| Autor |
Zpráva |
|
jopoz
Registrován: 28.12.07, 10:54 Příspěvky: 66
|
 Čočky
Caute
Neviete niekto poradit kde zohnat a za aku cenu, tieto čočky na bixenony? Mam na mysli toto
[/img]http://www.skoda.panda.cz/obrazky2/331_13.jpg[img]
|
| 28.12.07, 11:01 |
|
 |
|
Reklama
|
 Reklama
|
| |
|
 |
|
Waclav
Registrován: 23.12.06, 17:05 Příspěvky: 567 Bydliště: Praha 8
|
Samotný čočky prodával někdo na virtu, nebo na aukru, kouknu ti 
_________________ Škoda Felicia 1.3 LXi LPG, 50KW, 1995
|
| 28.12.07, 17:44 |
|
 |
|
Waclav
Registrován: 23.12.06, 17:05 Příspěvky: 567 Bydliště: Praha 8
|
_________________ Škoda Felicia 1.3 LXi LPG, 50KW, 1995
|
| 28.12.07, 17:47 |
|
 |
|
jopoz
Registrován: 28.12.07, 10:54 Příspěvky: 66
|
Mam este jeden dotaz. Aky je rozdiel medzi čočkami pre xenony a pre bixenony. Možem dat čočky pre xenony na bixenony?
|
| 29.12.07, 10:50 |
|
 |
|
Waclav
Registrován: 23.12.06, 17:05 Příspěvky: 567 Bydliště: Praha 8
|
bixenon má elektromagnet, který zvedne clonku a máš dálkový. Ty máš výbojky a chceš je dát do čočky, nebo jak?
_________________ Škoda Felicia 1.3 LXi LPG, 50KW, 1995
|
| 29.12.07, 18:51 |
|
 |
|
jopoz
Registrován: 28.12.07, 10:54 Příspěvky: 66
|
Ne ja chcem dat do felicie bixenon, lebo xenon nefunguje ako dialkove. Na nete som nasiel čočky. Jeden kus za 250 Kč. Preto sa pytam či možem dať do tej čočky bixenon. Takže asi nie
|
| 29.12.07, 20:43 |
|
 |
|
Waclav
Registrován: 23.12.06, 17:05 Příspěvky: 567 Bydliště: Praha 8
|
Existují čočky bez toho elektromagnetu (není tam pohyblivá clonka) takže xenon + čočka
a pak jsou čočky s elektromagnetem a pohyblivou clonkou, co dělá tlumený / dálky - xenon + čočka s clonkou= bixenon
_________________ Škoda Felicia 1.3 LXi LPG, 50KW, 1995
|
| 29.12.07, 20:56 |
|
 |
|
superflo
Registrován: 10.12.07, 16:03 Příspěvky: 555 Bydliště: Košice, Bratislava
|
jopoz píše: Ne ja chcem dat do felicie bixenon, lebo xenon nefunguje ako dialkove. Na nete som nasiel čočky. Jeden kus za 250 Kč. Preto sa pytam či možem dať do tej čočky bixenon. Takže asi nie
A nechces si radsej kupit Bixenonovu prestavbu H4 a mas vlastne xenon aj tlmene aj dialkove...? Alebo uz mas kupenu sadu Xenonov H4-2 a xenon je iba tlmene a dialkove obycaj H1??
|
| 18.1.08, 16:57 |
|
 |
|
jopoz
Registrován: 28.12.07, 10:54 Příspěvky: 66
|
superflo píše: jopoz píše: Ne ja chcem dat do felicie bixenon, lebo xenon nefunguje ako dialkove. Na nete som nasiel čočky. Jeden kus za 250 Kč. Preto sa pytam či možem dať do tej čočky bixenon. Takže asi nie A nechces si radsej kupit Bixenonovu prestavbu H4 a mas vlastne xenon aj tlmene aj dialkove...? Alebo uz mas kupenu sadu Xenonov H4-2 a xenon je iba tlmene a dialkove obycaj H1??
No tak H4 bixenon HID sadu mam. NO ked ich chcem pouzivat tak oslnujem oproti iduce auta. Preto ich chcem dat za cocky. Potom nebudu tak oslnovat
|
| 21.1.08, 15:39 |
|
 |
|
superflo
Registrován: 10.12.07, 16:03 Příspěvky: 555 Bydliště: Košice, Bratislava
|
jopoz píše: superflo píše: jopoz píše: Ne ja chcem dat do felicie bixenon, lebo xenon nefunguje ako dialkove. Na nete som nasiel čočky. Jeden kus za 250 Kč. Preto sa pytam či možem dať do tej čočky bixenon. Takže asi nie A nechces si radsej kupit Bixenonovu prestavbu H4 a mas vlastne xenon aj tlmene aj dialkove...? Alebo uz mas kupenu sadu Xenonov H4-2 a xenon je iba tlmene a dialkove obycaj H1?? No tak H4 bixenon HID sadu mam. NO ked ich chcem pouzivat tak oslnujem oproti iduce auta. Preto ich chcem dat za cocky. Potom nebudu tak oslnovat
no ale mas tu este staru neciru optiku?? a ked si namontoval sadu bol si na nastaveni svetiel?? rozpraval som sa s mechanikom a tvrdil ak su nastavede dobre svetla teda paraboly tak s oslnovanim nieje problem... a tiez zabil ze ak maju origo xenony automaticke nastavovanie tak pri 100km\h by sa xenony museli k povrchu vozovky nastavovat v 0,01 sekundach... co je technicky nezvladnutelne keby mali xenony vzdrzat len cca 5r t.j. mechanizmus by odisiel.... tod to je moj verdikt...
|
| 21.1.08, 17:28 |
|
 |
|
Massy
Registrován: 15.3.07, 23:12 Příspěvky: 52
|
chlapi, vyserte se na nějaký čočky, kupte si přestavbovou sadu HID H4 Bixenon (asi okolo 4000) a máte po starostech. Mám je na Feldě 96 a jsem spokojený, ještě na mě nikdo neblykal, stačí seřídit a je to.
|
| 26.1.08, 00:21 |
|
 |
|
superflo
Registrován: 10.12.07, 16:03 Příspěvky: 555 Bydliště: Košice, Bratislava
|
Massy píše: chlapi, vyserte se na nějaký čočky, kupte si přestavbovou sadu HID H4 Bixenon (asi okolo 4000) a máte po starostech. Mám je na Feldě 96 a jsem spokojený, ještě na mě nikdo neblykal, stačí seřídit a je to.
suhlasim 
|
| 26.1.08, 11:56 |
|
 |
|
Reklama
|
 Reklama
|
| |
|
 |
|