Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 22.6.26, 15:38



Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 9 ] 
 Vysoký volnoběh 
Autor Zpráva

Registrován: 21.11.11, 16:27
Příspěvky: 5
Příspěvek Vysoký volnoběh
Dnes jsem na fáčku měnil karbec a při studeném motoru to má vysoký volnoběh. Drží to cca 3000ot./min, když klepnu do plynu, tak je volnoběh pořád stejný. Po zahřátí motoru mi drží cca 500-600ot.min. Mohl by mi někdo poradit, čím by to mohlo být? :( už si s tím nevím rady


17.1.12, 18:22
Profil
Příspěvek Reklama

   
Uživatelský avatar

Registrován: 31.10.08, 16:00
Příspěvky: 12598
Příspěvek Re: Vysoký volnoběh
Mozes sem poslat vsetky linky na clanky a temy ktore si presiel predtym ako si polozil tuto otazku? Pretoze tento problem je tu uz rieseny tolkokrat...

_________________
"You only really learn by doing it, I believe." Ayrton Senna


17.1.12, 18:23
Profil Zobrazit autorovy stránky

Registrován: 21.11.11, 16:27
Příspěvky: 5
Příspěvek Re: Vysoký volnoběh
našlo mi to cca 3 stránky, ale nikde jsem nenašel stejný ani podobný problém, takže sry :arrow:


17.1.12, 18:30
Profil
Uživatelský avatar

Registrován: 31.10.08, 16:00
Příspěvky: 12598
Příspěvek Re: Vysoký volnoběh
viewtopic.php?f=9&t=21782&hilit=volnobeh+sytic
viewtopic.php?f=6&t=14156&hilit=volnobeh+sytic

_________________
"You only really learn by doing it, I believe." Ayrton Senna


17.1.12, 18:41
Profil Zobrazit autorovy stránky

Registrován: 8.2.07, 23:14
Příspěvky: 445
Bydliště: Rychvald
Příspěvek Re: Vysoký volnoběh
to by musel autor vědět že to souvisí se sytičem... což zřejmě nevěděl...

_________________
Škoda Felicia 1.3Mpi/50kW/Cimbu chip, 7/96
http:\\jedla.kx.cz


17.1.12, 20:31
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky

Registrován: 17.9.06, 15:37
Příspěvky: 14998
Bydliště: Havířov
Příspěvek Re: Vysoký volnoběh
Ty vysoké otáčky jdou ubrat předním šroubkem u stupňovité vačky. Je to kousek před tím měsíčkem, do kterého je zaháknuté plyn. lanko. Ten nízký volnoběh je zase šroubek vzadu směrem od topení. Je schovaný pod takovým plechem.

_________________
Škoda Favorit r.v. 94 BMM, Solitaire, Motor-Excel tuning, LPG- Minulost
Golf IV 1,6 74kW Jazz Blue perleť
Golf VII, 1,4TSi 103kW, Night Blue


17.1.12, 21:06
Profil
Uživatelský avatar

Registrován: 28.12.11, 16:07
Příspěvky: 530
Příspěvek Re: Vysoký volnoběh
Hmm, to jsou věci. Karburátor vyměnit umí, seřídit volnoběh ne...


17.1.12, 23:21
Profil
Mistr mechanik
Uživatelský avatar

Registrován: 1.3.06, 13:42
Příspěvky: 16256
Bydliště: Strážnice
Příspěvek Re: Vysoký volnoběh
ten volnoběh neumí seštelovat kde kdo šteluje se na tom sytiči :wink:


18.1.12, 08:58
Profil

Registrován: 7.7.11, 07:24
Příspěvky: 95
Bydliště: Levice
Příspěvek Re: Vysoký volnoběh
Pravda, ja som karbec vymenil naprvý krát, ale voľnobeh som šteloval mesiac.
Nakoniec boli aj tak zlé tlaky a mohol som štelovať koľko som chcel... :lol:

_________________
Alfa Romeo 156 2.0 TS Luxury edition, 155PS, r.v.1999 - Čaká na nový motor.
Renault Rapid (Express) 1,6D, M5, 1993
Passat B3, 1,9D, 1993
Favorit 136L, 1990


18.1.12, 12:19
Profil
Příspěvek Reklama

   
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 9 ] 

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 16 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Český překlad – phpBB.cz
[ Time : 0.298s | 11 Queries | GZIP : Off ]