Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 22.6.26, 14:59



Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 12 ] 
 Čočky 
Autor Zpráva
Uživatelský avatar

Registrován: 28.12.07, 10:54
Příspěvky: 66
Příspěvek Čočky
Caute
Neviete niekto poradit kde zohnat a za aku cenu, tieto čočky na bixenony? Mam na mysli toto
[/img]http://www.skoda.panda.cz/obrazky2/331_13.jpg[img]


28.12.07, 11:01
Profil
Příspěvek Reklama

   
Uživatelský avatar

Registrován: 23.12.06, 17:05
Příspěvky: 567
Bydliště: Praha 8
Příspěvek 
Samotný čočky prodával někdo na virtu, nebo na aukru, kouknu ti ;-)

_________________
Škoda Felicia 1.3 LXi LPG, 50KW, 1995


28.12.07, 17:44
Profil ICQ
Uživatelský avatar

Registrován: 23.12.06, 17:05
Příspěvky: 567
Bydliště: Praha 8
Příspěvek 
http://www.aukro.cz/item287806196_bi_xe ... html#photo tady to máš, ale pro jistotu si ještě projdi http://skoda-virt.cz/cz/inzerce/prodam-cz/ tam totiž před časem taky někdo prodával :wink:

_________________
Škoda Felicia 1.3 LXi LPG, 50KW, 1995


28.12.07, 17:47
Profil ICQ
Uživatelský avatar

Registrován: 28.12.07, 10:54
Příspěvky: 66
Příspěvek 
Mam este jeden dotaz. Aky je rozdiel medzi čočkami pre xenony a pre bixenony. Možem dat čočky pre xenony na bixenony?


29.12.07, 10:50
Profil
Uživatelský avatar

Registrován: 23.12.06, 17:05
Příspěvky: 567
Bydliště: Praha 8
Příspěvek 
bixenon má elektromagnet, který zvedne clonku a máš dálkový. Ty máš výbojky a chceš je dát do čočky, nebo jak?

_________________
Škoda Felicia 1.3 LXi LPG, 50KW, 1995


29.12.07, 18:51
Profil ICQ
Uživatelský avatar

Registrován: 28.12.07, 10:54
Příspěvky: 66
Příspěvek 
Ne ja chcem dat do felicie bixenon, lebo xenon nefunguje ako dialkove. Na nete som nasiel čočky. Jeden kus za 250 Kč. Preto sa pytam či možem dať do tej čočky bixenon. Takže asi nie


29.12.07, 20:43
Profil
Uživatelský avatar

Registrován: 23.12.06, 17:05
Příspěvky: 567
Bydliště: Praha 8
Příspěvek 
Existují čočky bez toho elektromagnetu (není tam pohyblivá clonka) takže xenon + čočka
a pak jsou čočky s elektromagnetem a pohyblivou clonkou, co dělá tlumený / dálky - xenon + čočka s clonkou= bixenon

_________________
Škoda Felicia 1.3 LXi LPG, 50KW, 1995


29.12.07, 20:56
Profil ICQ

Registrován: 10.12.07, 16:03
Příspěvky: 555
Bydliště: Košice, Bratislava
Příspěvek 
jopoz píše:
Ne ja chcem dat do felicie bixenon, lebo xenon nefunguje ako dialkove. Na nete som nasiel čočky. Jeden kus za 250 Kč. Preto sa pytam či možem dať do tej čočky bixenon. Takže asi nie


A nechces si radsej kupit Bixenonovu prestavbu H4 a mas vlastne xenon aj tlmene aj dialkove...? Alebo uz mas kupenu sadu Xenonov H4-2 a xenon je iba tlmene a dialkove obycaj H1??


18.1.08, 16:57
Profil
Uživatelský avatar

Registrován: 28.12.07, 10:54
Příspěvky: 66
Příspěvek 
superflo píše:
jopoz píše:
Ne ja chcem dat do felicie bixenon, lebo xenon nefunguje ako dialkove. Na nete som nasiel čočky. Jeden kus za 250 Kč. Preto sa pytam či možem dať do tej čočky bixenon. Takže asi nie


A nechces si radsej kupit Bixenonovu prestavbu H4 a mas vlastne xenon aj tlmene aj dialkove...? Alebo uz mas kupenu sadu Xenonov H4-2 a xenon je iba tlmene a dialkove obycaj H1??


No tak H4 bixenon HID sadu mam. NO ked ich chcem pouzivat tak oslnujem oproti iduce auta. Preto ich chcem dat za cocky. Potom nebudu tak oslnovat


21.1.08, 15:39
Profil

Registrován: 10.12.07, 16:03
Příspěvky: 555
Bydliště: Košice, Bratislava
Příspěvek 
jopoz píše:
superflo píše:
jopoz píše:
Ne ja chcem dat do felicie bixenon, lebo xenon nefunguje ako dialkove. Na nete som nasiel čočky. Jeden kus za 250 Kč. Preto sa pytam či možem dať do tej čočky bixenon. Takže asi nie


A nechces si radsej kupit Bixenonovu prestavbu H4 a mas vlastne xenon aj tlmene aj dialkove...? Alebo uz mas kupenu sadu Xenonov H4-2 a xenon je iba tlmene a dialkove obycaj H1??


No tak H4 bixenon HID sadu mam. NO ked ich chcem pouzivat tak oslnujem oproti iduce auta. Preto ich chcem dat za cocky. Potom nebudu tak oslnovat

no ale mas tu este staru neciru optiku?? a ked si namontoval sadu bol si na nastaveni svetiel?? rozpraval som sa s mechanikom a tvrdil ak su nastavede dobre svetla teda paraboly tak s oslnovanim nieje problem... a tiez zabil ze ak maju origo xenony automaticke nastavovanie tak pri 100km\h by sa xenony museli k povrchu vozovky nastavovat v 0,01 sekundach... co je technicky nezvladnutelne keby mali xenony vzdrzat len cca 5r t.j. mechanizmus by odisiel.... tod to je moj verdikt...


21.1.08, 17:28
Profil

Registrován: 15.3.07, 23:12
Příspěvky: 52
Příspěvek 
chlapi, vyserte se na nějaký čočky, kupte si přestavbovou sadu HID H4 Bixenon (asi okolo 4000) a máte po starostech. Mám je na Feldě 96 a jsem spokojený, ještě na mě nikdo neblykal, stačí seřídit a je to.


26.1.08, 00:21
Profil

Registrován: 10.12.07, 16:03
Příspěvky: 555
Bydliště: Košice, Bratislava
Příspěvek 
Massy píše:
chlapi, vyserte se na nějaký čočky, kupte si přestavbovou sadu HID H4 Bixenon (asi okolo 4000) a máte po starostech. Mám je na Feldě 96 a jsem spokojený, ještě na mě nikdo neblykal, stačí seřídit a je to.


suhlasim 8)


26.1.08, 11:56
Profil
Příspěvek Reklama

   
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 12 ] 

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Český překlad – phpBB.cz
[ Time : 0.016s | 11 Queries | GZIP : Off ]