Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 22.6.26, 08:40



Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 34 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
 palivový filtr felicie 
Autor Zpráva

Registrován: 4.3.11, 11:44
Příspěvky: 5
Příspěvek Re: palivový filtr felicie
mne to tiež začalo šklbať ale mam auto na LPG a robi to len pri jazde na benzíne ked treba väčši vykon/ do kopca/


4.3.11, 12:34
Profil
Příspěvek Reklama

   
Uživatelský avatar

Registrován: 23.2.11, 22:34
Příspěvky: 406
Bydliště: Okolí Karvine spíše Havířova
Příspěvek Re:
ahoj všem 8) mám takový problémek :| ja sem dneska zvednul auto a chtěl sem ten palivový filtr vyměnit ale jak sem viděl ten přistup kté druhe sponě a viděl sem že už ta hadička vypadá steřela tak sem to rači nechal až dokoupím material nevíte někdo jak vyměnit tu hadičku :roll:

_________________
Provozuji aktuálně..
Škoda Fabia 1.4 16V 55Kw 2003 kombi
Škoda Octavia 1.6 Tdi
Otec:
Škoda Felicia 1.3 MPi 50Kw 2001


13.3.11, 14:40
Profil

Registrován: 12.10.09, 21:26
Příspěvky: 1486
Bydliště: Karlovarsko
Příspěvek Re: palivový filtr felicie
odklopíš zadní sedačku vyndáš dekl odpojíš hadici od čerpadla a bud na ní přivážeš provázek nebo pomocí čehokoliv k ní přichytíš novou hadici pak jí odpojíš dole u filtru a spodem opatrně vytáhneš ven a tím si zároven protáhneš novou nebo tu novou navážeš na provázek a protáhneš
pokud jen vytáhneš starou dá ti to zbytečně dost práce tam nacpat novou :wink:

_________________
škoda octávie combi 1.9TDI 81KW
škoda octávie combi 1.6 SR 74KW
felda combi 1.6


13.3.11, 15:07
Profil
Uživatelský avatar

Registrován: 23.2.11, 22:34
Příspěvky: 406
Bydliště: Okolí Karvine spíše Havířova
Příspěvek Re: Re:
takže ji prakticky jen provlíknu tak jak třeba provlíkam káble ve zdi třeba no a ještě na tu palivovku jdou dvě z hora jak poznám která toje ? ja myslel že ona tam je nějak uchycena nebo tak někde ještě

_________________
Provozuji aktuálně..
Škoda Fabia 1.4 16V 55Kw 2003 kombi
Škoda Octavia 1.6 Tdi
Otec:
Škoda Felicia 1.3 MPi 50Kw 2001


13.3.11, 15:19
Profil

Registrován: 12.10.09, 21:26
Příspěvky: 1486
Bydliště: Karlovarsko
Příspěvek Re: palivový filtr felicie
ta druhá hadička je přepadová
ze spodu si odpoj filtr a ze shora si trochu popotáhni a uvidíš jestli taháš za tu správnou :idea:
uchycená nák jinak neni drží jen na čerpadle a na filtru

_________________
škoda octávie combi 1.9TDI 81KW
škoda octávie combi 1.6 SR 74KW
felda combi 1.6


13.3.11, 15:55
Profil
Ignorant pravidel

Registrován: 4.5.09, 22:46
Příspěvky: 9493
Bydliště: Kolín
Příspěvek Re: palivový filtr felicie
nekteri lini lide fitr u nadrze zrusi a davaji ho do motoru :-D

_________________
otec: Fobia Sedan HTP :P
m o j e: Citroen C4 1.6HDi FAP auto pro ženu - hračka pro muže - 7.1.25 posledni cesta


13.3.11, 16:08
Profil
Uživatelský avatar

Registrován: 23.2.11, 22:34
Příspěvky: 406
Bydliště: Okolí Karvine spíše Havířova
Příspěvek Re: palivový filtr felicie
vyskouším děkuju za rady jinak jakou hadičku mám koupit nebo jim stačí říct oco jde a oni už budou vědět asi že ? :roll:

_________________
Provozuji aktuálně..
Škoda Fabia 1.4 16V 55Kw 2003 kombi
Škoda Octavia 1.6 Tdi
Otec:
Škoda Felicia 1.3 MPi 50Kw 2001


13.3.11, 17:37
Profil
Uživatelský avatar

Registrován: 23.2.11, 22:34
Příspěvky: 406
Bydliště: Okolí Karvine spíše Havířova
Příspěvek Re: palivový filtr felicie
tak líny nejsem zatím :-D

_________________
Provozuji aktuálně..
Škoda Fabia 1.4 16V 55Kw 2003 kombi
Škoda Octavia 1.6 Tdi
Otec:
Škoda Felicia 1.3 MPi 50Kw 2001


13.3.11, 17:37
Profil
Dřevák na focení, neumí ostřit
Uživatelský avatar

Registrován: 19.7.06, 20:40
Příspěvky: 27259
Bydliště: Netolice největší prdel v republice
Příspěvek Re: palivový filtr felicie
je tam 8mm hadička

_________________
Nissan Navara D40
Passat 96kw
Felda 1.3BMM combi LPG ve stavu klinické smrti čeká na konec :(


13.3.11, 20:04
Profil ICQ
Uživatelský avatar

Registrován: 23.2.11, 22:34
Příspěvky: 406
Bydliště: Okolí Karvine spíše Havířova
Příspěvek Re: palivový filtr felicie
dikymoc :wink: tak zítra kupim a pokud bude hezky i udělám

_________________
Provozuji aktuálně..
Škoda Fabia 1.4 16V 55Kw 2003 kombi
Škoda Octavia 1.6 Tdi
Otec:
Škoda Felicia 1.3 MPi 50Kw 2001


13.3.11, 20:09
Profil
Uživatelský avatar

Registrován: 10.1.06, 13:21
Příspěvky: 5194
Bydliště: Pééétržka a Horne Saliby
Příspěvek Re: palivový filtr felicie
zozen si orginalnu hadicku (aj z auta inej znacky) tie co predavaju v metrazi mi zvykli casom praskat (po 1-2rokoch) :sick:

_________________
Forman 135Le
Volvo 855 TDI
0949126151


14.3.11, 08:05
Profil
Uživatelský avatar

Registrován: 23.2.11, 22:34
Příspěvky: 406
Bydliště: Okolí Karvine spíše Havířova
Příspěvek Re: palivový filtr felicie
tak to ja už sem koupil na metry :-( tak to nic zajedu koupit origoš

_________________
Provozuji aktuálně..
Škoda Fabia 1.4 16V 55Kw 2003 kombi
Škoda Octavia 1.6 Tdi
Otec:
Škoda Felicia 1.3 MPi 50Kw 2001


14.3.11, 12:06
Profil

Registrován: 12.7.11, 23:00
Příspěvky: 1
Příspěvek Re: palivový filtr
[quote="Jarda55"]když,jsem ho měnil u felicie ,tak jsem sundal hadičky až u nadrže a vytáhl ,jsem ho i nima pod auto ještě jsem si na ně přivázal provázek tím jsem je potom protáhl zpátkÿ ,šlo to docela dobře[/quot

Zdravím
Udělal jsem to jak jsi to popsal a šlo to poměrně doře ani jsem nesundával ochraný plech nad fýfukem, protože jsem se nechtěl párat s jeho uchycením. Nepochopil jsem jak se sujdávají ty pseudo matičky, abych ho sundal. Při rozkuchání filtru jse mi nechtělo věřit jak byl zanesený - takový černý šmír.Manželce už auto nechtělo pořádně startovat, protože z toho bordelu se zanesl jeden a pak i druhý vstřik, když byly ven tak vypadaly, jak zalité voskem. Nechápu kde se takový sajrajt do ben. dostane. Při další výměně filtr nahradím hadičkou a těšně u motoru dám průhledné vajíčko a budu vědět hned kdy půjde ven. To auto jezdí na LPG, takže si vystačí s 10 lit. na půl roku zatu dobu se z benzínu stane asi pěkná sračka. Stejný problém mám i Ford Gal. a Opel Omeg. tam je ovšem pelivový filtr přístupnější.


13.7.11, 22:29
Profil
Uživatelský avatar

Registrován: 4.3.07, 22:36
Příspěvky: 10254
Bydliště: kósek vod Jevička
Příspěvek Re: palivový filtr felicie
ta plastová potvora je dělaná na karbecy a pod tlakem MPI čerpadla ti praskne a benzín ti vychčije na motor, ser na to a dej tam plechovej co tam patří, klidně i do předu, ale na tu pruhlednou baňu se vykašli...

_________________
"Now Kato, warm up the silver hornet!" | crowack@jabber.org


14.7.11, 00:07
Profil
Uživatelský avatar

Registrován: 18.1.07, 15:16
Příspěvky: 4588
Bydliště: Citov Ol.Kraj
Příspěvek Re: palivový filtr felicie
Já měním palivák tak jak už tu někdo psal....odklopím sedačky sundám víčko co je na čerpadlo odpojím hadicu přidělám drát k té hadici pak sundám krycí plech kolem výfuku odpojím filtr od trubky povolím nebo ucvaknu tu plastovovou obímku, a vytáhnu starej filtr. a pak tím drátkem zase hadici natáhnu zpět k čerpadlu a zbytek už je jasnej....jinak dělám to u kámoša na kanále....
:wink:

_________________
Š 100L http://martin91.rajce.idnes.cz/S100_-_Stovecka
Š 110R http://martin91.rajce.idnes.cz/Skoda_110R_,,eRko
Š 136GL http://martin91.rajce.idnes.cz/Smoula/
Š Favorit, VW Caddy, Octavia III.


14.7.11, 00:18
Profil ICQ
Příspěvek Reklama

   
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 34 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 11 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Český překlad – phpBB.cz
[ Time : 0.083s | 11 Queries | GZIP : Off ]