Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 20.9.24, 06:57



Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 9 ] 
 felicie 1,9 starty 
Autor Zpráva

Příspěvky: 10
Příspěvek felicie 1,9 starty
Prosím o radu.V zimě při velkým mrazu nemůžu nastartovat.Motor jen točí,sice má snahu nastartovat ale nic.To dřív vybiju r,přepadový ventil a bylo to i v servisu kvůli čerpadlu,ale to je v pořádku.Tak nevim.Poraďte.Díkybaterku a roztahovat to nechci.Už jsem dával nový žhavící svíčky,baterku,starte


25.1.07, 11:59
Profil
Pspvek Reklama

   
Uživatelský avatar

Příspěvky: 19159
Bydliště: SR Bratislavský kraj - Senec
Příspěvek Re: felicie 1,9 starty
selmak78 píše:
Prosím o radu.V zimě při velkým mrazu nemůžu nastartovat.Motor jen točí,sice má snahu nastartovat ale nic.To dřív vybiju r,přepadový ventil a bylo to i v servisu kvůli čerpadlu,ale to je v pořádku.Tak nevim.Poraďte.Díkybaterku a roztahovat to nechci.Už jsem dával nový žhavící svíčky,baterku,starte


najprv skús dva krát žhaviť, koľko máš najazdené? aký olej používaš?

_________________
Škoda Favorit 135(136)(G)Lx 93 LPG klima červeň
Nie je všetko tak ako vyzerá - rozdiel je v technike...
http://skoda.panda.cz/forum/viewtopic.php?t=3336


25.1.07, 12:21
Profil

Příspěvky: 10
Příspěvek Re: felicie 1,9 starty
michalkatka píše:
selmak78 píše:
Prosím o radu.V zimě při velkým mrazu nemůžu nastartovat.Motor jen točí,sice má snahu nastartovat ale nic.To dřív vybiju r,přepadový ventil a bylo to i v servisu kvůli čerpadlu,ale to je v pořádku.Tak nevim.Poraďte.Díkybaterku a roztahovat to nechci.Už jsem dával nový žhavící svíčky,baterku,starte


najprv skús dva krát žhaviť, koľko máš najazdené? aký olej používaš?


dvakrát jsem to nezkoušel a olej používám Mogul,je tam tak 3000 km víc ne


25.1.07, 13:14
Profil

Příspěvky: 10
Příspěvek 
a najeto mám 120000 km


25.1.07, 13:15
Profil
Mistr mechanik
Uživatelský avatar

Příspěvky: 16256
Bydliště: Strážnice
Příspěvek 
napiš jak dlouho ti to žhaví, kolik vteřin, mně se taky zhoršil start přimázl jsem starter a na první šup, do rána bylo -8, co čidlo teploty jestli máš multimetr, tak před startem bys tam měl mít na dvou kontaktech snad 34 a na druhých 300 ohmů při nula stupních přesně nevím nekde jsem tu tu psal, a co žhavící svíčky, zimní motorvá nafta, naftový filtr, a co přidávání nafty na čerpadle ta páčka má být u pravého podběhu a ta podtlaková regulace si ji po startu přitáhne tak bádej miloš


25.1.07, 13:15
Profil

Příspěvky: 10
Příspěvek 
teplotní čidlo mám nový,nafta jen od Shellu a nic nepřidávám,naftový filtr jsem nedával,dělá to jen při -5 C a níž.žhavim kolem 12 vteřin


25.1.07, 13:20
Profil

Příspěvky: 3257
Bydliště: Brandýs nad Labem
Příspěvek 
A kolik má to tvoje klapátko najeto??? :wink: A co se děje u výfuku při startování...Jaký kouř jde z výfuku?ještě než to chytne?páč tento diesel sice opravdu chytá jináč :D :wink: Konstrukce z historie německé mašinerie někdy po válce,ale když je ze servisu,tak musí naskočit min.na druhý škrt :) Startér taky dělá hodně problémy,žhavení...Ale i vstřiky rádi ukapávají a taky předvstřik atd,atd a palivo a :D A dobíjí ti to jak má??? no jestli si nevíš rady.Pošli to do servisu znova :wink: těch závad je víc...


25.1.07, 18:48
Profil
Mistr mechanik
Uživatelský avatar

Příspěvky: 16256
Bydliště: Strážnice
Příspěvek 
ono když dáš nové svíčky, tak to taky nemusí být pravda, taky jse potřeba si jedenu připojit ven a ukostřit a zkusit žhavení, jestli se ti žhavič nenažhaví tak to asi nechytne, třeba je zrada jen v relé že ti pouští málo proudu, pokud jde bílý dým a má to snahu tak je možné to žhavení já jsem se v tom dneska hrabal, a zjistil jsem že mám opačně zapojené elektroventily, ten na čerpadlo mi ovládal vratku na emise, to si pořád namlouvám jak to mám OK, ale starty na šup miloš


25.1.07, 20:53
Profil
Mistr mechanik
Uživatelský avatar

Příspěvky: 16256
Bydliště: Strážnice
Příspěvek 
ještě se mi nezdá že ti to dlouho žhaví, tam taky něco bude, zkusil bych ještě s pomocníkem at ti zapne žhavení a v tom připoj plus z baterky drátem na některou svíčku, jak to zajiskří, tak ti jde málo proudu na žhaviče, třeba relátko co máš u řídící jednotky, já jsem měl jednou takové ritmo, to štěkalo a ne a ne chytit, jeden mi poradil at sdělám odvětrání klikovky, že do sání jdou spaliny, které nehoří a dusí motor, měl pravdu po krátkém štěkání to chytlo, ale nakonec jsem vyčistil kontakty co spínají žhavení a na šup to chytalo miloš


26.1.07, 09:00
Profil
Pspvek Reklama

   
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 9 ] 

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 39 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Český překlad – phpBB.cz