Škoda Felicie 1.6 MPI - vynechávání reakce motoru
| Autor |
Zpráva |
|
Jarda S.
Dřevák na focení, neumí ostřit
Registrován: 19.7.06, 20:40 Příspěvky: 27259 Bydliště: Netolice největší prdel v republice
|
 Re: Škoda Felicie 1.6 MPI
_________________ Nissan Navara D40 Passat 96kw Felda 1.3BMM combi LPG ve stavu klinické smrti čeká na konec
|
| 30.1.11, 14:46 |
|
 |
|
Reklama
|
 Reklama
|
| |
|
 |
|
JardaCZE
Registrován: 28.1.11, 21:53 Příspěvky: 154 Bydliště: Hanušovice
|
 Re: Škoda Felicie 1.6 MPI
někde sem četl že ta škrtící klapka je nerozebíratelná.... o tomhle sem nikde nečetl
_________________ Škoda Felicia 1,6 GLX
|
| 30.1.11, 14:48 |
|
 |
|
Jarda S.
Dřevák na focení, neumí ostřit
Registrován: 19.7.06, 20:40 Příspěvky: 27259 Bydliště: Netolice největší prdel v republice
|
 Re: Škoda Felicie 1.6 MPI
_________________ Nissan Navara D40 Passat 96kw Felda 1.3BMM combi LPG ve stavu klinické smrti čeká na konec
|
| 30.1.11, 14:49 |
|
 |
|
JardaCZE
Registrován: 28.1.11, 21:53 Příspěvky: 154 Bydliště: Hanušovice
|
 Re: Škoda Felicie 1.6 MPI
to je příspěvek k věci... relé by mělo pasovat i z jiné felicie, že ano ?
_________________ Škoda Felicia 1,6 GLX
|
| 30.1.11, 15:21 |
|
 |
|
PJDefort
Registrován: 14.3.08, 16:50 Příspěvky: 1357 Bydliště: Teplice
|
 Re: Škoda Felicie 1.6 MPI
jak sem řek už předtim, já tipuju snímač otáček...jestli se ti chce radši dát hned bůra za novou klapku, tak jí vyměň...nad neoriginálem ani nepřemejšlej
_________________ Škoda Felicia Magic 1.3 MPI 50kW, najeto 59 000 km
|
| 30.1.11, 15:45 |
|
 |
|
Filip
Registrován: 19.4.09, 19:57 Příspěvky: 24
|
 Re: Škoda Felicie 1.6 MPI
Klapka to nejspíš nevyřeší, kámošovi nepomohla. Vyčisti vstřiky a zkontroluj čerpadlo, případně zkus jiný
|
| 30.1.11, 15:50 |
|
 |
|
JardaCZE
Registrován: 28.1.11, 21:53 Příspěvky: 154 Bydliště: Hanušovice
|
 Re: Škoda Felicie 1.6 MPI
no podle toho odkazu od Sadra17 by to mohlo dělat relé pal. čerpadla, svorky kábléků u řidiče, nebo čerpadlo... Ten snímač tam je zmíňen tady ale ono když to přestane táhnout, a klesají otáčky tak ty otáčky vidím... takže snímač by jet měl pořád... ještě seženu jiný relé, pak to čerpadlo...
_________________ Škoda Felicia 1,6 GLX
|
| 30.1.11, 16:01 |
|
 |
|
PJDefort
Registrován: 14.3.08, 16:50 Příspěvky: 1357 Bydliště: Teplice
|
 Re: Škoda Felicie 1.6 MPI
tak to prohoď za jiný relé co máš v autě, neni to nic speciálního, použij třeba mlhovkový
_________________ Škoda Felicia Magic 1.3 MPI 50kW, najeto 59 000 km
|
| 30.1.11, 16:52 |
|
 |
|
JardaCZE
Registrován: 28.1.11, 21:53 Příspěvky: 154 Bydliště: Hanušovice
|
 Re: Škoda Felicie 1.6 MPI
no, relé sem tam dal ze světel, co sem měl nové náhradní a beze změn, ještě zkusím to palivové čerpadlo vyměnit, bratr má funkční ale neukazuje hladinu, pro test dobrý, pak asi teda na řadu příjde koupit ta klapka
_________________ Škoda Felicia 1,6 GLX
|
| 30.1.11, 20:19 |
|
 |
|
Filip
Registrován: 19.4.09, 19:57 Příspěvky: 24
|
 Re: Škoda Felicie 1.6 MPI
Klapku kupoval a bylo to stejný. Vyčisti ty vstřiky, tím nic nezkazíš a hlavně to čerpadlo. Kámoš dal nový, vyčistil vstřiky a nádrž a jezdí...
|
| 30.1.11, 21:05 |
|
 |
|
JardaCZE
Registrován: 28.1.11, 21:53 Příspěvky: 154 Bydliště: Hanušovice
|
 Re: Škoda Felicie 1.6 MPI
a mohlo by to být benzínem a nenadálými mrazy? prej je nějaký přípravek do benzínu co váže vodu a zlepšuje spalování.. víte o nějakém ?
_________________ Škoda Felicia 1,6 GLX
|
| 31.1.11, 08:02 |
|
 |
|
JardaCZE
Registrován: 28.1.11, 21:53 Příspěvky: 154 Bydliště: Hanušovice
|
 Re: Škoda Felicie 1.6 MPI
a ještě prosba, jaké hodnoty správného chodu by vag měl ukazovat? myslím aspoň všechny, nebo vám sem mám hodit screeny ?
_________________ Škoda Felicia 1,6 GLX
|
| 31.1.11, 08:17 |
|
 |
|
slovacek.milos
Mistr mechanik
Registrován: 1.3.06, 13:42 Příspěvky: 16256 Bydliště: Strážnice
|
 Re: Škoda Felicie 1.6 MPI
klapka u 1,6 je rozebiratelná všechno jde vyčistit, dávat druhé čerpadlo když nevíš jaký mí tlak a nožství není nejlepší nápad, čisttit trysky to je taky asi blbost, to se dělá tak že vy¨táhneš vstřikovací lištu a pošleš
na netu najdeš mnoho firem a i praktických zkušeností před čistěním po čistění,
nebo pžípravek do paliva na čistě trysek soustavy se vstřikováním miloš
|
| 31.1.11, 09:11 |
|
 |
|
JardaCZE
Registrován: 28.1.11, 21:53 Příspěvky: 154 Bydliště: Hanušovice
|
 Re: Škoda Felicie 1.6 MPI
to čerpadlo co chci měnit tam už bylo, akorát neměřilo hladinu, tak se tam dávalo jiný, jinak je určený pro tohle auto
_________________ Škoda Felicia 1,6 GLX
|
| 31.1.11, 12:36 |
|
 |
|
Filip
Registrován: 19.4.09, 19:57 Příspěvky: 24
|
 Re: Škoda Felicie 1.6 MPI
čerpadlo má dávat u1.6 3Atm.. a ty trysky vyčistit pomůžou...
|
| 31.1.11, 14:27 |
|
 |
|
Reklama
|
 Reklama
|
| |
|
 |
|
Kdo je online |
Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 návštevníků |
|
Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru Nemůžete odpovídat v tomto fóru Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
|
|