Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 22.6.26, 14:28



Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 8 ] 
 Fabia 1,2 motor škube 
Autor Zpráva

Registrován: 15.11.11, 21:15
Příspěvky: 3
Příspěvek Fabia 1,2 motor škube
Prosím o radu , mám motor 40 kw . Při volnoběhu motor kolísá pravidelně cca. každých 15 sec.
při sešlápnutí plynu motor se dusí a škube .
Za studena motor běží v klidu .
Víte někdo co to může být ?

Díky předem za rady


Naposledy upravil kkama dne 16.11.11, 17:14, celkově upraveno 1



15.11.11, 21:39
Profil
Příspěvek Reklama

   
rejpal

Registrován: 26.4.06, 15:18
Příspěvky: 18477
Příspěvek Re: Fabia 1,2 motor škube
To může být více věcí, chce to napojit na diagnostiku...


15.11.11, 21:42
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky

Registrován: 15.11.11, 21:15
Příspěvky: 3
Příspěvek Re: Fabia 1,2 motor škube
Diagnostika ukazuje pouze sporadická chyba ( směs paliva )


15.11.11, 21:44
Profil
Uživatelský avatar

Registrován: 6.12.10, 17:55
Příspěvky: 295
Bydliště: Ostrava-Zábřeh
Příspěvek Re: Fabia 1,2 motor škube
No jak psal fatal je toho dost možná ucpany vstřik na nějakem valci nejlepé autor. servis

_________________
Škoda felicie 1.9D combi 47KW rv.96 Prodáno
Seat toledo 1.9TDI sedan 66KW rv.2004/12 (2005)


15.11.11, 23:17
Profil

Registrován: 15.11.11, 21:15
Příspěvky: 3
Příspěvek Re: Fabia 1,2 motor škube
To tady nikdo není kdo by se už setkal s něčím podobným ?


16.11.11, 17:15
Profil
Online
Uživatelský avatar

Registrován: 31.10.08, 16:00
Příspěvky: 12598
Příspěvek Re: Fabia 1,2 motor škube
Niekde mas netesnost, ci uz na sani alebo vyfuku. Dalej to moze byt chyba na vstreku, cerpadle...

_________________
"You only really learn by doing it, I believe." Ayrton Senna


16.11.11, 20:36
Profil Zobrazit autorovy stránky

Registrován: 27.11.07, 20:36
Příspěvky: 85
Příspěvek Re: Fabia 1,2 motor škube
na vagu v měřených hodnotách zkouknout výpadky zapalování na jednotlivých válcích a jít po tom konkrétním válci. Vstřik, svíčka,zapalovací modul. Potom přehazovat jednotlivé díly na jiný válec a hlídat vagem jestli se výpadky posunou na ten válec. Tím určíš která komponenta je vadná.
Taky bych se zamyslel v jakém stavu je palivový filtr.


16.11.11, 20:59
Profil
Mistr mechanik
Uživatelský avatar

Registrován: 1.3.06, 13:42
Příspěvky: 16256
Bydliště: Strážnice
Příspěvek Re: Fabia 1,2 motor škube
kkama píše:
Diagnostika ukazuje pouze sporadická chyba ( směs paliva )



vzít vag spojit se s adresou OI pamět závad a říct diagnostika ukazuje pouze, to je diagnostika jak žádná, příště napiš kod motoru 4OkW jsou dva motory, a rok výroby, pokud najdeš chybu tak napiš číslo chyby,

hledání je to nekonečné a chce to odborníka, zjistit kondici a čistotu motoru, tlak paliva, a pak postupně vylučovat akční členy, u některých ročníků se musí i přehrát řj, základní nastavení,
bádání :wink:


17.11.11, 09:28
Profil
Příspěvek Reklama

   
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 8 ] 

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Český překlad – phpBB.cz
[ Time : 0.013s | 10 Queries | GZIP : Off ]