| Autor |
Zpráva |
|
zlm
Registrován: 27.3.11, 11:13 Příspěvky: 23
|
 motor
http://www.youtube.com/watch?v=0ssrTCO0Whk Takto to zaklepe při prvním startu hydroštele sem měnil
|
| 23.5.13, 13:45 |
|
 |
|
Reklama
|
 Reklama
|
| |
|
 |
|
CROWACK
Registrován: 4.3.07, 22:36 Příspěvky: 10254 Bydliště: kósek vod Jevička
|
 Re: motor
toš hezky to klepoce, jestli jsi to chtěl pochválit tak dobrý 
_________________ "Now Kato, warm up the silver hornet!" | crowack@jabber.org
|
| 23.5.13, 16:51 |
|
 |
|
zlm
Registrován: 27.3.11, 11:13 Příspěvky: 23
|
 Re: motor
dík za radu
|
| 23.5.13, 18:19 |
|
 |
|
darklord
Registrován: 31.10.08, 16:00 Příspěvky: 12598
|
 Re: motor
A co ine by si chcel pocut? Asi je to pokazene. Bud sa opytaj alebo ked to sem davas len aby si sa pochvalil tak ta chvalime  Krasne ti to klepka.
_________________ "You only really learn by doing it, I believe." Ayrton Senna
|
| 23.5.13, 19:38 |
|
 |
|
Jarda S.
Dřevák na focení, neumí ostřit
Registrován: 19.7.06, 20:40 Příspěvky: 27259 Bydliště: Netolice největší prdel v republice
|
 Re: motor
po startu je normální, motor už má něco za sebou tak padá olejovej film z ložisek
_________________ Nissan Navara D40 Passat 96kw Felda 1.3BMM combi LPG ve stavu klinické smrti čeká na konec
|
| 23.5.13, 20:00 |
|
 |
|
darklord
Registrován: 31.10.08, 16:00 Příspěvky: 12598
|
 Re: motor
Pokial to ma olejovy filter so spatnym ventilom tak je ten filter spatny. Pokial to ma len vlozku tak su spatne ventily v olejovom cerpadle, bloku motoru a pripadne aj v hlave. Boh vie kam to VW montuje. Ale nikto ich nikdy nemeni a potom sa ludia po 250 tisicoch km divia ze to nedrzi tlak. Dalsia vec su hydrostely samotne - neviem ako su u tejto hlavy ulozene, ale kontroloval si aj ich vyvrty ci su v poriadku a pripadne pouzil abnormalne zdvihatka? Pretoze vo velkom mnozste pripadov len samotna vymena hydrostelov za seriovy rozmer moc nepomoze ked je vydrate ich ulozenie.
_________________ "You only really learn by doing it, I believe." Ayrton Senna
|
| 23.5.13, 21:21 |
|
 |
|
zlm
Registrován: 27.3.11, 11:13 Příspěvky: 23
|
 Re: motor
Jardo díky.Nevím proč si tady léčí minndráky darklord,psychologický pohovory jsou na www.doktorka.cz
|
| 23.5.13, 21:23 |
|
 |
|
CROWACK
Registrován: 4.3.07, 22:36 Příspěvky: 10254 Bydliště: kósek vod Jevička
|
 Re: motor
Nezlob se jestli jsem se tě svým příspěvkem nějak dotknul, jen jsem z toho nepochopil, o co ti jaksi jde 
_________________ "Now Kato, warm up the silver hornet!" | crowack@jabber.org
|
| 23.5.13, 21:25 |
|
 |
|
škodovka
karosář
Registrován: 28.5.07, 13:00 Příspěvky: 4154 Bydliště: Havirov
|
 Re: motor
Nevim jak teda konkretne u oktavky, ale u nekterych hydrostelu se po jejich vymene serizuje predpeti pruzin v nich (napr. fabia 1.4mpi)... 
_________________ škoda 105S (Blanka)1984 438 000km-kdykoliv kamkoliv... škoda 125L (Bobiš)1988 70 000km-přepych a pohodlí škoda 100L (Šmoulinka)1974 204 000km-tradice a jistota škoda 110R 1977 152tk škoda felicia 1.3MPi 255tk+1.3 MPi Kombi LPG 444tk OctaviaII 1,9tdi 462tk
|
| 23.5.13, 21:36 |
|
 |
|
Jarda S.
Dřevák na focení, neumí ostřit
Registrován: 19.7.06, 20:40 Příspěvky: 27259 Bydliště: Netolice největší prdel v republice
|
 Re: motor
darklord píše: Pokial to ma olejovy filter so spatnym ventilom tak je ten filter spatny. oktávka má vložku 
_________________ Nissan Navara D40 Passat 96kw Felda 1.3BMM combi LPG ve stavu klinické smrti čeká na konec
|
| 23.5.13, 22:16 |
|
 |
|
zlm
Registrován: 27.3.11, 11:13 Příspěvky: 23
|
 Re: motor
v pohodě.
|
| 23.5.13, 22:42 |
|
 |
|
darklord
Registrován: 31.10.08, 16:00 Příspěvky: 12598
|
 Re: motor
Sadro ty si pako. Hned za tym pisem ze ak to ma len vlozku tak moze a byva vadny iny ventil braniaci padu oleja nazad do vane.
_________________ "You only really learn by doing it, I believe." Ayrton Senna
|
| 23.5.13, 23:07 |
|
 |
|
zlm
Registrován: 27.3.11, 11:13 Příspěvky: 23
|
 Re: motor
Borci,dík vám všem za rady.Takhle jednají profičí.
|
| 24.5.13, 13:14 |
|
 |
|
zlm
Registrován: 27.3.11, 11:13 Příspěvky: 23
|
 Re: motor
zdravím,taksem auto nechal do rána stát a dnes sem vyšroubyl na držaku filtru vypouštěcí šroub a ani kapka oleje to znamená že olej steče do vany a než se natlačí k hydroštelům tak ty dou na sucho
|
| 28.5.13, 20:13 |
|
 |
|
Veteranista
Junior TW team
Registrován: 13.4.08, 13:19 Příspěvky: 6030 Bydliště: Těšnovice
|
 Re: motor
OFF TOPIC: Uvažuji, zda jsme se setkal vůbec s filtrem, který má v sobě nějaký redukční ventil, myslím, že to co vi označijete jako redukční ventil, tak je obtokový ventil, ten slouží k tomu, když by byl filtr moc zanesený a tím pádem za filtrem by byl malý tlak, ale před ním velký, tak ventil pustí olej mimo filtr, napřímo
_________________ Octavia 60 & Octavia 61 & 1000MB 67 & M22 1969 & 110LS 75 & 100L 75& M-B 200D 76 & F 127 77 & 120L 77 & 1203COM 80 & F 126p 86 & F 126p 87 & 125L(136L) 89 & O Corsa B 1996 &M-B 212D 98 &motocykly
|
| 28.5.13, 21:41 |
|
 |
|
Reklama
|
 Reklama
|
| |
|
 |
|