|
Stránka 1 z 1
|
[ Příspěvků: 9 ] |
|
| Autor |
Zpráva |
|
davecz
Registrován: 21.11.11, 16:27 Příspěvky: 5
|
 Vysoký volnoběh
Dnes jsem na fáčku měnil karbec a při studeném motoru to má vysoký volnoběh. Drží to cca 3000ot./min, když klepnu do plynu, tak je volnoběh pořád stejný. Po zahřátí motoru mi drží cca 500-600ot.min. Mohl by mi někdo poradit, čím by to mohlo být?  už si s tím nevím rady
|
| 17.1.12, 18:22 |
|
 |
|
Reklama
|
 Reklama
|
| |
|
 |
|
darklord
Registrován: 31.10.08, 16:00 Příspěvky: 12598
|
 Re: Vysoký volnoběh
Mozes sem poslat vsetky linky na clanky a temy ktore si presiel predtym ako si polozil tuto otazku? Pretoze tento problem je tu uz rieseny tolkokrat...
_________________ "You only really learn by doing it, I believe." Ayrton Senna
|
| 17.1.12, 18:23 |
|
 |
|
davecz
Registrován: 21.11.11, 16:27 Příspěvky: 5
|
 Re: Vysoký volnoběh
našlo mi to cca 3 stránky, ale nikde jsem nenašel stejný ani podobný problém, takže sry 
|
| 17.1.12, 18:30 |
|
 |
|
darklord
Registrován: 31.10.08, 16:00 Příspěvky: 12598
|
 Re: Vysoký volnoběh
_________________ "You only really learn by doing it, I believe." Ayrton Senna
|
| 17.1.12, 18:41 |
|
 |
|
big.jedla
Registrován: 8.2.07, 23:14 Příspěvky: 445 Bydliště: Rychvald
|
 Re: Vysoký volnoběh
to by musel autor vědět že to souvisí se sytičem... což zřejmě nevěděl...
_________________ Škoda Felicia 1.3Mpi/50kW/Cimbu chip, 7/96 http:\\jedla.kx.cz
|
| 17.1.12, 20:31 |
|
 |
|
varok
Registrován: 17.9.06, 15:37 Příspěvky: 14998 Bydliště: Havířov
|
 Re: Vysoký volnoběh
Ty vysoké otáčky jdou ubrat předním šroubkem u stupňovité vačky. Je to kousek před tím měsíčkem, do kterého je zaháknuté plyn. lanko. Ten nízký volnoběh je zase šroubek vzadu směrem od topení. Je schovaný pod takovým plechem.
_________________ Škoda Favorit r.v. 94 BMM, Solitaire, Motor-Excel tuning, LPG- Minulost Golf IV 1,6 74kW Jazz Blue perleť Golf VII, 1,4TSi 103kW, Night Blue
|
| 17.1.12, 21:06 |
|
 |
|
MartinK72
Registrován: 28.12.11, 16:07 Příspěvky: 530
|
 Re: Vysoký volnoběh
Hmm, to jsou věci. Karburátor vyměnit umí, seřídit volnoběh ne...
|
| 17.1.12, 23:21 |
|
 |
|
slovacek.milos
Mistr mechanik
Registrován: 1.3.06, 13:42 Příspěvky: 16256 Bydliště: Strážnice
|
 Re: Vysoký volnoběh
ten volnoběh neumí seštelovat kde kdo šteluje se na tom sytiči 
|
| 18.1.12, 08:58 |
|
 |
|
DemolitionBoy
Registrován: 7.7.11, 07:24 Příspěvky: 95 Bydliště: Levice
|
 Re: Vysoký volnoběh
Pravda, ja som karbec vymenil naprvý krát, ale voľnobeh som šteloval mesiac. Nakoniec boli aj tak zlé tlaky a mohol som štelovať koľko som chcel... 
_________________ Alfa Romeo 156 2.0 TS Luxury edition, 155PS, r.v.1999 - Čaká na nový motor. Renault Rapid (Express) 1,6D, M5, 1993 Passat B3, 1,9D, 1993 Favorit 136L, 1990
|
| 18.1.12, 12:19 |
|
 |
|
Reklama
|
 Reklama
|
| |
|
 |
|
|
Stránka 1 z 1
|
[ Příspěvků: 9 ] |
|
Kdo je online |
Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 22 návštevníků |
|
Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru Nemůžete odpovídat v tomto fóru Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
|
|