


16.12.07, 13:48
Profil ICQ
Uživatelský avatar

Registrován: 18.3.07, 20:23
Příspěvky: 4146
Bydliště: okres svitavy,West Yorkshire
Příspěvek 
no jestli ten druhej klic neni naprogramovanej tak to mu nepojede a nebo jestli de vyloupnpout cip z toho ulomenyho tak prehodit...


16.12.07, 14:24
Profil ICQ
Mistr mechanik
Uživatelský avatar

Registrován: 1.3.06, 13:42
Příspěvky: 16256
Bydliště: Strážnice
Příspěvek 
Drak píše:
Vozit klíč mu nepomůže, ten snímací kroužek je na spodku spínačky a klíč musí procházet středem, imo odpojíš jedině přes PC v servisu, ale to už tě asi vyjde levněji klíč s kódem.



draku jak kdy vesměs to funguje když to tam visí, nebo jde ten čip vypáčit a přilepit k zámku na plast sekundákem a odpojit imo asi nejde viděl jsem i řídící jednotku co používají zloději a byla na boku řj motoru řídící jednotka imo, kroužek a čip miloš


16.12.07, 17:05
Profil

Registrován: 29.8.06, 20:14
Příspěvky: 3060
Bydliště: Olomouc
Příspěvek 
Odpojit de, přítel na telefonu ze servisu Škoda už nám to párkrát dělal na cestě, napchl si to na škatulku a za chvilu to bylo odkódovaný.

_________________
Už tu nejsem, s fórem mi vlezte na hrb. Co jsem měl rozřešeno dořeště prosím přes drak@drakk.eu


16.12.07, 19:55
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky

Registrován: 4.7.07, 22:49
Příspěvky: 30
Bydliště: Anglie
Příspěvek novej klic
tak mam novej klic naprogramovanej za 25liber. vsude ti reknou, ze musis kontaktovat prodejce skoda ale je to blbost. staci se jenom informovat

_________________
micra celebration 2000, 1l 16v


22.12.07, 18:06
Profil
Uživatelský avatar

Registrován: 19.5.07, 16:50
Příspěvky: 3202
Bydliště: Bánov (okr. Uh. Hradiště)
Příspěvek 
no jestli máš tenhle typ klíčku
Obrázek
pokud to dobře chápu tak stačilo rozlousknout a ořehodit to co je tady vevnitř
Obrázek

_________________
Škoda 135 Rapid
Ford S-max TDCi
Volvo S60 AWDoff 2.4T
Škoda 742 Forever Team
Škoda TW Coupe Club


22.12.07, 18:23
Profil ICQ
Příspěvek Reklama

   
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 11 ] 

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Český překlad – phpBB.cz
[ Time : 0.016s | 11 Queries | GZIP : Off ]