Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 22.6.26, 14:26



Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 80 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
 Škoda Felicie 1.6 MPI - vynechávání reakce motoru 
Autor Zpráva
Dřevák na focení, neumí ostřit
Uživatelský avatar

Registrován: 19.7.06, 20:40
Příspěvky: 27259
Bydliště: Netolice největší prdel v republice
Příspěvek Re: Škoda Felicie 1.6 MPI
http://www.amd-autodily.cz/elektricka-v ... bosch.html snímač vyjde levnějc

_________________
Nissan Navara D40
Passat 96kw
Felda 1.3BMM combi LPG ve stavu klinické smrti čeká na konec :(


30.1.11, 14:46
Profil ICQ
Příspěvek Reklama

   

Registrován: 28.1.11, 21:53
Příspěvky: 154
Bydliště: Hanušovice
Příspěvek Re: Škoda Felicie 1.6 MPI
někde sem četl že ta škrtící klapka je nerozebíratelná.... o tomhle sem nikde nečetl

_________________
Škoda Felicia 1,6 GLX


30.1.11, 14:48
Profil ICQ
Dřevák na focení, neumí ostřit
Uživatelský avatar

Registrován: 19.7.06, 20:40
Příspěvky: 27259
Bydliště: Netolice největší prdel v republice
Příspěvek Re: Škoda Felicie 1.6 MPI
viewtopic.php?f=14&t=7416&start=45 poslední příspěvek

_________________
Nissan Navara D40
Passat 96kw
Felda 1.3BMM combi LPG ve stavu klinické smrti čeká na konec :(


30.1.11, 14:49
Profil ICQ

Registrován: 28.1.11, 21:53
Příspěvky: 154
Bydliště: Hanušovice
Příspěvek Re: Škoda Felicie 1.6 MPI
to je příspěvek k věci... relé by mělo pasovat i z jiné felicie, že ano ?

_________________
Škoda Felicia 1,6 GLX


30.1.11, 15:21
Profil ICQ

Registrován: 14.3.08, 16:50
Příspěvky: 1357
Bydliště: Teplice
Příspěvek Re: Škoda Felicie 1.6 MPI
jak sem řek už předtim, já tipuju snímač otáček...jestli se ti chce radši dát hned bůra za novou klapku, tak jí vyměň...nad neoriginálem ani nepřemejšlej

_________________
Škoda Felicia Magic 1.3 MPI 50kW, najeto 59 000 km


30.1.11, 15:45
Profil

Registrován: 19.4.09, 19:57
Příspěvky: 24
Příspěvek Re: Škoda Felicie 1.6 MPI
Klapka to nejspíš nevyřeší, kámošovi nepomohla. Vyčisti vstřiky a zkontroluj čerpadlo, případně zkus jiný


30.1.11, 15:50
Profil

Registrován: 28.1.11, 21:53
Příspěvky: 154
Bydliště: Hanušovice
Příspěvek Re: Škoda Felicie 1.6 MPI
no podle toho odkazu od Sadra17 by to mohlo dělat relé pal. čerpadla, svorky kábléků u řidiče, nebo čerpadlo... Ten snímač tam je zmíňen tady ale ono když to přestane táhnout, a klesají otáčky tak ty otáčky vidím... takže snímač by jet měl pořád... ještě seženu jiný relé, pak to čerpadlo...

_________________
Škoda Felicia 1,6 GLX


30.1.11, 16:01
Profil ICQ

Registrován: 14.3.08, 16:50
Příspěvky: 1357
Bydliště: Teplice
Příspěvek Re: Škoda Felicie 1.6 MPI
tak to prohoď za jiný relé co máš v autě, neni to nic speciálního, použij třeba mlhovkový

_________________
Škoda Felicia Magic 1.3 MPI 50kW, najeto 59 000 km


30.1.11, 16:52
Profil

Registrován: 28.1.11, 21:53
Příspěvky: 154
Bydliště: Hanušovice
Příspěvek Re: Škoda Felicie 1.6 MPI
no, relé sem tam dal ze světel, co sem měl nové náhradní a beze změn, ještě zkusím to palivové čerpadlo vyměnit, bratr má funkční ale neukazuje hladinu, pro test dobrý, pak asi teda na řadu příjde koupit ta klapka

_________________
Škoda Felicia 1,6 GLX


30.1.11, 20:19
Profil ICQ

Registrován: 19.4.09, 19:57
Příspěvky: 24
Příspěvek Re: Škoda Felicie 1.6 MPI
Klapku kupoval a bylo to stejný. Vyčisti ty vstřiky, tím nic nezkazíš a hlavně to čerpadlo. Kámoš dal nový, vyčistil vstřiky a nádrž a jezdí...


30.1.11, 21:05
Profil

Registrován: 28.1.11, 21:53
Příspěvky: 154
Bydliště: Hanušovice
Příspěvek Re: Škoda Felicie 1.6 MPI
a mohlo by to být benzínem a nenadálými mrazy? prej je nějaký přípravek do benzínu co váže vodu a zlepšuje spalování.. víte o nějakém ?

_________________
Škoda Felicia 1,6 GLX


31.1.11, 08:02
Profil ICQ

Registrován: 28.1.11, 21:53
Příspěvky: 154
Bydliště: Hanušovice
Příspěvek Re: Škoda Felicie 1.6 MPI
a ještě prosba, jaké hodnoty správného chodu by vag měl ukazovat? myslím aspoň všechny, nebo vám sem mám hodit screeny ?

_________________
Škoda Felicia 1,6 GLX


31.1.11, 08:17
Profil ICQ
Mistr mechanik
Uživatelský avatar

Registrován: 1.3.06, 13:42
Příspěvky: 16256
Bydliště: Strážnice
Příspěvek Re: Škoda Felicie 1.6 MPI
klapka u 1,6 je rozebiratelná všechno jde vyčistit, dávat druhé čerpadlo když nevíš jaký mí tlak a nožství není nejlepší nápad, čisttit trysky to je taky asi blbost, to se dělá tak že vy¨táhneš vstřikovací lištu a pošleš

na netu najdeš mnoho firem a i praktických zkušeností před čistěním po čistění,

nebo pžípravek do paliva na čistě trysek soustavy se vstřikováním miloš


31.1.11, 09:11
Profil

Registrován: 28.1.11, 21:53
Příspěvky: 154
Bydliště: Hanušovice
Příspěvek Re: Škoda Felicie 1.6 MPI
to čerpadlo co chci měnit tam už bylo, akorát neměřilo hladinu, tak se tam dávalo jiný, jinak je určený pro tohle auto

_________________
Škoda Felicia 1,6 GLX


31.1.11, 12:36
Profil ICQ

Registrován: 19.4.09, 19:57
Příspěvky: 24
Příspěvek Re: Škoda Felicie 1.6 MPI
čerpadlo má dávat u1.6 3Atm.. a ty trysky vyčistit pomůžou...


31.1.11, 14:27
Profil
Příspěvek Reklama

   
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 80 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Český překlad – phpBB.cz
[ Time : 0.021s | 11 Queries | GZIP : Off ]