Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 21.9.24, 12:40



Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 13 ] 
 Zavřené auto - potřebuji poradit 
Autor Zpráva
Příspěvek Zavřené auto - potřebuji poradit
Poradí někdo, jak se dostat do vlastního auta. Mám asi vybitou baterku – nebliká ledka alarmu a zámky nereagují na dálkové ovládání., Klíčem se to odemykat nedá, mechanické zámky jsou odpojené (nechal jsem udělat v servisu poté, co se mi je někdo snažil vypáčit). Uvnitř mám kolem takových těch otvíracích čudlíků umělohmotné krytky – aby to nešlo vytáhnout provázkem. Slyšel jsem, že se dá vpředu dole odšroubovat nějaký plech a pak otevřít víko motoru. Bohužel to má klimatizaci, vpředu jsou dva chladiče za sebou a asi tam bude málo místa na to, abych se dostal k zámku. Auto mi stojí v Praze na nějakém sídlišti, kde jsem si to ráno nechal a vážně nevím co s tím. Jedině snad vyrazit okýnko.


31.10.06, 20:38
Pspvek Reklama

   
Uživatelský avatar

Příspěvky: 7662
Bydliště: Praha východ
Příspěvek 
Okno né!
Co je to za auto?

_________________
"Šlápněte na to trochu, ať nemusím brzdit!"


31.10.06, 20:53
Profil ICQ

Příspěvky: 3
Příspěvek Zavřené auto - potřebuji poradit
Je to felicie - kryt motoru je, jak říkali v reklamě, s novou tváří.


31.10.06, 21:23
Profil
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1467
Bydliště: Košice
Příspěvek 
Mozes pripojit startovacie kabely + k starteru alebo k alternatoru, kam ti to bude jednoduchsie a - na kostru. Elektrika ozije.
Neviem ako je klima, ale na mojom aute nieje problem sa dostat - alternator je pred motorom a starter pred prevodovkou, vzdy na najhrubsi kabel.
Pripadne rozober zadne dvere. Dalej mozes odtiahnut LP dvere u strechy, prestrcit drot a potiahnut nim za paku, ktorou sa otvara kufor.


Naposledy upravil Peter50kw dne 31.10.06, 22:19, celkově upraveno 1



31.10.06, 22:06
Profil

Příspěvky: 819
Bydliště: jih vysočiny
Příspěvek 
Tak jak radí Peter.Náhradní baterku,startovací,nebo podobné káble/na síle nezáleží-centrál má min.odběr/ a propojit mínus s karoserii a plus dát buďto na startér,nebo altík.
Bude to určitě rychlejší řešení.čus

_________________
A máš kostru? - ,,asi jo"


31.10.06, 22:15
Profil
Mistr mechanik
Uživatelský avatar

Příspěvky: 16256
Bydliště: Strážnice
Příspěvek 
vem si nůž a vyřež gumu zadního skla a sklo zděláš, nová guma stojí 200, prádlovoušnůrou plastovou ho tam nahodíš za pět minut miloš


1.11.06, 18:21
Profil
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1954
Bydliště: Bratislava
Příspěvek 
slovacek.milos píše:
vem si nůž a vyřež gumu zadního skla a sklo zděláš, nová guma stojí 200, prádlovoušnůrou plastovou ho tam nahodíš za pět minut miloš

Tak toto by som si ja nechával ako poslednú možnosť. Radšej skúsiť napojiť tú baterku na altík.

_________________
R.I.P. Škoda 120L, r.v. 1979; eMko so srdcom užovky (motor a napravy) R.I.P.
BMW e39 530i r.v. 2000
Just because I'm paranoid doesn't mean they aren't out to get me!
viewtopic.php?t=18421


1.11.06, 18:27
Profil
Mistr mechanik
Uživatelský avatar

Příspěvky: 16256
Bydliště: Strážnice
Příspěvek 
a jak otevře tu kapotu ?, to by musel sdělat spodní plech a vědět přesně kde má zapáčit u lanka aby to otevřel, to se moc vysvětlit nená, to si musíš nacvičit na druhé feldě, ještě jde odehnout horní roh řidičových dveří tak na dva centáky a zachytit páčku od zadních dveří, ale to je taky pro velmi zručného mechanika, já jsem se zatím dostal do všeho bydlím pod parkovištěm u hřbitova, tak to dělám co chvíli miloš


1.11.06, 20:44
Profil
Hliník navždy.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 17651
Bydliště: Praha západ
Příspěvek 
slovacek.milos píše:
já jsem se zatím dostal do všeho bydlím pod parkovištěm u hřbitova, tak to dělám co chvíli miloš


To se da pochopit ruzne ... :D

_________________
Zbrane zabijeji!

Liga za čisté silnice: pumpičkářům pumpičkou přes koule.


1.11.06, 20:50
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky

Příspěvky: 524
Bydliště: Orlová
Příspěvek 
Matthes píše:
slovacek.milos píše:
já jsem se zatím dostal do všeho bydlím pod parkovištěm u hřbitova, tak to dělám co chvíli miloš


To se da pochopit ruzne ... :D


Matthes :lol: :lol: :lol:

_________________
Škoda Forman 135GLX - 43kW BMM, r.v. 1993


2.11.06, 19:20
Profil

Příspěvky: 3
Příspěvek 
Abych to tady ukončil, do auta jsem se nakonec dostal. Připojit se na elektřinu nikam nešlo. To bych se skutečně musel dostat do motorového prostoru a pak už by nebylo co řešit. Po dvou hodinách šťouurání se mi podařilo drátem otevřít kufr (jak radí Peter a pan Slováček). To moje původní řešení s rozbíjením okýnka ale taky asi není tak nepoužitelné. Boční okýnko mají na vrakovišti za 300 Kč, trojúhelníček dozadu za 150 Kč. Všem děkuji za rady.


4.11.06, 01:25
Profil

Příspěvky: 1331
Bydliště: královehradecký kraj
Příspěvek 
co zkusit otevřít zadnídveře :shock:

_________________
š 105 s, 50kw, LPG r.v. 5 - 85


4.11.06, 12:20
Profil
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1467
Bydliště: Košice
Příspěvek 
petr33petr píše:
Abych to tady ukončil, do auta jsem se nakonec dostal. Připojit se na elektřinu nikam nešlo. To bych se skutečně musel dostat do motorového prostoru a pak už by nebylo co řešit. Po dvou hodinách šťouurání se mi podařilo drátem otevřít kufr (jak radí Peter a pan Slováček). To moje původní řešení s rozbíjením okýnka ale taky asi není tak nepoužitelné. Boční okýnko mají na vrakovišti za 300 Kč, trojúhelníček dozadu za 150 Kč. Všem děkuji za rady.


To je dost pruser, ked si predstavim, ako dlho to moze trvat cloveku nalezite pripravenemu, ktoremu nevadi, ked trocha doskriabe lak.


4.11.06, 12:29
Profil
Pspvek Reklama

   
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 13 ] 

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 37 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Český překlad – phpBB.cz