|
|
|
FAQ
• Hledat • Přihlásit se
|
|
Stránka 1 z 1
|
[ Příspěvků: 7 ] |
|
| Autor |
Zpráva |
|
Šemik
Registrován: 21.1.06, 19:58 Příspěvky: 15109 Bydliště: Praha
|
 Ventil benzínu z LPG
Malá otázečka, takový benzín ventil z LPG je otevřen když je na něj přivedeno napětí a uzavřen když je bez napětí nebo je to naopak 
_________________ ŠKODA 742 FOREVER TEAM
|
| 21.12.07, 09:26 |
|
 |
|
Reklama
|
 Reklama
|
| |
|
 |
|
Martin
Registrován: 24.3.06, 19:10 Příspěvky: 3694 Bydliště: Vysočina
|
Když přivedeš napětí, tak se otevře. Ještě tam bývá "páčka" nebo šroubek, kterým jde otevřít nuceně (bez elektriky).
_________________ ŠKODA 125L LPG, r.v. 1988 béžová
ŠKODA 125L LPG, r.v. 198? červená
|
| 21.12.07, 09:31 |
|
 |
|
Šemik
Registrován: 21.1.06, 19:58 Příspěvky: 15109 Bydliště: Praha
|
Martin píše: Když přivedeš napětí, tak se otevře. Ještě tam bývá "páčka" nebo šroubek, kterým jde otevřít nuceně (bez elektriky).
Aha, děkuji 
_________________ ŠKODA 742 FOREVER TEAM
|
| 21.12.07, 09:47 |
|
 |
|
slovacek.milos
Mistr mechanik
Registrován: 1.3.06, 13:42 Příspěvky: 16256 Bydliště: Strážnice
|
Šemik píše: Martin píše: Když přivedeš napětí, tak se otevře. Ještě tam bývá "páčka" nebo šroubek, kterým jde otevřít nuceně (bez elektriky). Aha, děkuji 
na ten šroubek si dej pozor to spousta lidí za účelšm nějaké opravy ho zatáhne a pak už to na plyn nikdy nepojede, častá závada různých hrabalů miloš
|
| 21.12.07, 17:19 |
|
 |
|
utia
Registrován: 21.11.07, 16:15 Příspěvky: 108
|
slovacek.milos píše: Šemik píše: Martin píše: Když přivedeš napětí, tak se otevře. Ještě tam bývá "páčka" nebo šroubek, kterým jde otevřít nuceně (bez elektriky). Aha, děkuji  na ten šroubek si dej pozor to spousta lidí za účelšm nějaké opravy ho zatáhne a pak už to na plyn nikdy nepojede, častá závada různých hrabalů miloš
Jak to?? Ja myslel ze je to pro nouzovy pripad kdyz se stane neco s plynem tak to manualne prepnes (=zatahnes sroubek) a jedes normalne na benzin... No a kdyz ho povolis tak zase muzes drandit na plyn... Nebo se pletu?? 
_________________ VAZ 2109
|
| 21.12.07, 19:32 |
|
 |
|
slovacek.milos
Mistr mechanik
Registrován: 1.3.06, 13:42 Příspěvky: 16256 Bydliště: Strážnice
|
utia píše: slovacek.milos píše: Šemik píše: Martin píše: Když přivedeš napětí, tak se otevře. Ještě tam bývá "páčka" nebo šroubek, kterým jde otevřít nuceně (bez elektriky). Aha, děkuji  na ten šroubek si dej pozor to spousta lidí za účelšm nějaké opravy ho zatáhne a pak už to na plyn nikdy nepojede, častá závada různých hrabalů miloš Jak to?? Ja myslel ze je to pro nouzovy pripad kdyz se stane neco s plynem tak to manualne prepnes (=zatahnes sroubek) a jedes normalne na benzin... No a kdyz ho povolis tak zase muzes drandit na plyn... Nebo se pletu?? 
nepleteš, ale když ho nepovolíš tak si na plyn nezajezdíš protože dvojí žrádlo je pro motor moc , to nebude případ pro tebe když víš o co se jedná, to je pro utahovače šroubků co o činnoti benzínového ventilu neví nic miloš
|
| 21.12.07, 20:37 |
|
 |
|
spartra
Registrován: 3.3.06, 22:13 Příspěvky: 1331 Bydliště: královehradecký kraj
|
tak ti nevím
nám to strašně žralo benzin a lpg, ejhle, špatnej ventil 
_________________ š 105 s, 50kw, LPG r.v. 5 - 85
|
| 27.12.07, 21:12 |
|
 |
|
Reklama
|
 Reklama
|
| |
|
 |
|
|
Stránka 1 z 1
|
[ Příspěvků: 7 ] |
|
Kdo je online |
Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků |
|
Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru Nemůžete odpovídat v tomto fóru Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
|
|