| Autor |
Zpráva |
|
ivanko
Registrován: 4.3.11, 11:44 Příspěvky: 5
|
 Re: palivový filtr felicie
mne to tiež začalo šklbať ale mam auto na LPG a robi to len pri jazde na benzíne ked treba väčši vykon/ do kopca/
|
| 4.3.11, 12:34 |
|
 |
|
Reklama
|
 Reklama
|
| |
|
 |
|
suresd
Registrován: 23.2.11, 22:34 Příspěvky: 406 Bydliště: Okolí Karvine spíše Havířova
|
 Re:
ahoj všem  mám takový problémek  ja sem dneska zvednul auto a chtěl sem ten palivový filtr vyměnit ale jak sem viděl ten přistup kté druhe sponě a viděl sem že už ta hadička vypadá steřela tak sem to rači nechal až dokoupím material nevíte někdo jak vyměnit tu hadičku 
_________________ Provozuji aktuálně.. Škoda Fabia 1.4 16V 55Kw 2003 kombi Škoda Octavia 1.6 Tdi Otec: Škoda Felicia 1.3 MPi 50Kw 2001
|
| 13.3.11, 14:40 |
|
 |
|
p.s.
Registrován: 12.10.09, 21:26 Příspěvky: 1486 Bydliště: Karlovarsko
|
 Re: palivový filtr felicie
odklopíš zadní sedačku vyndáš dekl odpojíš hadici od čerpadla a bud na ní přivážeš provázek nebo pomocí čehokoliv k ní přichytíš novou hadici pak jí odpojíš dole u filtru a spodem opatrně vytáhneš ven a tím si zároven protáhneš novou nebo tu novou navážeš na provázek a protáhneš pokud jen vytáhneš starou dá ti to zbytečně dost práce tam nacpat novou 
_________________ škoda octávie combi 1.9TDI 81KW škoda octávie combi 1.6 SR 74KW felda combi 1.6
|
| 13.3.11, 15:07 |
|
 |
|
suresd
Registrován: 23.2.11, 22:34 Příspěvky: 406 Bydliště: Okolí Karvine spíše Havířova
|
 Re: Re:
takže ji prakticky jen provlíknu tak jak třeba provlíkam káble ve zdi třeba no a ještě na tu palivovku jdou dvě z hora jak poznám která toje ? ja myslel že ona tam je nějak uchycena nebo tak někde ještě
_________________ Provozuji aktuálně.. Škoda Fabia 1.4 16V 55Kw 2003 kombi Škoda Octavia 1.6 Tdi Otec: Škoda Felicia 1.3 MPi 50Kw 2001
|
| 13.3.11, 15:19 |
|
 |
|
p.s.
Registrován: 12.10.09, 21:26 Příspěvky: 1486 Bydliště: Karlovarsko
|
 Re: palivový filtr felicie
ta druhá hadička je přepadová ze spodu si odpoj filtr a ze shora si trochu popotáhni a uvidíš jestli taháš za tu správnou uchycená nák jinak neni drží jen na čerpadle a na filtru
_________________ škoda octávie combi 1.9TDI 81KW škoda octávie combi 1.6 SR 74KW felda combi 1.6
|
| 13.3.11, 15:55 |
|
 |
|
21lucas
Ignorant pravidel
Registrován: 4.5.09, 22:46 Příspěvky: 9493 Bydliště: Kolín
|
 Re: palivový filtr felicie
nekteri lini lide fitr u nadrze zrusi a davaji ho do motoru 
_________________ otec: Fobia Sedan HTP  m o j e: Citroen C4 1.6HDi FAP auto pro ženu - hračka pro muže - 7.1.25 posledni cesta
|
| 13.3.11, 16:08 |
|
 |
|
suresd
Registrován: 23.2.11, 22:34 Příspěvky: 406 Bydliště: Okolí Karvine spíše Havířova
|
 Re: palivový filtr felicie
vyskouším děkuju za rady jinak jakou hadičku mám koupit nebo jim stačí říct oco jde a oni už budou vědět asi že ? 
_________________ Provozuji aktuálně.. Škoda Fabia 1.4 16V 55Kw 2003 kombi Škoda Octavia 1.6 Tdi Otec: Škoda Felicia 1.3 MPi 50Kw 2001
|
| 13.3.11, 17:37 |
|
 |
|
suresd
Registrován: 23.2.11, 22:34 Příspěvky: 406 Bydliště: Okolí Karvine spíše Havířova
|
 Re: palivový filtr felicie
tak líny nejsem zatím 
_________________ Provozuji aktuálně.. Škoda Fabia 1.4 16V 55Kw 2003 kombi Škoda Octavia 1.6 Tdi Otec: Škoda Felicia 1.3 MPi 50Kw 2001
|
| 13.3.11, 17:37 |
|
 |
|
Jarda S.
Dřevák na focení, neumí ostřit
Registrován: 19.7.06, 20:40 Příspěvky: 27259 Bydliště: Netolice největší prdel v republice
|
 Re: palivový filtr felicie
je tam 8mm hadička
_________________ Nissan Navara D40 Passat 96kw Felda 1.3BMM combi LPG ve stavu klinické smrti čeká na konec
|
| 13.3.11, 20:04 |
|
 |
|
suresd
Registrován: 23.2.11, 22:34 Příspěvky: 406 Bydliště: Okolí Karvine spíše Havířova
|
 Re: palivový filtr felicie
dikymoc  tak zítra kupim a pokud bude hezky i udělám
_________________ Provozuji aktuálně.. Škoda Fabia 1.4 16V 55Kw 2003 kombi Škoda Octavia 1.6 Tdi Otec: Škoda Felicia 1.3 MPi 50Kw 2001
|
| 13.3.11, 20:09 |
|
 |
|
kwiko
Registrován: 10.1.06, 13:21 Příspěvky: 5194 Bydliště: Pééétržka a Horne Saliby
|
 Re: palivový filtr felicie
zozen si orginalnu hadicku (aj z auta inej znacky) tie co predavaju v metrazi mi zvykli casom praskat (po 1-2rokoch) 
_________________ Forman 135Le Volvo 855 TDI 0949126151
|
| 14.3.11, 08:05 |
|
 |
|
suresd
Registrován: 23.2.11, 22:34 Příspěvky: 406 Bydliště: Okolí Karvine spíše Havířova
|
 Re: palivový filtr felicie
tak to ja už sem koupil na metry  tak to nic zajedu koupit origoš
_________________ Provozuji aktuálně.. Škoda Fabia 1.4 16V 55Kw 2003 kombi Škoda Octavia 1.6 Tdi Otec: Škoda Felicia 1.3 MPi 50Kw 2001
|
| 14.3.11, 12:06 |
|
 |
|
thehall
Registrován: 12.7.11, 23:00 Příspěvky: 1
|
 Re: palivový filtr
[quote="Jarda55"]když,jsem ho měnil u felicie ,tak jsem sundal hadičky až u nadrže a vytáhl ,jsem ho i nima pod auto ještě jsem si na ně přivázal provázek tím jsem je potom protáhl zpátkÿ ,šlo to docela dobře[/quot
Zdravím Udělal jsem to jak jsi to popsal a šlo to poměrně doře ani jsem nesundával ochraný plech nad fýfukem, protože jsem se nechtěl párat s jeho uchycením. Nepochopil jsem jak se sujdávají ty pseudo matičky, abych ho sundal. Při rozkuchání filtru jse mi nechtělo věřit jak byl zanesený - takový černý šmír.Manželce už auto nechtělo pořádně startovat, protože z toho bordelu se zanesl jeden a pak i druhý vstřik, když byly ven tak vypadaly, jak zalité voskem. Nechápu kde se takový sajrajt do ben. dostane. Při další výměně filtr nahradím hadičkou a těšně u motoru dám průhledné vajíčko a budu vědět hned kdy půjde ven. To auto jezdí na LPG, takže si vystačí s 10 lit. na půl roku zatu dobu se z benzínu stane asi pěkná sračka. Stejný problém mám i Ford Gal. a Opel Omeg. tam je ovšem pelivový filtr přístupnější.
|
| 13.7.11, 22:29 |
|
 |
|
CROWACK
Registrován: 4.3.07, 22:36 Příspěvky: 10254 Bydliště: kósek vod Jevička
|
 Re: palivový filtr felicie
ta plastová potvora je dělaná na karbecy a pod tlakem MPI čerpadla ti praskne a benzín ti vychčije na motor, ser na to a dej tam plechovej co tam patří, klidně i do předu, ale na tu pruhlednou baňu se vykašli...
_________________ "Now Kato, warm up the silver hornet!" | crowack@jabber.org
|
| 14.7.11, 00:07 |
|
 |
|
Martin91
Registrován: 18.1.07, 15:16 Příspěvky: 4588 Bydliště: Citov Ol.Kraj
|
 Re: palivový filtr felicie
Já měním palivák tak jak už tu někdo psal....odklopím sedačky sundám víčko co je na čerpadlo odpojím hadicu přidělám drát k té hadici pak sundám krycí plech kolem výfuku odpojím filtr od trubky povolím nebo ucvaknu tu plastovovou obímku, a vytáhnu starej filtr. a pak tím drátkem zase hadici natáhnu zpět k čerpadlu a zbytek už je jasnej....jinak dělám to u kámoša na kanále.... 
_________________ Š 100L http://martin91.rajce.idnes.cz/S100_-_Stovecka Š 110R http://martin91.rajce.idnes.cz/Skoda_110R_,,eRko Š 136GL http://martin91.rajce.idnes.cz/Smoula/ Š Favorit, VW Caddy, Octavia III.
|
| 14.7.11, 00:18 |
|
 |
|
Reklama
|
 Reklama
|
| |
|
 |
|