| Autor |
Zpráva |
|
Sender
Registrován: 24.2.08, 00:30 Příspěvky: 172
|
 Felicia 1.3 s posilovačem
Zdravím,
montoval se někdy továrně do obsahů 1.3 posilovač řízení ?
|
| 19.3.08, 21:05 |
|
 |
|
Reklama
|
 Reklama
|
| |
|
 |
|
Jarda S.
Dřevák na focení, neumí ostřit
Registrován: 19.7.06, 20:40 Příspěvky: 27259 Bydliště: Netolice největší prdel v republice
|
montoval a dokonce se montovala i klimatizace
_________________ Nissan Navara D40 Passat 96kw Felda 1.3BMM combi LPG ve stavu klinické smrti čeká na konec
|
| 19.3.08, 21:08 |
|
 |
|
Sender
Registrován: 24.2.08, 00:30 Příspěvky: 172
|
tak to je supr.Ještě bych měl dotaz ohledně motoru.Montovaly se na nějaký feldy motory se samoštelováním ventilů (např MPi)?
|
| 19.3.08, 22:58 |
|
 |
|
kwiko
Registrován: 10.1.06, 13:21 Příspěvky: 5194 Bydliště: Pééétržka a Horne Saliby
|
Sender píše: tak to je supr.Ještě bych měl dotaz ohledně motoru.Montovaly se na nějaký feldy motory se samoštelováním ventilů (např MPi)?
Tie dali az do Fabii,
Vseobecne hydrostely zvysuju pasivny odpor motora a su narocnejsie na cistotu oleja. Obcas sa aj zvyknu pokazit. Vyhodou je ze sa ti niekto kazdy rok nehrabe v motore = vacsia blbovzdornost = zvysila sa spolahilvost 
_________________ Forman 135Le Volvo 855 TDI 0949126151
Naposledy upravil kwiko dne 20.3.08, 00:18, celkově upraveno 1
|
| 19.3.08, 23:17 |
|
 |
|
Sender
Registrován: 24.2.08, 00:30 Příspěvky: 172
|
OK. Díky všem za informace.
Ještě mě napadlo -existují motory s obsahem 1.3 o výkonu 40kW a 50kW. Dají se ty motory nějak na pohled rozeznat ?
|
| 19.3.08, 23:38 |
|
 |
|
kwiko
Registrován: 10.1.06, 13:21 Příspěvky: 5194 Bydliště: Pééétržka a Horne Saliby
|
Sender píše: OK. Díky všem za informace.
Ještě mě napadlo -existují motory s obsahem 1.3 o výkonu 40kW a 50kW. Dají se ty motory nějak na pohled rozeznat ?
Podla cisla na motore 781.135M =40kW a 781.136M =50kW.
A na zadnych dverach ma 40kW oznacenie LX (GLX=konfortnejsia vybava) a 50kW ma LXi (GLXi=konfornejsia vybava)
_________________ Forman 135Le Volvo 855 TDI 0949126151
|
| 20.3.08, 00:28 |
|
 |
|
Vít
Hluchoň
Registrován: 23.1.07, 15:00 Příspěvky: 11873
|
i v označení výbavy říká podle mě něco jiného - LXi, GLXi = MPI , LX, GLX= BMM
edit: díky za upozornění, tento příspěvěk je blbost
Naposledy upravil Vít dne 20.3.08, 16:44, celkově upraveno 1
|
| 20.3.08, 00:42 |
|
 |
|
Sender
Registrován: 24.2.08, 00:30 Příspěvky: 172
|
Ještě bych měl jeden dotaz:Jaký tlaky ve válcích tak asi má dobrej motor 1.3 felda (rok 2000) ?
|
| 20.3.08, 10:47 |
|
 |
|
michalkatka
Registrován: 11.2.06, 15:19 Příspěvky: 19160 Bydliště: SR Bratislavský kraj - Senec
|
Sender píše: Ještě bych měl jeden dotaz:Jaký tlaky ve válcích tak asi má dobrej motor 1.3 felda (rok 2000) ?
podľa toho či máš 135, alebo 136, pri 135kách je ešte dobrý okolo 8-9, pri 136 9-10, dôležitejšie je nemať medzi valcami veľké rozdiely...
neviem v akých je to jednotkách, to som na meráku neskúmal...
_________________ Škoda Favorit 135(136)(G)Lx 93 LPG klima červeň
Nie je všetko tak ako vyzerá - rozdiel je v technike...
http://skoda.panda.cz/forum/viewtopic.php?t=3336
|
| 20.3.08, 12:10 |
|
 |
|
Dusche
Registrován: 27.1.06, 08:19 Příspěvky: 602 Bydliště: Praha-Zizkov
|
kwiko ma pravdu Vit to napsal spatne.
|
| 20.3.08, 14:19 |
|
 |
|
Vít
Hluchoň
Registrován: 23.1.07, 15:00 Příspěvky: 11873
|
Dusche píše: kwiko ma pravdu Vit to napsal spatne. máš pravdu, teď jsem si to ověřil v literatuře, což jsem včera bohužel nemohl
|
| 20.3.08, 16:43 |
|
 |
|
kwiko
Registrován: 10.1.06, 13:21 Příspěvky: 5194 Bydliště: Pééétržka a Horne Saliby
|
Sender píše: Ještě bych měl jeden dotaz:Jaký tlaky ve válcích tak asi má dobrej motor 1.3 felda (rok 2000) ?
Ako pisal Michal,
ale da sa to poznat aj jednoducho podla stavu a farby sviecok.
alebo:
Ked kupujes tak to asi najrychlejsie zistis ked si pozries akej farby je vnutro motora, ak je strasne cierne tak pri zohriatom motore otvoris kapotu, Pomocnik zapcha vyfuk a ked je motor v super stave (aj vyfuk) tak motor zhasne. Inak podla casu a vysky do akej vystreli kryt otvoru na nalievanie oleja odhadnes stav ako rychlo musis setrit na GO
Rekord, co som videl bolo ze sa odrazil od kapoty a odletel cca 4m dopredu (Pozor na uraz!) 
_________________ Forman 135Le Volvo 855 TDI 0949126151
|
| 20.3.08, 18:44 |
|
 |
|
cyz
Registrován: 6.5.06, 20:11 Příspěvky: 3262 Bydliště: Uherské Hradiště (Kunovice)
|
Heeh tak tohle zkusím 
|
| 20.3.08, 20:20 |
|
 |
|
Carlos
Mistr mechanik
Registrován: 26.1.08, 20:02 Příspěvky: 8624 Bydliště: Praha 13
|
cyz píše: Heeh tak tohle zkusím 
Já to zkoušel, a zhaslo. 
_________________ Škoda Rapid '19 TSi 70kW Polo Fox '85 29kW
|
| 20.3.08, 21:30 |
|
 |
|
WRC
Registrován: 23.12.06, 21:42 Příspěvky: 91
|
kwiko píše: Sender píše: tak to je supr.Ještě bych měl dotaz ohledně motoru.Montovaly se na nějaký feldy motory se samoštelováním ventilů (např MPi)? Tie dali az do Fabii, Vseobecne hydrostely zvysuju pasivny odpor motora a su narocnejsie na cistotu oleja. Obcas sa aj zvyknu pokazit. Vyhodou je ze sa ti niekto kazdy rok nehrabe v motore = vacsia blbovzdornost = zvysila sa spolahilvost 
Hydroštely ma i felda 1.6MPI je to ale motor koncernu VW co se daval do VW Poplo ´´litinova mrcha´´.
|
| 23.3.08, 15:54 |
|
 |
|
Reklama
|
 Reklama
|
| |
|
 |
|