Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 22.6.26, 13:44



Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 18 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další
 motor 
Autor Zpráva

Registrován: 27.3.11, 11:13
Příspěvky: 23
Příspěvek motor
http://www.youtube.com/watch?v=0ssrTCO0Whk Takto to zaklepe při prvním startu hydroštele sem měnil


23.5.13, 13:45
Profil
Příspěvek Reklama

   
Uživatelský avatar

Registrován: 4.3.07, 22:36
Příspěvky: 10254
Bydliště: kósek vod Jevička
Příspěvek Re: motor
toš hezky to klepoce, jestli jsi to chtěl pochválit tak dobrý :)

_________________
"Now Kato, warm up the silver hornet!" | crowack@jabber.org


23.5.13, 16:51
Profil

Registrován: 27.3.11, 11:13
Příspěvky: 23
Příspěvek Re: motor
dík za radu


23.5.13, 18:19
Profil
Uživatelský avatar

Registrován: 31.10.08, 16:00
Příspěvky: 12598
Příspěvek Re: motor
A co ine by si chcel pocut? Asi je to pokazene. Bud sa opytaj alebo ked to sem davas len aby si sa pochvalil tak ta chvalime :) Krasne ti to klepka.

_________________
"You only really learn by doing it, I believe." Ayrton Senna


23.5.13, 19:38
Profil Zobrazit autorovy stránky
Dřevák na focení, neumí ostřit
Uživatelský avatar

Registrován: 19.7.06, 20:40
Příspěvky: 27259
Bydliště: Netolice největší prdel v republice
Příspěvek Re: motor
po startu je normální, motor už má něco za sebou tak padá olejovej film z ložisek

_________________
Nissan Navara D40
Passat 96kw
Felda 1.3BMM combi LPG ve stavu klinické smrti čeká na konec :(


23.5.13, 20:00
Profil ICQ
Uživatelský avatar

Registrován: 31.10.08, 16:00
Příspěvky: 12598
Příspěvek Re: motor
Pokial to ma olejovy filter so spatnym ventilom tak je ten filter spatny. Pokial to ma len vlozku tak su spatne ventily v olejovom cerpadle, bloku motoru a pripadne aj v hlave. Boh vie kam to VW montuje. Ale nikto ich nikdy nemeni a potom sa ludia po 250 tisicoch km divia ze to nedrzi tlak. Dalsia vec su hydrostely samotne - neviem ako su u tejto hlavy ulozene, ale kontroloval si aj ich vyvrty ci su v poriadku a pripadne pouzil abnormalne zdvihatka? Pretoze vo velkom mnozste pripadov len samotna vymena hydrostelov za seriovy rozmer moc nepomoze ked je vydrate ich ulozenie.

_________________
"You only really learn by doing it, I believe." Ayrton Senna


23.5.13, 21:21
Profil Zobrazit autorovy stránky

Registrován: 27.3.11, 11:13
Příspěvky: 23
Příspěvek Re: motor
Jardo díky.Nevím proč si tady léčí minndráky darklord,psychologický pohovory jsou na www.doktorka.cz


23.5.13, 21:23
Profil
Uživatelský avatar

Registrován: 4.3.07, 22:36
Příspěvky: 10254
Bydliště: kósek vod Jevička
Příspěvek Re: motor
Nezlob se jestli jsem se tě svým příspěvkem nějak dotknul, jen jsem z toho nepochopil, o co ti jaksi jde :)

_________________
"Now Kato, warm up the silver hornet!" | crowack@jabber.org


23.5.13, 21:25
Profil
karosář
Uživatelský avatar

Registrován: 28.5.07, 13:00
Příspěvky: 4154
Bydliště: Havirov
Příspěvek Re: motor
Nevim jak teda konkretne u oktavky, ale u nekterych hydrostelu se po jejich vymene serizuje predpeti pruzin v nich (napr. fabia 1.4mpi)...;)

_________________
škoda 105S (Blanka)1984 438 000km-kdykoliv kamkoliv...
škoda 125L (Bobiš)1988 70 000km-přepych a pohodlí
škoda 100L (Šmoulinka)1974 204 000km-tradice a jistota
škoda 110R 1977 152tk
škoda felicia 1.3MPi 255tk+1.3 MPi Kombi LPG 444tk
OctaviaII 1,9tdi 462tk


23.5.13, 21:36
Profil
Dřevák na focení, neumí ostřit
Uživatelský avatar

Registrován: 19.7.06, 20:40
Příspěvky: 27259
Bydliště: Netolice největší prdel v republice
Příspěvek Re: motor
darklord píše:
Pokial to ma olejovy filter so spatnym ventilom tak je ten filter spatny.

oktávka má vložku :wink:

_________________
Nissan Navara D40
Passat 96kw
Felda 1.3BMM combi LPG ve stavu klinické smrti čeká na konec :(


23.5.13, 22:16
Profil ICQ

Registrován: 27.3.11, 11:13
Příspěvky: 23
Příspěvek Re: motor
v pohodě.


23.5.13, 22:42
Profil
Uživatelský avatar

Registrován: 31.10.08, 16:00
Příspěvky: 12598
Příspěvek Re: motor
Sadro ty si pako. Hned za tym pisem ze ak to ma len vlozku tak moze a byva vadny iny ventil braniaci padu oleja nazad do vane.

_________________
"You only really learn by doing it, I believe." Ayrton Senna


23.5.13, 23:07
Profil Zobrazit autorovy stránky

Registrován: 27.3.11, 11:13
Příspěvky: 23
Příspěvek Re: motor
Borci,dík vám všem za rady.Takhle jednají profičí.


24.5.13, 13:14
Profil

Registrován: 27.3.11, 11:13
Příspěvky: 23
Příspěvek Re: motor
zdravím,taksem auto nechal do rána stát a dnes sem vyšroubyl na držaku filtru vypouštěcí šroub a ani kapka oleje to znamená že olej steče do vany a než se natlačí k hydroštelům tak ty dou na sucho


28.5.13, 20:13
Profil
Junior TW team

Registrován: 13.4.08, 13:19
Příspěvky: 6030
Bydliště: Těšnovice
Příspěvek Re: motor
OFF TOPIC:
Uvažuji, zda jsme se setkal vůbec s filtrem, který má v sobě nějaký redukční ventil, myslím, že to co vi označijete jako redukční ventil, tak je obtokový ventil, ten slouží k tomu, když by byl filtr moc zanesený a tím pádem za filtrem by byl malý tlak, ale před ním velký, tak ventil pustí olej mimo filtr, napřímo

_________________
Octavia 60 & Octavia 61 & 1000MB 67 & M22 1969 & 110LS 75 & 100L 75& M-B 200D 76 & F 127 77 & 120L 77 & 1203COM 80 & F 126p 86 & F 126p 87 & 125L(136L) 89 & O Corsa B 1996 &M-B 212D 98 &motocykly


28.5.13, 21:41
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Příspěvek Reklama

   
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 18 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 24 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Český překlad – phpBB.cz
[ Time : 0.029s | 11 Queries | GZIP : Off ]