|
|
|
FAQ
• Hledat • Přihlásit se
|
|
Stránka 1 z 1
|
[ Příspěvků: 8 ] |
|
klapka felicie 1.6 nastaveni
| Autor |
Zpráva |
|
buldozerxxx
Registrován: 2.10.10, 10:48 Příspěvky: 300 Bydliště: Dubi 2 Teplice 417 02
|
 klapka felicie 1.6 nastaveni
ahoj lidi resim skodu felicii 1.6 rv.97..auto za studena chcipalo a drzelo nizke otacky..takze klapka ven vycistila se..(uprimne takhle zadelanou klapku jsem asi este nevidel)..jako nova se vratila zpatky ale kdyz chci udelat zakladni nastaveni tak v klapce dvakrat cvakne a pak zustane bzucet a nechce se donastavit,nevim jak to mam presne vysvetlit....bzuci a napise mi to ze zakladni nastaveni nebylo mozne provest:-( zkousel jsem to 20 krat ...vsechno zapojene jak ma..nechapu ...muze nekdo poradit??diky
|
| 19.11.11, 11:22 |
|
 |
|
Reklama
|
 Reklama
|
| |
|
 |
|
PJDefort
Registrován: 14.3.08, 16:50 Příspěvky: 1357 Bydliště: Teplice
|
 Re: klapka felicie 1.6 nastaveni
a děláš to při ohřátym motoru na provozní teplotu a v motorový jednotce nemáš žádný chyby?
_________________ Škoda Felicia Magic 1.3 MPI 50kW, najeto 59 000 km
|
| 19.11.11, 11:25 |
|
 |
|
buldozerxxx
Registrován: 2.10.10, 10:48 Příspěvky: 300 Bydliště: Dubi 2 Teplice 417 02
|
 Re: klapka felicie 1.6 nastaveni
jj motor byl teplej ,.....a zavada zadna...pouze to nastaveni...
|
| 19.11.11, 13:12 |
|
 |
|
polaji
Registrován: 15.10.11, 23:58 Příspěvky: 121 Bydliště: Dražovice, okres Vyškov
|
 Re: klapka felicie 1.6 nastaveni
Chci se zeptat klapku jsem taky cistil minuli tyden a ted cekam na kalb na nastaveni. Tak to se ma delat pri zahratem motrou bo za studena? Cetl jsem dve verze ze bud za studena a nechat na miste na volnobehu zahrat na provozni teplotu a druha ... jaj to ted nvm co to bylo  . Felicie 1.3mpi, r.v. 1996, 50 Kw Buldozer a zkousel si to projet bez nastaveni? a mel si odpojenou ridici jednotku? Ono je taky mozny ze je kaput, tim jak byla zasrana apod...
|
| 23.11.11, 17:01 |
|
 |
|
buldozerxxx
Registrován: 2.10.10, 10:48 Příspěvky: 300 Bydliště: Dubi 2 Teplice 417 02
|
 Re: klapka felicie 1.6 nastaveni
dal jsem jinou klapku  sehnal za 300kila....a no problemo  takze byla klapka v haji....ale nakonec dobry vsem dekuju....hele to nastaveni te jine klapky jsem delal za tepla a v pohode 
|
| 23.11.11, 18:41 |
|
 |
|
polaji
Registrován: 15.10.11, 23:58 Příspěvky: 121 Bydliště: Dražovice, okres Vyškov
|
 Re: klapka felicie 1.6 nastaveni
Ttj  , tak ja to udelam ze po zarati to necham tak pul hodky stat a pak nastavim a nastartuju a pockam nez se fenka zahreje  zlata stredni cesta
|
| 23.11.11, 19:14 |
|
 |
|
polaji
Registrován: 15.10.11, 23:58 Příspěvky: 121 Bydliště: Dražovice, okres Vyškov
|
 Re: klapka felicie 1.6 nastaveni
Tak hotovo  je to lepsi skoro teda dobre, jen mi kolisa volnobeh... na to musim jeste dojit jinak si nemuzu stezovat jeto uplne neco jinyho 
|
| 27.11.11, 00:54 |
|
 |
|
shelby.k8
Registrován: 23.1.12, 22:36 Příspěvky: 3 Bydliště: Historic Race and Sports Car Klub hradec Králové
|
 Re: klapka felicie 1.6 nastaveni
Taky mně to tak dělalo, 2 roky nic a potom najednou chcípala jen při zabrždění a když už to tak bylo asi po 20 té tak oddělám plastový kryt a čumím. Všechno vypadalo zdravě, filtr, kapaliny aj. Ovšem ten černý prstenec kolem klapky, nedivím se, že měla záchvat. Takže technický benzín, vyčistit, nové těsnění, 25 Kč. A jela jako širon. No ale potom to ještě nebylo všechno. Volnoběh držela, jela krásně, vrněla, po chvíli chcípl motor. Dalším problémem kromě klapky byl zkorodovaný drát u rozdělovače. Výměna a už je to úplně v pohodě. Bylo to nejen klapkou.
|
| 24.1.12, 12:25 |
|
 |
|
Reklama
|
 Reklama
|
| |
|
 |
|
|
Stránka 1 z 1
|
[ Příspěvků: 8 ] |
|
Kdo je online |
Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 návštevníků |
|
Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru Nemůžete odpovídat v tomto fóru Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
|
|