Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 22.6.26, 09:50



Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 9 ] 
 jaká značka těsnění pod hlavou je OK pro Fabii I ? 
Autor Zpráva
Uživatelský avatar

Registrován: 7.8.07, 10:50
Příspěvky: 586
Příspěvek jaká značka těsnění pod hlavou je OK pro Fabii I ?
Zdravím,

Budu nejspíš nechávat dělat těsnění pod hlavou ( dělá se mi šlem v expanzce ), tak vzhledem k tomu že má motor ještě málo najeto - 90tis, tak mi přijde ještě líto na něj kašlat...

Mám dotaz, jaká značka těsnění je v dnešní době ještě kvalitní, že se dá na něj celkem spolehnout ?

Škoda fabia I, 1.4MPi 50kW 2002 r.v.

díky

_________________
Trabant 601s - už není
Škoda Favorit 135, 43kW, 1993, červený - už není
Škoda Fabia 1.4 MPi, 50kW, 2002 sedan, stříbrný


24.5.13, 11:19
Profil ICQ
Příspěvek Reklama

   
Uživatelský avatar

Registrován: 1.1.08, 14:46
Příspěvky: 5654
Bydliště: Plzeň
Příspěvek Re: jaká značka těsnění pod hlavou je OK pro Fabii I ?
Elring
BTW - na bych nekašlal ani kdyby to mělo 250t km :wink:

_________________
člen Coupé clubu TW
fotky https://mattess00.rajce.idnes.cz/


24.5.13, 11:53
Profil
Uživatelský avatar

Registrován: 7.8.07, 10:50
Příspěvky: 586
Příspěvek Re: jaká značka těsnění pod hlavou je OK pro Fabii I ?
tak jo, já jenom, že když jde trošku oleje do vody, tak to není zas takový průser jak voda do oleje :)

to co prodávají v autokelly je od Elringu ?

http://www.autokelly.cz/#|Y33buV4cvEnkJ ... CcnK+LlvIh

_________________
Trabant 601s - už není
Škoda Favorit 135, 43kW, 1993, červený - už není
Škoda Fabia 1.4 MPi, 50kW, 2002 sedan, stříbrný


24.5.13, 12:59
Profil ICQ
Mistr mechanik
Uživatelský avatar

Registrován: 1.3.06, 13:42
Příspěvky: 16256
Bydliště: Strážnice
Příspěvek Re: jaká značka těsnění pod hlavou je OK pro Fabii I ?
v kell je viktor já bych dal celou hlavu opravit těsnění viktor a OK, vyčisti i celé sání aceton a štětku na demižon, udělej rozdovky a uvidíš ty prdy


24.5.13, 13:05
Profil
Uživatelský avatar

Registrován: 7.8.07, 10:50
Příspěvky: 586
Příspěvek Re: jaká značka těsnění pod hlavou je OK pro Fabii I ?
victor reinz tam prodávají, to jo, ale to co je označené jako originální a žádný výrobce je také od nich ?

PS: co je rozdovka ?

_________________
Trabant 601s - už není
Škoda Favorit 135, 43kW, 1993, červený - už není
Škoda Fabia 1.4 MPi, 50kW, 2002 sedan, stříbrný


24.5.13, 13:26
Profil ICQ
Uživatelský avatar

Registrován: 1.1.08, 14:46
Příspěvky: 5654
Bydliště: Plzeň
Příspěvek Re: jaká značka těsnění pod hlavou je OK pro Fabii I ?
Že by to byly rozvody :?: :lol:

_________________
člen Coupé clubu TW
fotky https://mattess00.rajce.idnes.cz/


24.5.13, 14:19
Profil
Dřevák na focení, neumí ostřit
Uživatelský avatar

Registrován: 19.7.06, 20:40
Příspěvky: 27259
Bydliště: Netolice největší prdel v republice
Příspěvek Re: jaká značka těsnění pod hlavou je OK pro Fabii I ?
Sotek píše:
victor reinz tam prodávají, to jo, ale to co je označené jako originální a žádný výrobce je také od nich ?

PS: co je rozdovka ?

bez označení výrobce je čína a taky funguje :oops: dej toho viktora a máš po starostech k tomu samo udělat přesahy a máš dalších 100 tis. klid 8)

_________________
Nissan Navara D40
Passat 96kw
Felda 1.3BMM combi LPG ve stavu klinické smrti čeká na konec :(


24.5.13, 14:27
Profil ICQ
Uživatelský avatar

Registrován: 8.6.10, 20:59
Příspěvky: 6427
Bydliště: Snina a okolie
Příspěvek Re: jaká značka těsnění pod hlavou je OK pro Fabii I ?
Buď victor,alebo elring.Teraz som z fáčka vybral po 20tkm elring (menil som hlavu a iné)a bolo v stave,žeby sa ešte dalo použiť.

_________________
Favo 135L,1990
http://jozo1009.rajce.idnes.cz/favo/
http://www.sptech.sk/


24.5.13, 18:35
Profil Zobrazit autorovy stránky
Uživatelský avatar

Registrován: 7.8.07, 10:50
Příspěvky: 586
Příspěvek Re: jaká značka těsnění pod hlavou je OK pro Fabii I ?
ok, díky, dám viktora nebo elring, přesahy a přebroušení jak jsem psal udělám bezdebat...

_________________
Trabant 601s - už není
Škoda Favorit 135, 43kW, 1993, červený - už není
Škoda Fabia 1.4 MPi, 50kW, 2002 sedan, stříbrný


24.5.13, 20:12
Profil ICQ
Příspěvek Reklama

   
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 9 ] 

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 24 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Český překlad – phpBB.cz
[ Time : 0.013s | 11 Queries | GZIP : Off ]