Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 22.6.26, 11:05



Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 22 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další
 Odlehceni setrvacniku 
Autor Zpráva

Registrován: 3.7.09, 13:23
Příspěvky: 70
Bydliště: Sumperk
Příspěvek Odlehceni setrvacniku
Mate nekdo zkusenosti s odlehcovanim setrvacniku? Myslim bud odvrtat nebo osoustruzit. Nekde sem vycet jen o kolik kdo odlehci ale nevim jak.nejradsi bych ho odvrtal na stojanovce.Pak by se mel asi vyvazit ze.


15.12.09, 00:47
Profil
Příspěvek Reklama

   
Uživatelský avatar

Registrován: 25.6.07, 00:22
Příspěvky: 528
Bydliště: Trenčín , Slovakia
Příspěvek 
mas preto nejaky padny dovod ? neprida ti to ani jeden kW , ani jeden Nm

_________________
Škoda Rapid 146 - 93 HP , 140 Nm
Škoda 130 Maxi - 105 HP, 140 Nm
Škoda Rapid Turbo - 122 HP, 231 Nm


15.12.09, 01:47
Profil Zobrazit autorovy stránky
Uživatelský avatar

Registrován: 31.10.08, 16:00
Příspěvky: 12598
Příspěvek 
v extremnom pripade zhorsi volnobeh...

_________________
"You only really learn by doing it, I believe." Ayrton Senna


15.12.09, 01:57
Profil Zobrazit autorovy stránky

Registrován: 3.7.09, 13:23
Příspěvky: 70
Bydliště: Sumperk
Příspěvek 
No motor by mel jit lip do otacek ne? Nemusi roztacet takovou vahu


15.12.09, 02:33
Profil
Uživatelský avatar

Registrován: 4.3.07, 22:36
Příspěvky: 10254
Bydliště: kósek vod Jevička
Příspěvek 
:lol: :lol: leda na volnoběh :lol: :lol:

_________________
"Now Kato, warm up the silver hornet!" | crowack@jabber.org


15.12.09, 02:55
Profil
Tydýt

Registrován: 28.4.09, 09:20
Příspěvky: 185
Bydliště: Bánovce nad Bebravou
Příspěvek 
tak prečo to všeci robia ked to nema vyznam???

_________________
škoda 120M=zošrotované...teraz šetrím na Fačko


15.12.09, 09:23
Profil
Pan Kapitán
Uživatelský avatar

Registrován: 10.1.06, 13:49
Příspěvky: 12166
Bydliště: Tynec n.L.
Příspěvek 
Vono to vyznam ma, treba rychlejc preradis, aale kdyz mas ten motor hodne upravenej, tak si nemuzes dovolit to moc odlehcit. Treba u motoru 1000MB co sem mel to bylo prijemny, u 130ky bych to asi neriskoval, to by mne umlatilo.

_________________
Forman 1994 Million Edition "Frankie"
Rapid 120/1985 "Eda" - BAZ 120R
Škoda 742 Forever TeamObrázek

Cvokárium: Youtube Instagram


15.12.09, 10:09
Profil ICQ YIM
Hliník navždy.
Uživatelský avatar

Registrován: 20.6.06, 17:43
Příspěvky: 17651
Bydliště: Praha západ
Příspěvek 
Gemini píše:
mas preto nejaky padny dovod ?


To dela kazdej spravnej votuzer a chlubi se tim u auta: Motor - odlehceny setrvacnik
Takze si pak neznaly clovek udela spatny obrazek o tomto problemu...

_________________
Zbrane zabijeji!

Liga za čisté silnice: pumpičkářům pumpičkou přes koule.


15.12.09, 10:48
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky

Registrován: 29.8.06, 20:14
Příspěvky: 3060
Bydliště: Olomouc
Příspěvek 
speedman píše:
tak prečo to všeci robia ked to nema vyznam???


Asi proto, že to robia všeci. Když to má soused, musím to mít taky, abych nebyl za vola.

_________________
Už tu nejsem, s fórem mi vlezte na hrb. Co jsem měl rozřešeno dořeště prosím přes drak@drakk.eu


15.12.09, 16:49
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Mistr mechanik
Uživatelský avatar

Registrován: 1.3.06, 13:42
Příspěvky: 16256
Bydliště: Strážnice
Příspěvek 
za komunistů jsme to měli ve š 110 upravoval se o jednu třetinu váhy , motor měl větší akceleraci, jako žádný zázrak ale poznat to bylo, setrvák se dal borcovi z železáren stovka kořka a bylo to miloš


15.12.09, 16:59
Profil

Registrován: 3.7.09, 13:23
Příspěvky: 70
Bydliště: Sumperk
Příspěvek 
Milos: a myslis ze bych ho mohl odvrtat? Presne bych to odmeril narysoval atd..


15.12.09, 18:42
Profil
Uživatelský avatar

Registrován: 15.11.06, 22:59
Příspěvky: 17411
Bydliště: Stračov (u HK)
Příspěvek 
na jakej to je pekáč?

jestli karburátor, tak to řeší soustruh

_________________
"clovek musi mit odvahu to zkurvit"


15.12.09, 18:54
Profil ICQ
Uživatelský avatar

Registrován: 25.6.07, 00:22
Příspěvky: 528
Bydliště: Trenčín , Slovakia
Příspěvek 
Matthes píše:
Gemini píše:
mas preto nejaky padny dovod ?


To dela kazdej spravnej votuzer a chlubi se tim u auta: Motor - odlehceny setrvacnik
Takze si pak neznaly clovek udela spatny obrazek o tomto problemu...


tak to ano su to najlacnejsie upravy.....sustruh ma doma kde kto :D nepoviem ked to niektor robi na zavodny motor, ja to mam , mne to setri aj celkovy vahu, ktora sa rata na kg

_________________
Škoda Rapid 146 - 93 HP , 140 Nm
Škoda 130 Maxi - 105 HP, 140 Nm
Škoda Rapid Turbo - 122 HP, 231 Nm


15.12.09, 19:27
Profil Zobrazit autorovy stránky
Pan Kapitán
Uživatelský avatar

Registrován: 10.1.06, 13:49
Příspěvky: 12166
Bydliště: Tynec n.L.
Příspěvek 
Do vrtani bych nesel, soustruh je rozumnejsi reseni. Ale myslim ze by se to melo potom tak jako tak znova vyvazit, protoze jinak je to dost naprd.

_________________
Forman 1994 Million Edition "Frankie"
Rapid 120/1985 "Eda" - BAZ 120R
Škoda 742 Forever TeamObrázek

Cvokárium: Youtube Instagram


15.12.09, 19:39
Profil ICQ YIM
Mistr mechanik
Uživatelský avatar

Registrován: 1.3.06, 13:42
Příspěvky: 16256
Bydliště: Strážnice
Příspěvek 
Mitri píše:
Milos: a myslis ze bych ho mohl odvrtat? Presne bych to odmeril narysoval atd..


já si moc nemyslím prostě jak píšu za komárů nebyly auta že bys šlápl a motor valil jak kráva, tak jsi dal upravit setrvák, snížit hlavu, převrtat vložky,

nejsem konstruktér ani obráběč kovů nějak se k tomu vyjdřovat neumím


dnes mohu nastarovat multikáru a projet se přírodou :?: :roll: :!: , taky sednu do clia 130kW a jako spolujezdec měním pemprsky v první zatáčce :oops: miloš


15.12.09, 21:11
Profil
Příspěvek Reklama

   
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 22 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Český překlad – phpBB.cz
[ Time : 0.012s | 11 Queries | GZIP : Off ]