|
Stránka 1 z 1
|
[ Příspěvků: 8 ] |
|
| Autor |
Zpráva |
|
kkama
Registrován: 15.11.11, 21:15 Příspěvky: 3
|
 Fabia 1,2 motor škube
Prosím o radu , mám motor 40 kw . Při volnoběhu motor kolísá pravidelně cca. každých 15 sec. při sešlápnutí plynu motor se dusí a škube . Za studena motor běží v klidu . Víte někdo co to může být ?
Díky předem za rady
Naposledy upravil kkama dne 16.11.11, 17:14, celkově upraveno 1
|
| 15.11.11, 21:39 |
|
 |
|
Reklama
|
 Reklama
|
| |
|
 |
|
fatal
rejpal
Registrován: 26.4.06, 15:18 Příspěvky: 18477
|
 Re: Fabia 1,2 motor škube
To může být více věcí, chce to napojit na diagnostiku...
|
| 15.11.11, 21:42 |
|
 |
|
kkama
Registrován: 15.11.11, 21:15 Příspěvky: 3
|
 Re: Fabia 1,2 motor škube
Diagnostika ukazuje pouze sporadická chyba ( směs paliva )
|
| 15.11.11, 21:44 |
|
 |
|
davemo
Registrován: 6.12.10, 17:55 Příspěvky: 295 Bydliště: Ostrava-Zábřeh
|
 Re: Fabia 1,2 motor škube
No jak psal fatal je toho dost možná ucpany vstřik na nějakem valci nejlepé autor. servis
_________________ Škoda felicie 1.9D combi 47KW rv.96 Prodáno Seat toledo 1.9TDI sedan 66KW rv.2004/12 (2005)
|
| 15.11.11, 23:17 |
|
 |
|
kkama
Registrován: 15.11.11, 21:15 Příspěvky: 3
|
 Re: Fabia 1,2 motor škube
To tady nikdo není kdo by se už setkal s něčím podobným ?
|
| 16.11.11, 17:15 |
|
 |
|
darklord
Registrován: 31.10.08, 16:00 Příspěvky: 12598
|
 Re: Fabia 1,2 motor škube
Niekde mas netesnost, ci uz na sani alebo vyfuku. Dalej to moze byt chyba na vstreku, cerpadle...
_________________ "You only really learn by doing it, I believe." Ayrton Senna
|
| 16.11.11, 20:36 |
|
 |
|
badopes
Registrován: 27.11.07, 20:36 Příspěvky: 85
|
 Re: Fabia 1,2 motor škube
na vagu v měřených hodnotách zkouknout výpadky zapalování na jednotlivých válcích a jít po tom konkrétním válci. Vstřik, svíčka,zapalovací modul. Potom přehazovat jednotlivé díly na jiný válec a hlídat vagem jestli se výpadky posunou na ten válec. Tím určíš která komponenta je vadná. Taky bych se zamyslel v jakém stavu je palivový filtr.
|
| 16.11.11, 20:59 |
|
 |
|
slovacek.milos
Mistr mechanik
Registrován: 1.3.06, 13:42 Příspěvky: 16256 Bydliště: Strážnice
|
 Re: Fabia 1,2 motor škube
kkama píše: Diagnostika ukazuje pouze sporadická chyba ( směs paliva ) vzít vag spojit se s adresou OI pamět závad a říct diagnostika ukazuje pouze, to je diagnostika jak žádná, příště napiš kod motoru 4OkW jsou dva motory, a rok výroby, pokud najdeš chybu tak napiš číslo chyby, hledání je to nekonečné a chce to odborníka, zjistit kondici a čistotu motoru, tlak paliva, a pak postupně vylučovat akční členy, u některých ročníků se musí i přehrát řj, základní nastavení, bádání 
|
| 17.11.11, 09:28 |
|
 |
|
Reklama
|
 Reklama
|
| |
|
 |
|
|
Stránka 1 z 1
|
[ Příspěvků: 8 ] |
|
Kdo je online |
Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 návštevníků |
|
Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru Nemůžete odpovídat v tomto fóru Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
|
|